Nečas: Kdo píská na Baroše, není Čech! Hop,hop, hop!!!


Tak  zná  titulek  bombastické  upoutávky Lidovek  na  zítřejší  rozhovor s tímhle  slabingrem!

Viz: http://www.lidovky.cz/necas-kdo-piska-na-barose-neni-cech-drn-/ln_domov.asp?c=A120617_175027_ln_domov_sm

V podstatě  od  včerejší půlnoci  jsem  hledal  čas, kdy  bych  klepnul  pár  řádek  o včerejším  mači, protože  prožívám stejnou  euforii, jako drtivá většina  národa  z toho,  co  se našim  fotbalistům  ve Vratislavi  podařilo.  Je  to prostě  senzace.   O  to větší,  že  se  jim masově,  včetně  vlka, vůbec  nevěřilo.  Rád, moc  rád  přiznávám  – trapně  jsem se spletl.  Kéž  bych se takhle a to nejen  v budoucnu  mýlil  v jednom kuse  a  nejen  co se týče  kulatého nesmyslu!

Život  by  byl rozkvetlým sadem.

Nicméně, když  jsem  na  monitoru  tisku  objevil  tenhle  titulek a  rozkliknul jej, následovalo  bezmocné vyvalení  bulev,  až  málem  došlo  k poškození  monitoru…. A  okamžitý  sic  za  klávesnici.

Co  že  sděluje  ohledně  Baroše  Nečas  světu?

„Hráč, který toho tolik udělal pro náš fotbal, si něco takového nezaslouží,“ 

Takže  abychom si  to přebrali  –  když  někdo  něco  udělá někdy dobře a  dokonce jako  reprezentant  země, plyne  z toho automaticky  generální  pardon  na  vždy?  Jinak si  to vysvětlit  neumím. Šílená  věc!

Nepískal  jsem na  Baroše.  Nicméně  nezapomněl  jsem  jeho excesy – hýření s děvkami /Kosířky prominou/  po  nepříliš  povedeném  zápase  nároďaku a to nikoli jednou,  řada  naprosto  trapných  výkonů v reprezentaci, kdy  jako by  ho  fotbal  snad  ani  vůbec  nezajímal – vzpomeňte  třeba  na Norsko,  arogance a  nechuť  k novinářům i  fandům.  Nebo  výron  duševna s roztrháním  oblečení  po kvalifikaci  v Černé  Hoře a  následní  sprint  v tangách  odbavovací  halou  na  Ruzyni…

Nic  z toho.  Nemám selektivní  paměť  jako  Nečas.  Jsem normální  občan , nikoli politik  ODS.  Takže  dokonce nemusím  Barošovi oplácet,  že  agitoval pro mou stranu. Zároveň nejsem  Milanem  Barešem ani jeho  agentem,  abych  požadoval  po  vládních strukturách  ODS ,  aby mi  šoupli  státní dotaci  ve výši  10 milionů  korun  na  tzv Barošovu  fotbalovou  školu. Což mu  kdysi  ODS  za podporu ve  volbách, jestli si  to  dobře  pamatuji, slíbila a  nějak se následně  neměla  s jejím vyplacením. Jak  to  s těmi penězi dopadlo – netuším…

Co jsem  ale  odhadl naprosto bezpečně,  že  naše  famiglia  bude chtít politicky  pro sebe  využít  postup  našich  na  ME!!  Tak jak  si přivlastnili  poslední  titul hokejistů v roc e 2010 před volbami.

Nečas má  smůlu,  on prý má služební povinnosti. Ve  Varšavě nebude. Ale budou jiní, co si  čas  najdou.  Tipnu si  – Klaus, Vondra. Jako minimální obsazení. No  ještě  to a ni  nevyšlo na  sklo a  už se  tenhle odhad  zase potvrdil.  Včetně  toho  Vondry… A  prý se s ním fotografovali  fanoušci…  Má  ty  svatá prostoto! viz  http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/na-fotbalove-vlne-euforie-se-vezou-i-politici-s-salami-a-klobouky_237734.html Nechápu, proč  někd  může  nadávat  Barymu a  fotit  se  Sašou  Krivoústým…

Ale zpět k  titulku. Tuhle,  opět  neobyčejně  drzou  nečasovinu,  už  jsem  reagovat musel.  Prostě, každý  soudí podle  sebe  –  kdo  patří  k vyvoleným,  je  okamžitě  povýšen  nad   jakýkoli  soud  plebsu.  Plebs  do  jeho konání  nemá co kecat. Má  držet  hubu a  krok  a  platit a  platit.  Nečas, stejně  jako Baroš  jsou  nedotknutelnými!!  Jednou pro  vždy! Tak  to  vidí  ten  ze  Strakovky.

Díky  slabingře  za  vysvětlení.

Nepískal  jsem na  Baroše, nebudu na  něj  pískat v budoucnu.  A  dokonce jsem  mu ani  nenadával a  nadávat nebudu.  Žádný  generální pardon  však ode mne nedostane  ani  on ani nikdo jiný.  Včetně  kluků  z Viktorky.  Které  jsem  sjel  před ME  za  to, že  se neobtěžovali  vystoupit  v Ostravě  z vlaku a rozdat  pár autogramů  fandům na  ostravském  nádraží. Přesto,  že  je mám  rád a     jsou to  zatím  úplně normální kluci a nikoli  liboví  frajeři.  A  co  víc,  jsou  v Polsku  naprostými  garanty  výkonu!

Tím se dostávám k tomu  o  čem  dneska  vlastně psát  chci – o postupu!

Je plný  ironií.

Ironie  první  – skvělý  vstup  Rusů, náš propadák a  my  postupujem  z prvního místa  a  moloďci  balí. Jakkoli jejich  fotbalová  kvalita  je  naprosto nesporná a skvělá.  Neměli  dost  štěstí, řekl bych. A  také  dost  srdce. Prostě  mi  přišli  příliš  chladní a  profesorští.

Ironie  druhá.

Náš  tým a jeho výkon  měl stát  na  zkušených  borcích z velkých  klubů  -Rosa, Čech, Plašil, Sivok, Kadlec, Baroš ….  Nicméně  playmakery     jsou  jednoznačně  kluci  z české ligy. Gebre,  Limba, Pilka. Ten  poslední je  pro mne  naprostou superhvězdou  šampionátu. A  kdyby  hrál  za Němce,Španěly, Francouze, Anglii Holanďany, budou se  o něm  psát  po světě  ságy.  A  tyhle  tři  doplňují  Jiráček, který u  šíleného Felixe  leštil  lávku a  Huebschmann, který mezi stars  v Doněcku  také  nepatří.  Prostě   těchto pět normálních, skromných  kluků  dělá  výkon.  Zatím. Ti  velcí  mají  docela problém jim sekundovat.

Ironie  třetí, čtvrtá a pátá

Přestupy  z ligy, manažeři  hráčů a  zahraniční  angažmá.

Takový Limba  už s fotbalem  projel  Evropu. Nebyl  postupně  dost  dobrý  pro Tottenham, dva italské kluby, Spartu, Hoffenheim.  Teď  je  z něj  superbek.  Včera  Poláci  pro ti nám  nasadili svůj největší  kalibr  – trojku  z Dortmundu.  Která už dva  roky  decimuje  celou Bundesligu.  Proti nim  se postavili  dva   nic  moc  frájové  z nějaké  Viktorky  v Plzni. A po  asi  20 minutách  rozkoukávání, tyhle  superplejery  prostě  Limba  s Pilkou  úplně vymazali. A  naopak – v druhé  půli  už  polská supertrojka  neexistovala a nestíhala  dozadu. Natož  dopředu. Pilař  už  je pryč.  Chlouba  Dortmundu  neobstála  v přímém měření  s levou stranou  Plzně.

Limba  po  včerejšku  už  ve  Štruncáku taky  asi doběhal. Tedy  jestli  skauti  z velkých lig  mají  rozum. Totéž platí  o Gebrem.

Nicméně, už jsem psal, že Pilka  je podle  mne  velkou star  mistrovství a pro mezinárodní  scénu  naprostý objev. A  odchází  díky  nezažranosti  jeho  manažéra  Stejskala  za  naprosté  drobné  za  Jiráčkem  k šílenému  Felixovi. Který  ho nejspíš  hned  pošle  do posilovny  a  následně  na  lavičku. Předvede s ním totiž nejspíš  co s Jiráčkem  –  odnaučí  ho hrát  fotbal. Ve  Wolfsburgu  asi  teprve  teď  vidí, co v zimě  koupili  za  hráče..

Agent  Stejskal, který zastupuje Pilaře,  by  zasloužil,  v zájmu  českého fotbalu  – zmrskat!!  Prostě  v zimě zblbnul  toho  kluka, aby  podepsal  Wolfsburg.  Viděl  svoje  prachy. Rychlý  a zdánlivě  velký prachy. A  „vyjednal“  smlouvu.

Kdyby  si byl  počkal,  tak  Pilka  dnes  nešel  do provinčního   německého  klubu  k trenéru, který  spíš  svou prací s talenty připomíná  obecního  antouška,  ale  někam na  špičkovou  adresu  evropského  fotbalu.  Za  úplně jiné  peníze pro  hráče,  Hradec, Plzeň, ale  i  agenta.

Svým způsobem  totéž platí  i pro  Jiráčka. Kdyby  byl počkal s přestupem půl roku,  šel i on  teď  jistě na  daleko lepší  štaci než  k Felixovi. Jakkoli  peníze, co Viktorka  za něj  dostala  jsou na  české poměry   docela. vyjímečné. Ale  v našich podmínkách  platí přísloví o vrabci v hrsti.  Bezpodmínečně. A  klidně  vyznám,  že  já  být  na  místě  Vejvodů  z Plzně ,  jednal bych stejně. To a bych nebyl  generálem po boji.

Byl  to  prostě  v sobotu nádherný  fotbalový  večer.  Ano  trefil jsem rozdělení  skupiny  po  jejím skončení. Že  na jedné straně  bude Polsko a  Rusové a  na  druhé my  a  Řekové.  Jenže  přesně opačně!  Jsem  tedy  fotbalový  vidloň!  Dodávám,  že  šťastný  český  fotbalový  vidloň!!  A  tu radost si prostě  nedám  vzít  nějakým Nečasem.  Který   mi ji chce  zkazit.

A  do Polska  – kluci  díky. Ať se stane  cokoli. Tenhle národ, krušený  Nečasem a  spol.  věru potřebuje  nějakou  radost. A  vy jste mu ji  dali!!  Budu  držet  palce stejně Limbovi, Gebremu  jako  Barošovi. A  budu na ně  mít  vždycky  úplně  stejná  měřítka. A  uznávám, že  jsem  křivdil  Michalu  Bílkovi. Polsko  dalo  za  pravdu jemu. Nikoli  mně.  Díky pane  Bílku. I za  toho Jiráčka  na pravém křídle… Byl  to  fakt  fantastický  večer. Který si chce,   jak je  zvyklý, pro sebe  ukrást  někdo jako Nečas.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotbálek se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

38 reakcí na Nečas: Kdo píská na Baroše, není Čech! Hop,hop, hop!!!

 1. Carlos V. napsal:

  Vlku, jedna technická – a výjimečně se zastanu Nečase. Nejde o politiku. Nečas je z Rožnova, Baroš z Vigantic – což je vlastně předměstí Rožnova. Za Rožnov i hrál.

  Takže Nečase bych teď nebral jako premiéra, ale jako patriota z malého města. Znám to tam, místní se k sobě velice hlásí…

  P.S. a to že ani Nečase, ani Baroš zvlášť nemusím.

  • wiki napsal:

   Nečas je z Hradiště, a v Rožnově je „náplava“ …

   • Carlosi, vy to znáte ve Viganticích? Půlka mojí rodiny je z Hážovic, toť ves mezi Viganticemi a Rožnovem, jak známo. Nedávno jsem tam byl na oslavě 650. výročí od založení. Nečas dělá Rožnovu akorát ostudu. Kdyby dělal premiéra takhle třeba Franta Šulgan, to by byla dosti jiná liga, i když, pravda, ten by asi k fotbálku tolik moc co neměl.

 2. vera napsal:

  Vlku, to je radost, číst váš komentář k fotbálku a gratuluju všem fandům k postupu, ač, jak jsem již dříve psala, fotbal není můj šálek čaje.. 🙂 Ve středu se vracím mezi vás, odjede mi velice milá návštěva, tak jsem dosud jen brzo ráno nebo na mě dost pozdě večer přečetla, co je na Kose nového a jinak se s radostí věnovala hostům, nejen vysedáváním u PC živ je člověk :-).

 3. severočech napsal:

  Když srovnám ten vlkem vychvalovaný, ovšem vlastně jednorázový výkon proti Polsku s včerejším baletem našeho nastávajícího soupeře – Portugalska, tak bych se rád mýlil, když předpokládám, že v pátek si pochvalná vlkova slova nepřečteme.

 4. vlk napsal:

  Paní Věro,
  gratulace patří mančaftu. Tu radost nám nadělili oni. My u televize jí jen konzumujeme. Al e děsně rádi. ,-))

  Carlosi,
  já vím že je Bary z Vigantic a , kde tyhle leží. Kluk se přiženil do rožnovské rodiny.
  Nicméně – proč hájí Nečas Baryho až teď? Kde byl před časem? Tahle licoměrnost mi vadí!! Prč se neozval po zápase s Rusáky?

 5. vlk napsal:

  Severočechu
  ano Portugalci hráli skvěle! O tom žádná. A jsou vysokými favority. A není divu – on totiž Ronaldo má na fotbalovém trhu sám větší hodnotu než celá naše výprava! Takže podle toho by snad měla i mužstva hrát ne?

 6. Jeff napsal:

  Ba, ba, Nečas s Bílkem hodně mají společného, oba submisivní blbové s minimální schopností přiznat chybu, hájící neobhajitelné, oba v očích neklid a zlo. Vlku já vůbec netuším, co předvedou proti Portugalcům, spousta lidí v sobotu fandila spíš Polákům, kvůli právě Bílkovi, Kolářovi, Barošovi, Peltovi, to tady dlouho dlouho nebylo. Večer jsem poslouchal Horvátha v ČT, no chraň nás pánbůh od lidí jako on, pokud by kdy řídili fotbal. Výmluvy a kecy ohledně Koláře a Baroše a k tomu se opřel do Hübschmana. Prostě špatný je, že pokud vyhráváme, Bílka nevyženou a snad ani nejde o něj.

  • vlk napsal:

   Jeffe,
   v tomhle se tak zcela neshodnem. Neumím si představit, že by náš nároďák někde hrál, pod kýmkoli a já příl soupeři.
   Horviho jsem ve studiu ČT viděl také. A vzal jsem si z něj pravý opak toho, co píšeš. Nezapomeň, že s Danym hraje a s Bílkem hrával. A Kolář sic e nezářil, ale nějak to odkopal. A ohledně Hybše jsem nic špatného naprosto nezaznamenal.

   • Jeff napsal:

    no on ho tam natřel, že ho prostě nemá rád. Ono to bude tím, že já zase nemám rád Horváta. Na tom fotbale byl syn a kamarád a oba víceméně čekali potupu a byli s tím smířeni. Já taky. Je to překvápko, to ano, jenže ty Portugalci…(???) Maj lístky i do Warszavy, ale nejedu. Neměl bych na to nervy.

 7. Cech napsal:

  Nevím je to velmi obtížné a dobrovolně a bez vazebního mučení přiznávám,že nejsem odborník na fotbálek ač jej rekreačně čutám.
  Proto těžko mohu posoudit fotbalovou gramotnost samotného defensora Nečase.
  No pokud mohu a to doufám že ano , posoudit použití tradičních metod dosažení kolektivního nevědomí zde se použití Baroše a síťovky jeví jako naprosto totožné.
  No na druhou stranu našim přeji podívat se, jak vypadá Doněck 2012.

 8. Laco Groessling napsal:

  Dear all,

  patří to sice pod excelentní blogový článek Lexe o kauze Raketové pěnice Tornádo Lou, ale protože ten je níže a pod tento chodí aktuálně asi diskutující, přetiskuji printscreen z diskuse pod blogovým článkem na Aktualne.cz
  Casa je příkladem politické nekompetentnosti dostupným na adrese :

  http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/tenaruv-blog.php?itemid=16702&from=0

  Grőssling napsal(a):

  Z veřejných zdrojů kauzu Raketové pěnice Tornádo Lou poskládal excelentně také zdejší diskutér Lex zde : https://vlkovobloguje.wordpress.com/2012/06/16/lex-mi-predvedl-ze-byt-investigativcem-skutecne-neni-zas-az-tak-tezke/

  Žvásty Daga Batmana, který pěnici hájí jsou opravdu k smíchu.

  18. 06. 2012 | 09:40

  stejskal napsal(a):

  To je hodně zajímavý text, co napsal pan Lex.

  Upozorním na něj kolegy z domácího zpravodajství.

  Hezký den.

  Libor Stejskal

  18. 06. 2012 | 10:05

  Grőssling napsal(a):

  To se budou přátelé Lex a Vlk dmout hrdostí, že Aktuálně.cz jukla na https://vlkovobloguje.wordpress.com/ , i když je to konkurence !

  18. 06. 2012 | 10:15

 9. leo napsal:

  Jen malá poznámka k Petru Čechovi. V „civilu“ nosí Petr brýle, při utkání ne. Používá kontaktní čočky? Nepřipadne vám, že má poslední dobou zhoršený zrak (špatný odhad vzálenosti a vidění balónu)? Možná by si měl, v zájmu všech fanoušků, nechat překontrolovat oči a popřípadě nafasovat nový/vhodnější typ kontaktních čoček. A pokud je při zápasech nepoužívá, tak by zřejmě měl začít… Jinak chytá výborně, ale (jako bývalý golman) tam vidím drobné minely a přičítám je snad zraku.

 10. tata napsal:

  NO nepatřím k fanouškum co za vitězství vynášej do nebe a za prohru zatracujoul TAKŽE že BAROŠ a to musím uznat proti POLÁKUM ZAHRÁL,není to malo jeden zapas na to co oněm mluví trenér.To samé ROSI přesně se potvrdilo co jsem řikal je rozumné brat hrače ktery odpadne po 1 zapase,dobře mylil sem se odpad po 1.5.NECHAPU ty plačicí vyroky bez nej to skorem nejde,v narodaku už je to jen pruměrny hrač.

  PROBOHA POSTOUPILI SME s nejslabší skupiny,po 1 katastrofe,pak po super15 minitovce a nasledné hruze,kde sme se klepali aby byl konec,a pak po štasné 30 minutovce kde sme mohli dostat 3 fiky,a konečně jedné puli co se dalo nazvat fotbalem,aby jsme bud zažili a vybrali si že fotbal nemá logiku,nebo skutečnost že nas portugalci zařadí kam patříme.

  jinak souhlasím že nemít tam HYBŠMANA na ktereho jste vlku zapomněl,a gebiho s plzenákama není očem mluvit ale to je na dnešní fotbal,pomohli nám všechni svatí,ano přes všechno sem rad že postoupili ale že bych je oslavoval,bohužel MĚLI SME ŠTĚSTÍ A STALI PŘI NAS VŠECHNY SVATÍ……..STAČILA JEDNA VTEŘINA a všichni je zatracovali zakhrat jeden poločas a 15 minut ja teda moc jako plus nevidím

  • vlk napsal:

   Tato,
   střílíte po mně neprávem. Huebschmanna jsem zmínil jako jednoho z pěti, na kterých stojí výkon nároďáku. Podívejte se znova.

   • tata napsal:

    ja po VAS nestřilím jen sem sklerotickej a přispěvek sem psal mnohem dyl než sem ho četl a hybšmana sem nak spojil s něčím co sem četl jinde,takže omluva za nepřesnost

 11. Lex napsal:

  Komentovat ryzí hloupost v podání Nečase nehodlám.
  Pokud jde o český postup, co si budeme namlouvat. Kromě individuálních kvalit hráčů, týmového ducha, taktiky a jánevímčehovšeho, rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu ještě dvanáctý hráč, a tím je náhoda, jednou v podobě štěstí, jindy smůly. Když vynechám vliv rozhodčích.
  Našemu mužstvu přálo štěstí v zápase s Řeckem (kdo to kdy viděl, dát dva krásné góly do šesti minut, byť naši hráli dobře a Řekové jakoby se rozkoukávali). Pak už jsme se víceméně jen báli o výsledek, hlavně po Čechově minele. A s Poláky? Fajn, Důrazný Jiráček po Barošově nabídce, i když ten gól vytvořil Jiráček víceméně sám. A pak sudí – naprosto regulérní Barošův gól, a prý offside! No nic, to už jsme vedli. Nakonec kus štěstí (já vím, byl to užasný Kadlecův zákrok) a polské smůly, překonaný Čech a hlavička z brankové čáry ven. Být tohle gól, asi bychom se na sudího a jeho neuznaný Barošův gól dívali jinak. Připomeňme si, ale, Češi jsou v žebříčku FIFA aktuálně na 27. místě a Poláci na 62.!! Co je však realita, je, že z těch, co jsou v žebříčku před námi, 4. Nizozemci, 9. Dánové, 13. Rusové a 17.Śvédové již najisto jedou domů.
  Řekl bych, že v Evropě, až na výjimky, může ve fotbale kterákoliv země porazit kteroukoliv. Hodně záleží na tom dvanáctém hráči a sudích.
  Ta teze o možnosti porazit každého a prohrát s každým platí i pro naše čtvrtfinále. Kdo včera viděl Portugalce, nepochybně řekne, že jsme bez šance.
  Jenže je tu ten dvanáctý hráč, který mívá navrch. Dokonce víc, než jeden, dva hráči z pole. Kolikrát už zvítězilo mužstvo bez vyloučeného hráče? Bez štěstí ale nikdy.
  L.

 12. tata napsal:

  LEXI NAPROSTY SOUHLAS,jenže přes všechno štěstí přeje připravenym,a to bohužel v podaní trenera ač sme postoupili ja nemužu akceptovat,jak ted pišou a hlavně on řiká že je dukaz jak vše dělal spravně,ano beru to že proti logice fotbalu sme měli štěstí ale fotbalově sme ukazali malo jestli to lidem stačí,bohužel toto vitězství ma nahořklou chut,naš fotbal pojede ve stejnych kolejích pod nejslabším trenerem bohužel

  • zdenekb napsal:

   Naprostý souhlas tato… musím přiznat, že fotbal mě úplně nebere, ale když jsem viděl zápasy ČR a ty Portugalska, byl to dost rozdíl. Vím, že nejde o umělecký dojem jako v krasobruslení, ale… Měl jsem to štěstí být v době předchozího ME 2008 na pár dnů v Lisabonu, a bylo skvělé vidět, jak tam fotbalem žíjí doslova všichni. Jak jsou na svůj nároďák hrdí. Takže je mi líto, že se tyto dva týmy potkávají už teď… – Portugalsku bych totiž jinak velmi přál postup. Teď nevím, tak snad – ať vyhraje ten, kdo předvede víc… 😉

   • Tak tak. O Portugalsku mi mí portugalští kamarádi říkali, že je to národ (autostereotyp) tří F: futebol, fado a Fátima.

    • zdenekb napsal:

     Hlavně je to nádherná země, soudě tedy z pár dojmů a týdnů… bohužel jsem tam juknul zatím jen dvakrát. Fado a portugalštinu si zamiloval hned, k fotbalu jsem holt vlažnější… Ale protože jsem zažil to nadšení, postup bych jim přál. Pro mě ten zápas prostě nemůže skončit špatně, ať tak nebo tak… 🙂

  • zdenekb napsal:

   Jinak jsem chtěl dát především odkaz na článek na stejné téma od p.Lipolda…

   http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/sportbar.php?itemid=16714

 13. voroshilov napsal:

  To je mi radosti ze Cesi dosli do ctvrtfinale s odrenymi usima,podivam se jak budou radovat kdyz Portugalsko je vykope az do Prahy!

  • Carlos V. napsal:

   Nemůže to dopadnout špatně. Buď se budeme radovat z postupu, anebo z neúspěchu Bílka (a Baroše).

   Takže to vlastně dopadnout špatně může – když prohrajeme na 2:2 na penalty a oba goly da Baroš 😉

  • Laco Groessling napsal:

   Vorosilove, normálně nejsem škodolibý a ani žádný fanatický fanda, natož protiruský, ale odpověděl bych Vám jednou taky podpásovkou, Tož až se vrátíme do té Prahy, budeme se zastávat, sborné, aby ji Putin neposlal na Sibir.

   • voroshilov napsal:

    Che,kazdy dostane Volhu ale tu mokrou a studenou:-)

    • vlk napsal:

     Klimente Jefremoviči,
     co si takhle přestat na Kose počínat jako Velkorus a být normálním člověkem? Už jsme vám několikrát psal, že se mermo mocí vlamuješ do otevřených dveří. Nikdo se tady vašim nesměje.
     Ale oplatím ti stejnou mincí, abys věděl příště, že když vlzeš na Kosu, měl by sis aspoň trochu opucovat ty zablácené holínky, v kterých se tu tak frajersky promenuješ.
     Jo , malé národy mají holt malé radosti.Ale někdy jsou toho druhu, že ty velké národy nemají ani ty. My jsme uměli porazit jak Řeky, tak Poláky. Vy ani jednoho.

 14. tata napsal:

  no namyšlenost BAROŠOVI NECHYBÍ,pry ještě 3 zapasy nojo no

 15. leo napsal:

  Vždy když vidím hrát Jiráčka, tak si vzpomenu na začátky Karla Poborského. Takový obyčejní kluci a srdcaři, kteří za to umí vzít. Škoda, že takových nemáme víc (nebo máme, ale funkcionáři z Fotbalového svazu je přehlížejí). Měli by se i ty ostatní primadony.umět přenést do dob, kdy začínali a zabrat, nebo ať je do repre neberou, když už jsou líní popoběhnout (namátkou viz. např. Plašil – často přihraje a stojí, nenabízí se do pozice ve vápně…).

 16. Petrpavel napsal:

  Nejsme už nejmladší a tak jsem si pohled na národní mančaft zjednodušil. Dívám se když můžu, když nemůže nebrečím (dříve jsem si nedovedl představit nedívat se).
  Když se dívám a hrají podle mého soudu dobře, přeji jim vítězství, raduji se přijde-li, a nepřijde-li, jsem smutný a nadávám (často právem) na rozhodčího (co kdyby – v souvislosti s neuznaným regulérním gólem Baroše – bývali Poláci v poslední minutě vyrovnali?).
  Hrají-li dle mého názoru špatně, přeji jim prohru, raduji se z ní, a vyhrají-li pak nějakou náhodou, jsem otráven.
  V každém případě hodinu po zápasu mám po všech emocích. Zaplať bůh! Vždyť o co jde? O penízky pro hráče, trenéry a funkcionáře. Pro mě, pro vás, v žádném případě ne. O Česko? Kdo to je?

 17. ld napsal:

  Víte někdo, co znamená gesto, kdy si autor při oslavném reji po vstřelení gólu strčí palec do úst? To jako že je buzerant, nebo kojný nedospělec?

  • vlkp napsal:

   Pokud vím, tak s tím začal nějaký Jihoameričan, že jako měl malé dítě, když dal gol. Ale ruku bych za to do ohně nedal.

Komentáře nejsou povoleny.