Pozor kradou! děsivý článek Parlamentních listů!


Není mým  zvykem  dávat na Kosu  dva  příspěvky  během  jediného dne. A  jen  naprosto  výjimečně, asi  tak  1 x na  100  původních autorských příspěvků, přetiskuji vědomě  cizí  materiály.   Ještě nikdy jsem  to  neudělal  bez svolení  autora. Až  dnes. Tentokrát  však musím.  Věc  nesnese  odkladu a  hovoří  jasnou  řečí  jak  nám vládnou  ti  rozpočtově  odpovědní,  ti  správní  hospodáři a  to v  čele  s nejlepším ministrem  financí  blízkého i vzdáleného  vesmíru a jak nás  chrání  pře d osudem  Řecka . A zejména, jak  to myslí  s  oním bojem proti korupci.

Ale  to, co přinesly  před  chvílí Parlamentní listy!!!!  tedy server  zřízený  význačnými exponenty  pražské  pravice,  pokud  jsou jejich  údaje  pravdivé, překonává  všechno, co  dosud  na  Kose  bylo.  Jestliže  to je  pravda.  A  protože mně osobně  to  reálné  naprosto  přijde,  už  vzhledem ke  zdroji,  celý  materiál promptně  posílám na Kosu.

Ti, co  mají zácpu  jej  klidně  mohou  brát  jako projímadlo.  Ti ,c o  zácpou  netrpí  by jej  měli  číst jen po několikatýdenní hladovce.

Svědectví, z něhož běhá mráz po zádech: Chystá se likvidace české chemičky?

Svědectví, z kterého běhá mráz po zádech – takové se dostalo serveru ParlamentniListy.cz od pracovníků společnosti Explosia Pardubice. Jde o jednu z nejslavnějších fabrik nejen u nás. Podle lidí, kteří jsou dobře seznámení s chodem firmy, se schyluje ke „katastrofě“ a mají tomu pomáhat vlivní lidé z vlády, především ministr financí Miroslav Kalousek.

Pracovnice společnosti, která má poměrně blízko k vedení firmy se o pocity, které ve firmě vládnou podělila s podmínkou, že bude zachována její anonymita.

„Před pár dny došlo u nás ve firmě Explosia ke změně v představenstvu a dozorčí radě. Vlastník, tedy stát, se chystá na „doprivatizaci“. Zdmi firmy jdou zprávy, že půjde dělení na tři kusy, jeden oddlužený s progresivní výrobou nitroglycerinových trhavin na prodej – údajně STV Group případně jedné z firem pana Hávy, další část majetkově zajímavá – pozemky atd. na prodej překupníkům spekulantům, třetí část na sebe vezme dluhy a závazky – zůstane státu, ten to zaplatí a zlikviduje,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz zaměstnankyně společnosti, která vyrábí nebezpečné trhaviny, a v níž před více než rokem došlo k tragickému výbuchu, při němž umřeli čtyři lidé.

Tajné operace?

Otázkou prý zůstává, zda Výzkumný ústav průmyslové chemie půjde vlastní cestou, nebo bude též demontován. Zemanova vláda koupila Explosii od Synthesie Andreje Babiše v roce 2002 za 750 milionů korun, přičemž prodejní cena vzhledem ke krizi a velkým závazkům bude pro kupce opravdu velmi zajímavá. Možná prý dokonce podle lidí zainteresovaných v okolí managementu, vše půjde cestou utajení, což nepodléhá veřejné soutěži a dalším zákonným pravidlům.

Kalouskovi lidé?

„Jsou v tom prý zainteresováni kromě Kalouska i další odkláněči prostředků typu Zdeněk Zajíček (náměstek ministra za ODS), dále třeba Libor Antoš – ředitel odboru 45 Realizace dispozic s majetkem státu. A už podle kvality zúčastněných osob je jasné další dění a osud této 90 let existující firmy brzy skončí! Přitom ji do tohoto stavu dostal právě Miroslav Kalousek, který nařídil koupit od Babiše problematický Istrochem Bratislava, který nakonec Explosii do dluhové pasti stáhnul. Jiné vlády se o firmu nijak nezajímaly, už za Topolánka byly tlaky ji přes KDU-ČSL zlikvidovat. Další tunely vedou přes dceřiné společnosti typu Fospol a celý ten velký byznys okolo výzkumu, výroby, prodeje a servisu trhavin,“ míní jak žena pracující přímo v okolí vedení firem, tak i další lidé obeznámení se situací.

„Pracuji tu patnáct let, a to, co se tu děje, se tu nedělo nikdy. Jde to ke dnu, dluží nám peníze, výplaty jsou se zpožděním a většinou ne celé. Stát na to kašle, protože ví dobře proč. Protože je to prostě připravené,“ říká jeden z řadových zaměstnanců.

Podivné hospodaření

Podle lidí z Explosie by měl prý ministr financí Kalousek vysvětlovat kromě toho, proč volal vyšetřovateli případu předraženého nákupu letounů CASA a následně i policejnímu prezidentovi i to, proč se tak špatně on, potažmo stát, stará o jemu svěřený státní majetek. Legendární výrobce trhavin, semtínská Explosia, v níž je ministerstvo financí jediným akcionářem, míří nezadržitelně ke krachu. Dluží, kam se podívá … Její vedení  dělá prý velmi zvláštní obchodní rozhodnutí a ministerstvo tomu jen nečinně přihlíží.

Firma v krizi?

„Vlastně ani moc nepřihlíží, dozorčí rada, kterou vede úředník ministerstva financí Jaromír Hejda, je už od června de facto rozpadlá. V době, která je pro podnik zcela fatální, nezasedá. Státu přitom hrozí obrovská hospodářská újma. Firma je v naprosté krizi, nyní je přitom doba, kdy je na trhu největší poptávka  po výbušninách, v lomech se přes léto významně střílí. Jenže Explosia spíš řeší, kde vzít peníze na výplaty zaměstnanců. Ty zatím vedení upozornilo, že by mohli dostat pouze zálohu na mzdu v hodnotě 10 tisíc korun. Tato situace se opakuje měsíc, co měsíc,“ zpozorňuje pracovnice firmy, která prý ví daleko více, ale bojí se rozhovořit až do krajnosti.

Problematická je podle lidí z vnitřku společnosti situace s dceřinou firmou Fospol, která provádí mimo jiné trhací práce. Explosia jí mnohdy dodává trhaviny za dumpingové ceny a navíc z konkurenčních důvodů odmítá dodávat některým jiným hráčům na trhu.
Největším věřitelem Explosie je Synthesia, vůči níž už státem ovládaný podnik zastavil i vlastní budovy a pozemky.

Ministerstvo financí přitom nedávno prostřednictvím své další firmy Prisko uhradilo dluh Explosie vůči Synthesii v hodnotě téměř 100 milionů korun. Tiskový zástupce ministerstva financí Radek Ležatka to sice na přímý dotaz některých médií popřel, ale skutečnost je taková, že Prisko poskytlo Explosii výhodnou tříletou půjčku (loni vypomáhal další „Kalouskův“ podnik IMOB) přesně v hodnotě dluhu vůči Synthesii a Explosia peníze věřiteli následně v plné výši poslala. Nyní Synthesii dluží opět kolem 40 milionů a finanční závazky neplní ani vůči jiným dodavatelům výrobního materiálu, jako je například EURO-Šarm. Některé firmy jsou s Explosií ochotny obchodovat už jen po předchozí platbě.

Kdo dostane za málo hodně?

„Ministerstvo financí zřejmě čeká s ráznou akcí, až bude mít jasno, co vlastně s podnikem zamýšlí. Nejpravděpodobnější se jeví snaha kritickou fabriku, co nejrychleji prodat do soukromých rukou. Možná to celé je vlastně i dlouhodobý záměr. Bylo by velkým překvapením, kdyby Explosii nakonec pohltil některý z podniků Kalouskova přítele Richarda Hávy. Myslíme si tu všichni, že ne, a že to není od věci. Spíš tomu vše nahrává. Je to šílené, co se tu děje,“ říkají lidé z vnitřku společnosti.

Konsolidované výsledky společnosti Explosia (jak se státní firmou hospodaří Kalouskovo ministerstvo)

rok:      tržby:             ztráta:
2008   867 mil. Kč    88 mil. Kč
2009   765 mil. Kč  131 mil. Kč
2010   604 mil. Kč   64 mil. Kč
2011   563 mil. Kč  104 mil. Kč

Aktuální složení vedení firmy:
od 26.7.2012 představenstvo Explosia a.s.:
Ing. Libor Antoš, předseda představenstva
Ing. Ladislav Velehradský, Ph.D., místopředseda představenstva
Ing. Josef Tichý, CSc., člen představenstva

zdroj: Parlamentní  listy  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Svedectvi-z-nehoz-beha-mraz-po-zadech-Chysta-se-likvidace-ceske-chemicky-241554

Dovětek:

materiál  jsme nijak neupravoval.  Pouze  byl vynechán ilustrační  obrázek  a upoutávky  na jiné  články  PL.

Tentokrát  vám nebudu přát  hezký  letní den.  Ten  je nenávratně  zkažený. Za  to Miroslavu Kalouskovi přeji opravdu  rychlý a nanejvýš  spravedlivý proces!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

71 reakcí na Pozor kradou! děsivý článek Parlamentních listů!

 1. Anonymní napsal:

  Nic o tom nevím, ale tahle vláda – ta ať už nedělaá NIC, vůbec NIC. Jenom kradou.
  Kalousek je neschopný ekonom-amatér a navíc zloděj, jako všichni ve vládě. S ekonomikou to jde prudce z kopce, přicházíme o stovky miliard korun ze zastavených dotací EU a oni řeší jenom svoje koryta a jak si nakrást.
  Ať skončí a nedělají NIC NIC NIC !!!

  Ať tváá ztracenáá vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí. Lide, navrátí.

  • Občan zZz napsal:

   P.S. Autor neměl být „Anonymní“, ale Občan zZz.
   Jenom špatné a ještě horší zprávy.

  • anita napsal:

   Ano, úplně u toho slyším to cinkání klíči

   • vlk napsal:

    Kdepak klíče! To jsou vidle!

    • anita napsal:

     Je mi z toho šoufl, co to tam jsou za loupežníky, já ani neznám ekvivalent slova, který by vyjádřil co je Kalousek za …….. to ani historie nezná

     • Cech napsal:

      No a nyní mi prosím někdo řekněte, jak kritizovat pana Kalouska a potažmo celou vládu?
      a) konstruktivně
      b) destruktivně
      Takže co je kostruktivní přístup k dané zlodějině a na druhou stranu co je destruktivní přístup k dané zlodějině?
      Jak naložit se zloději v duchu konstruktivního přístupu?
      Jak naložit se zloději v duchu destruktivního přístupu?
      Nebo se věnovat zlodějům a jejich eliminaci na plný úvazek, bez ohledu na konstruktivnost či destruktivnost?

   • Minorita napsal:

    A nic se nestane, karavana potáhne dál … Toť můj skromný názor… V tomto letním čase koho bohužel zajímá osud specializované a kdysi úspěšné firmy :-((( ??? Naopak je více než pravděpodobné, že „mediální fronta“ pro lid připraví jinou masážní verzi, kladoucí důraz na „odpovědné chování“ MF a MK zvláště, když „evidentně prodělečnou“ firmu odříznou od „státních dotací“ … A lid zajásá …
    To, že jde o dlouhodobě připravovanou věc, personální a majetková propojení, včetně informací z pod sukně od zdrojů z firmy bude našimi „medii“ bohužel a jaksi mimochodem opomenuto … -> k takovému politování hodnému omylu v našem ústavu dochází jednou za …

 2. Anonymní napsal:

  To je objev … pravicaci kradou pitomcum stat pod zadkem a pitomci uz ani nekvici… ve finale jim pusti nejaky vesely klip ala Premluv babu a pitomci zase zvoli KORMIDELNIKA A FISCHERA
  PITOMCUM ZDAR ;-)))
  A nezapomente si opakovat mantru … KOMUNISTI JSOU ZLI, OKRADLI HODNE KAPITALISTY!!!

 3. tata napsal:

  VLKU……….,,,///TO SE MI OPRAVDU ALE OPRAVDU NELIBÍ,takle pomlouvat nejlepšího ministra financí////// SMĚJICÍ SE SMAJLIK

 4. Občan napsal:

  Tak ještě drobné pokračování:

  Bc. (!!!!! – v OR je uveden všude bez titulu a jednou s Bc.; ale je možné, že si někde „uhnal“ inženýra) Libor Antoš (MERO, jako FO – CELNÍ, podnikatelské a obchodní poradenství, Libor Antoš,ředitel odboru 45, realizace dispozic s majetkem státu MF ČR, ředitel odboru Realizace privatizace majetku státu MF ČR).

 5. tresen napsal:

  Je zajímavé, že ona anonymní pracovnice Explosie, která ví i víc, opakuje skoro slovo od slova formulace z článku Miroslava Motejlka, který tento známý ekonomický komentátor uveřejnil 12. července, tedy skoro před třemi týdny.
  (http://jdem.cz/vvyx8)
  Fakta jsou fakta, o to nic.
  Druhá věc jsou Parlamentní listy a moje důvěra v jejich investigativní schopnosti. Co Motejlek lehce nadhazuje jako hypotetickou možnost /Háva jako potencionální kupec/, PL rozvedou s fantazií poněkud humpoláckou.

  • kočka šklíba napsal:

   Necháme se překvapit, ale vzhledem k tomu, čeho jsou ti gauneři schopní se nemůžete divit, že většina lidí se přiklání, možná podle Vás, k humpolácké fantazii. Navíc třeba pramenem Motejlkových hypotetických možností může být právě ona pracovnice.

  • Kanalnik napsal:

   Vim, ze nevim, co presne jsou fakta. Nicmene pokud jde opravdu o pracovnici firmy tak, jak uvadi PL, neni duvod si myslet, ze je to jen fantazie – ta pak muze byt spise na strane zpochybnovatelu obsahu tohoto clanku 🙂 … Navic vzhledem k historii zucastnenych osob a instituci je treba mit se napozoru. Promorenost zaskodnickeho jednani je u techto politicko-ekonomickych zajmovych skupin vysoka, bylo by naivitou je nepodezirat. Pokud je to cele pravda, jedna se o protistatni jednani, porusovani Ustavy a vlastizradu, stejne jako v jinych podobnych pripadech.

   • kočka šklíba napsal:

    Téměř totožný názor ve stejnou minutu ;).

   • tresen napsal:

    Dodnes jsem o situaci v Explosii nevěděla ani ťuk, stejně jako drtivá většina diskutérů. Aspoň předpokládám. Dnes jsem trochu gůglila. Jen lehce. Jedním z pramenů, na který jsem narazila, byla práce jisté studentky, která v Explosii zkoumala možnosti pro zavedení jakési logistické metody. Kromě jiného v té práci shrnula i historii a přítomnost firmy. Vyplynulo z toho, že od roku 2006 do roku 2010 poklesl podíl exportu cca o deset procent. Vzhledem k tomu, že domácí trh na poli trhavin a střelného prachu taky asi neroste /s velkou pravděpodobností je tomu právě naopak/ a ani armáda neodebírá tolik materiálu jako dřív, je pravděpodobné, že příčina potíží podniku leží v klesajícím odbytu.
    To je ovšem porušování ústavy a vlastizrada, úplně stejně jako finanční injekce, které měly zamáznout dluhy a pomoci překlenout špatnou dobu.

  • tata napsal:

   TRESEN………VYTE MĚ STALE ZARAŽÍ,JAK přes všechny prušvihy a to naprosto zřejmé,vždy když se naznačuje vznik nového,vždy skalopevně stojite na straně těch darebaku.

 6. Hladis napsal:

  Parlamentni Listy je cisty bulvar plny vymyslenych zprav. Opravdu bych neprebiral jejich clanky bez overeni z vice zdroju.

  • kočka šklíba napsal:

   Nevím, já je nečtu pravidelně, ale nezaznamenala jsem, že by je někdo žaloval nebo se ohrazoval proti jejich článkům, teda proti informacím, které jsou předkládány jako fakta. Ano jsou tam často uveřejňovány různé názory a komentáře na nejnovější politické skandály od nejrůznějších politiků, politologů a podobně, ale to je přece normální.

   • tresen napsal:

    Mně hned v paměti naskočil článek někdy z února o tom, jak v Ústí zakládali Romové politickou stranu a jak je hned okradl pokladník. Byly tam barvité podrobnosti, jména, výpovědi očitých svědků.
    Za pár dnů bylo díky jednomu romskému blogerovi jasno: příběh byl vymyšlený do posledního písmenka. PL se nakonec musely omluvit.

    • kočka šklíba napsal:

     Ovšem to nebyly jen PL ne? ;).

    • Minorita napsal:

     Ne že bych se chtěl kdoví jak zastávat PL, to opravdu ne, jen mne tak maně napadá, komu všemu a za co, za jakou opakovaně vychrlenou špínu by se musely ( a dle mne měly ) téměř denně omlouvat MF Dnes, Lidovky, Reflex, nyní i Právo včetně HN, ČT, soukromých tv, etc…
     Nebo to cítíte jinak ???
     Když pominu „třaskavost“ i neověřenost transakce v mnoha ohledech jako takové, tak je pro mne více než užitečná informace o „personálním zázemí MF“ , oné firmy a firem možná zainteresovaných – to je už samo o sobě alarmující, respektive who is who -> jeden by řekl, že čte buď policejní svodku nebo jde o jména odsouzených za finanční, majetkouvou trestnou činnost a omyl – jde jednak o vysoké státní úředníky a management či majitele vskutku „zajímavých“ firem se zajímavou historií…
     Pardon, jsem v Bohemii a gauneřina budiž nezbytným kvalifikačním předpokladem, aneb vrána k vráně …
     Už jen ten kádrový výběr je ohromující třešni :-)… Chápu ovšem, že je pod rozlišovací schopnost …

     • tresen napsal:

      Nevím, jestli je kádrový výběr ohromující anebo ne, nevím totiž , o který přesně jde. Každopádně mnoho z těch jmen, která se předřečníkům jeví jako velmi podezřelá, figurovala v orgánech Explosie v době, kdy na ministerstvu financí seděl Bohuslav Sobotka.

     • vlk napsal:

      Jsem rád, že je zd e někdo, kdo má vždycky ten správný třídní pohled.
      Díky třešni jsme se dozvěděli, že ti , kteří kradou nebo kradení umožňují , z části byli do funkcí uvedeni za vlády sociální demorkacie a konkrétně Bohumilem Sobotkou.
      Dále jsme s e dozvěděli, že vlastně, pokud by PL měly náhodou mít trochu pravdu, pak bulvarizují Motejlka. A hlavně – že vlastně všechno je logicky vysvětlitelné, protože doma určitě klesá trh s výbušninami a podle nějaké bakalářské práce export klesl od roku 2006 o 10% . Takže všechno je to buď podvod nebo záměrná mystifikace PL a nebo za to vlastně může Sobotka. Jsem opravdu rád, že na Kosu chodí takto bystrý mozeček!!!
      To má opravdu vzácnou logiku.
      zejména ve světle sdělení, že s e chystá těžký tunel . Klasický podvod na věřitele a také na stát jako na majitele. Kdy z fabriky budou vyloupnuty lukrativní součásti, ty budou očištěné a následně „dobře“ prodané. Zatímco na věřitele a nás jako daňové poplatníky zbude zadlužená skořápka.
      Mimochodem – za stejné jednání šel sedět Svoboda se Snopkovou. Respektive – za stejný záměr, ale nesrovnatelně menší rozsah, kdy s e snažili touhle operací udržet alespoň část výroby v Libertě.
      Pokud současný management krade a nebo pomáhá krádeži, krade TEĎ a pomáhá krádeži TEĎ, když mu velí Kalousek. Nikoli Sobotka
      Třešeň by sna d mohla i vědět, že žádný člověk nekrade od narození. Vždycky až od určitého okamžiku.
      Pokud je, jak z jejího textu vyplývá, přesvědčena, že Bohumil Sobotka jmenoval zloděje záměrně nebo proto, že jsou schopni krást měla by to nějak doložit.
      Při její bystrosti, rozhledu a duševní kapacitě se na to vysloveně těším.
      Kdybych byl Miroslavem Kalouskem a četl tuhle diskusi, okamžitě třešni zasílám svou barevnou fotku.S osobním věnováním. Něco ve smyslu:
      Nejmilejší třešni. Mám obrovskou radost, že existují lidé jako vy. právě oni jsou náplní mého života. Děkuji za vaši podporu a věřte, že díky vám a vám podobným budu páchat dál to, co páchám, tedy dobro a žádní pomlouvači, policajní zloduši a podobní mne od mé cesty nesvedou.
      váš Miroslav Kalousek

     • Občan napsal:

      Třešni,
      Jaromír Hejda je Kalouskův člověk – na MF TEĎ vede oddělení „Správa strategického portfolia převzatého z ČKA“.

      Explosia se dostala do ztráty AŽ v r. 2008 – tedy opět Kalouskovina! – http://www.motejlek.com/kalousek-by-mel-mene-telefonovat-policistum-a-vice-se-starat-o-statni-majetek-explosia-se-riti-ke-dnu#.UBoRzpLnTs0

      A tady je to počteníčko tak nějak pohromadě:
      http://www.sorganizace.cz/p/11090-karel-kopp

      Povšimněte si, že Háva tam figuruje na druhém místě ve vztazích.

      Takže, milá Třešni, jakkoli se snažíte, tohle těžko přišijete Sobotkovi. Protože to je Kalouskovina a Hávovina jak vyšitá.

  • Občan napsal:

   Hladiši,
   PL sice jsou poněkud bulvároidní, ale Obchodní rejstřík ne. A ten hovoří jednoznačně VE PROSPĚCH důvěryhodnosti té zprávy.

   • AlenaK napsal:

    Souhlas. Jde opět o osvědčenou metodu privatizace zisku a socializace ztrát, dovedenou k dokonalosti. Ke škodě věřitelů a daňových poplatníků.Než začne tisknout NEJ lepší …….. (dosadit) ministr financí nové složenky..
    To je i důvod, proč také nebyl přijat zákon o neziskových nemocnicích. A investigativní novináři + ekonom. komentátoři mají údajů z OR nebo kontrolních zjištění NKÚ dost. Viz http://www.nku.cz. Nechtějí nebo neumí s nimi pracovat ? Vláda je na dovolené, běží Olympiáda a panuje horké počasí…….

    • Občan napsal:

     Ono je to ještě horší 😦
     Zákon o neziskových nemocnicích byl přijat ještě za Paroubka, ale Kalousek se postaral, aby byl v září 2011 zase zrušen!
     A předtím ho ovšem ještě stihl zablokovat Ústavní soud!!!
     http://zpravy.idnes.cz/poslanci-zrusili-zakon-o-neziskovych-nemocnicich-zadna-ani-nevznikla-1ee-/domaci.aspx?c=A110923_150854_domaci_taj

     NKÚ v tom je nevinně. NESMÍ totiž provádět operativní kontroly a má velký problém dostat do PKČ alespoň předběžné a následné kontroly. Jeho příprava plánu kontrolní činnosti je totiž v zákoně upravena tak, aby zahájení jakékoli kontroly bylo co nejpomalejší.
     A Ústavní soud se několikrát postaral o to, aby co nejvíc omezil jeho již tak malý operační prostor a pravomoci.
     Komu ku propěchu?

 7. tresen napsal:

  Vlku, díky za ocenění.
  To, jestli se v nějakém podniku, tedy konkrétně zde v pardubické Explosii, nevím samozřejmě o nic víc ani o nic méně než kdokoli z nás, a nehodlám tu možnost zpochybňovat.
  Co mi přišlo legrační, byly některé zde předkládané „důkazy“, které tu vyvolaly velmi emotivní ohlas. Myslím tím jména lidí, kteří se v minulosti mihli orgány oné státní akciovky. Jsem jediná, kdo nechápe, jak mohou zločinnost dnešních záměrů s Explosií doložit osoby, které jmenovala a odvolávala úplně jiná vláda a které tam tím pádem dávno nefigurují?
  Cokoliv, co uveřejní PL, beru s rezervou. Zvlášť, když vidím, že lžou ohledně zdroje informací. Ale jsem ochotna brát do úvahy článek novináře Motejlka, respektive jeho nos vycvičený na smrady linoucí se z různých pochybných záměrů. Takže uvidíme.

  • Občan napsal:

   Jaké „v minulosti“?
   Kalouskoid Hejda JE jedním ze statutárů!

   Tady si můžete přečíst, kdy si Kalousek tuneláře najmenoval a na jak dlouho:
   http://www.mfcr.cz/cps/rde/xbcr/mfcr/Info_na_zadost_18082011_Priloha_Majetkove_ucasti_MF.pdf.

   Chroustovský je, podle všeho, zase „koník“ ODS, protože osoba téhož jména je ředitelem odboru ekologie a pověřeným ředitelem odboru strategií a trendů MPO ČR (od 1. 4. 2008).

   • tresen napsal:

    Jistě, Občane.
    Někteří se mihli víckrát, někteří jednou, někteří tam sedí furt.
    Když jsem se zamyslela nad vlkovou teorií, že lidi se mění a že nikdo nekrade od narození, musím mu dát za pravdu. Je to smutné. Účast v dozorčí radě Explosie má na členy evidentně zhoubný vliv. Co čistých osobností tam přišlo…a jak nakonec dopadli.

  • vlk napsal:

   Jasně třešeň
   Posledně jsem zapomněl napsat, že být Kalouskem, poslal bych vám svou barevnou fotku s věnováním. a navíc ve zlatém rámečku, abyste jí mohla mít na nočním stolečku!
   A napadlo vás někdy , že jediné, co může zabránit krádeži je mediální tlak? A tam dobrá každá kapka?
   Ale kdež. vy prostě toho Sobotku a vlka. Kdo si vzpomene, že.
   Prostě podle vás a vám podobným máme nejspíš dát Kalouskovi klid na práci.
   Škoda, že o vás neví. Hned by z vás udělal a spoň ředitelku odboru. Přesně takovéhle potřebuje.

 8. tresen napsal:

  Pardon, vypadlo mi, že nevím, jestli se v Explosii něco chystá.
  Ale rozhodně vám, vlku, nechci brát elán k vytváření alarmujících titulků. Když to s Explosií dopadne špatně, ať už z jakýchkoli příčin, budete vítěz. Když ne, kdo si vzpomene?

  • tata napsal:

   tresen………….a kolikrat ste neměla pravdu………..a co změnila ste nahled na tuto bandu?nak sem si nevšiml………..když budu psat kolikrat se trefil odhadem vlk…………..no myslím že to hlavně vypovydá,přesto stale vedete debaty ve stejném duchu………co tak vyhodnotit své odhady,z našich debat,co řikate?

   • tresen napsal:

    Jsem pro. Vezměte nějaký můj odhad a podrobte ho zdrcující kritice.

    • tata napsal:

     A KČEMU BY TO BYLO JAKO TŘEBA ŽE JSTE VOLILA top………….při každé debatě zde se zastavate teto bandy,nemám naladu vám vyhledávat plno věcí jen s našich debat.

     TO ŽE JSTE VOLILILA Kalouska…………JE JEN doklad,vašeho katastrofalniho odhadu,a navic VÁS JAKO PRAVICOVEHO NECHAPU,date hlas člověku co se klidně chtěl spojit s komunisty……………takže jen tento přiklad je nad všechny jiné

     • tata napsal:

      ps……………není namě vyhodnocovat skuste dat přiklad sve jasnozřivosti oproti vlkovi,mužu vam dodat mnoho spravnych odhadu vlka a defakto i mojich dost často sme odhadovali to samé,oproti třeba memu velice špatnemu na GROSE A JEHO VOLBA ODS…….2006…………….ALE JEN NASTŘEL………..ODHAD VOLEB že Paroubek SICE VYHRAJE VOLBY ale vladu bude sestavovat pravice,nebot VV A TOP SOU jen vabnička na najivní voliče…………toto sme psali pul roku před volbami…………vemte si plno članku na kose kde oponujete vlkovi…………a kde to vyšlo…….

      A TED MI DEJTE VÁŠ JEDEN JEDINY ODHAD VAŠÍ OBHAJOBY teto bandy kde ste oponovala a měla pravdu,ve sve podstatě oponujete pod každym tematem co je jen trochu střet levice /pravice

     • tresen napsal:

      To se vám fakt povedlo. :-))
      Tahle výčitka vám sedne jak ten Jandák na hrnec.
      Mimochodem: Sledoval jste teď Drymla?
      ( Já jsem toho nebyla ušetřena, protože jsem dělala večeři a nebylo kam utéct.)

 9. Mirka napsal:

  Pane policisto, soused chce zavraždit manželku, ale nepřehánějte, vsadíme se a když vyhrajete, platím pivo.

 10. grafikabrno napsal:

  Ano, co je u nás normální je v zahraničí namyslitelné. Zkuste si něco podobného někde jinde v zahraničí

 11. Řezníček z Brna napsal:

  Pokud se připravuje, to co se připravuje (podle Parlamentních listů) tak mne okamžitě napadá, co na to odboráři v tom podniku? Odboráři jsou vždy slyšet, když se podepisuje kolektivní smlouva a kdy se řeší zda-li budou mzdy navýšeny a bude -li dělník fasovat jedny monterky nebo dvoje. To jsou určitě důležité věci, nechci je zesměšňovat, ale když jde o bytí a nebytí fabriky, tak odboráři nejsou slyšet. Teď by měli spustit bengál,okupační stávku, blokádu budovy, když tam sedí správní rada a podobně.

  • tata napsal:

   ŘEZNIČEK……….TROCHU USMĚVNÉ co jste napsal…………vyte dnešní odbory jsou hodně slabé dost lidí rado bere vyhody co odbory vybojují,ale ani nejsou schopni byt v odborech neb litují jednoho procenta.proč usměvné v TOSU KDE SEM PRACOVAL,SE SUNDALO V PRUMĚRU 6/5tisic na platech a propustila polovina zaměstnacu……….všichni co nejsou v odborech řvali a na co sou odbory……..přesně jako vy…………vy mužete stavkovat a bojovat když se majitel bojí straty rozhodně né když chce fabriku položit,nebo jako v připadě TOSU PROPOUŠTÍ POLOVINU ZAMĚSTNACU V DUSLEDKU KRIZE

 12. tata napsal:

  TAK TED UŽ SE JEN SMĚJU…………………………SICE HOŘCE……………….:www.tyden.cz/rubriky/domaci/dychate-platte-vzkazal-kalousek-cechum-vymyslel-dan-ze-vzduchu_229923

 13. Istar napsal:

  [IMG]http://i49.tinypic.com/2zhfhv7.jpg[/IMG]

 14. Istar napsal:

  Znovu a lépe:

 15. tresen napsal:

  Takže [test=“http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=17093″]…

 16. tresen napsal:

  /href=“http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=17093″/test//

 17. tresen napsal:

  test>>
  Istare, doprčic, kde jste?

  • Istar napsal:

   špičatá závorka a href=”http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=17093″>V posteli se svojí nejlepší přítelkyní (Dobrou knihou) V posteli se svojí nejlepší přítelkyní

   • Jethro napsal:

    Třešni, zvolte si v prohlížeči „Zobrazit/Zrojový kód“. Otevře se vám nové okno s HTML zdrojem této stránky.
    Klikněte na toto okno, zmáčkněte Ctrl+F a do vyhledávání zadejte „V posteli“. uvidíte ten formát zadání odkazu přímo v kódu…
    Istar to má správně, to „a“ za levou špičatou závorkou je HTML TAG a ne spojka…

Komentáře nejsou povoleny.