2012 in review aneb co mi právě o Kose přišlo od WordPressu!


Myslel jsem  si,  že  Trabantův silvestrovský nedělník  úplně  posledním letišním  kouskem na  Kose.  Vlk  míní,  Wordpress mění.

V  mailech jsem právě  objevil souhrnou  bilanci  Kosy  z  pohledu  Wordpressu.  O  kterou se  se všemi Kosíři  rád  podělím.  Jednak jde o zajímavá  čísla, která jsou  výsledkem  činnosti  nás  všech a  pak  jednomu  zjištění,  že  je  historicky  nejčtenější součástí  Wordpressu  z  České  republiky  tak trochu podrbe  ješitnost.

Snad  nebude vadit, že  to je  v  angličtině.  Kdybych  toho byl  kvalifikovaně  schopen, přeložil  bych  anglické texty. Ale  zájemci se   s tím  určitě nějak vypořádají.

Díky  Vám všem.

The WordPress.com stats helper monkeys prepared a 2012 annual report for this blog.

Here’s an excerpt:

About 55,000 tourists visit Liechtenstein every year. This blog was viewed about 790 000 times in 2012. If it were Liechtenstein, it would take about 14 years for that many people to see it. Your blog had more visits than a small country in Europe!

Click here to see the complete report.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

58 reakcí na 2012 in review aneb co mi právě o Kose přišlo od WordPressu!

 1. oldwomen napsal:

  Gratuluji k úspěšnému rozjezdu polyautorského blogu. Podobný kladně oceňující mail přistál v poště každému místnímu blogerovi. Každoročně.
  Přeji, aby příští Silvestr statistika WP děla, že počet čtenářů Vašeho blogu je srovnatelný s počtem obyvatel, a nebuďme skromní, Číny 🙂

  • vlk napsal:

   Milá Oldwomen
   děkuji za gratulaci. Jsem rád, že i ostatní čeští blogeři na WP dostali podobný mail. Je to od WP velmi milá pozornost, nemyslíte?
   Jinak děkuji i za Vaše přání Kose pro příští rok. Ale mohu vás ujistit, že takové ambice nemám, neměl jsem a nikd y mít nebudu.
   Nicméně, kdyby se to mělo nějakou nemyslitelnou náhodou vyplnit, pak věřte, že v takovém případě na Vás budu pamatovat. Protože by v tom případ ě Kosa byla jedním z největších světových portálů a jistě by se našlo dost investorům kteří by ji okamžitě za velký balík koupili. Určitě bych s e podělil s ostatními autory Kosy, což je veřejný příslib a také s Vámi . Protože bych měl za to, že jste nám ten balík přičarovala. Je ted yna Vás, abyste pro naplnění tohoto fantaskního scénáře něco udělala. Přeji Vám i Vašim blízkým úspěšný rok 2013.

   • Rosťa napsal:

    Přidávám se ke gratulantům a přeji Kose do dalšího působení hodně dobrých článků, které mají čím upoutat. A taktéž otci zakladateli hodně trpělivosti s námi ( zdivočelými ) diskutery.

   • jezevec napsal:

    genau. hele šelmo, kdybys tenhle blogýsek někdy kapitalizoval, počítej se mnou jako s akcionářem!

  • čtenář napsal:

   oldwomen,
   do nadcházejícího roku přeji hodně zdraví a pohody.
   A také pevné nervy při jednání s úředníky.

 2. Germanicus napsal:

  Silvestrovský a Novoroční pozdrav všem kosířům a šéfovi blogu vlkovi zvláště!!!
  Nic nepotěší tak, jako pochvala. 🙂 To se WordPressu povedlo.
  Na zdraví, ať nám všem funguje ten vlkův vánoční rovnoramenný trojúhelník!!!

  • rybářka napsal:

   Dovolím si, svézt se s tímto, tak pěkně napsaným přáním i gratulací, jaké bych já nikdy nesvedla a přeju totéž. A to uznání od WordPress je víc, než zasloužené.

 3. Hudec napsal:

  vlku, umím si představit, jak vás to s kosou někdy štve a jak si říkáte „proč já se na to nevykašlu?“.
  Ale jsou chvíle, kdy je ta otázka jasně zodpovězena. Tohle je nepochybně jedna z nich!
  Gratuluji a držte se, stojí to za to.

 4. vonrammstein napsal:

  To je hodně veliký číslo. Gratuluju!!

 5. tata napsal:

  P.F. …2013………VŠEM Kosířům,samozřejmě dík majiteli za takový prostor

 6. Trabant napsal:

  To znamená, že každých osm minut roku 2012 někdo přišel na Kosu, statisticky řečeno. Je to opravdu dobré číslo. Tak si přejme, ať to v příštím roce je ještě mnohem víc – a ať je Kosa řádně nabroušená.

  • Trabant napsal:

   Omlouvám se za početní chybu: každých 45 vteřin, kdepak osm minut.

   • jonáš napsal:

    Mně to vychází 40 sekund, čili 90 lidí za hodinu. Ovšem bral bych to lehce skepticky, pravděpodobně jde o počet vygenerovaných (zobrazených) stránek a těch může jeden stálej čtenář klidně pár desítek denně dosáhnout. Takže kolem stovky stálých čtenářů?

    • Trabant napsal:

     Jasně, ta 5 je překlep, má tam být 0. Měřil bych spíše unikátní návštěvníky, než stálé čtenáře – tady bych to šacoval na násobky té stovky – možná tak 400/den.

     • jonáš napsal:

      Já třeba vydám za tři unikátní návštěvníky. Mrknu při kafi z firemního poče, pak na cestách z noťasu a finálně to sjedu večer z domácího hnízda 😉

 7. Kanalnik napsal:

  Mne zaujala informace z kolika zemi se sem lide v roce 2012 pripojili. Takovy Tadzikistan nebo Venezuela zni zajimave 🙂

  • vlk napsal:

   Kanálníku,
   Tadžikistán nebo Venezuela určitě znějí zajímavě. Pro mne daleko víc e třeba Rovníková Afrika. Ta byla také. Nicméně, ani jedna z těch destinací mne nebere. protože to byl nejspíš omyl.

   Co men ale těší nebo těšilo, je třeba že pravidelně chodíš ty z ostrovů, nebo že pravidelně chdí někdo z Islandu, z Norska, z Finska, z Mongolska, ze Seyschel, z Indonezie, z Austrálie, z Japonska, Británii, USA, Německo , Rakousko, Slovensko, Polsko, pokládám za normálku. Ale jsem moc rád jednak za každého pravidelného návštěvníka a zejména z pro mne exotické ciziny,.
   Stejně jako někdo pravidelně chodí z Bruselu z centrály EU, bylo několik přístupů z centrály NATO. OSN jsme nezaznamenal. Tam ještě nepřišli na to, že kdyby četli Kosu, mají návod jak řešit světové problémy 🙂
   No holt se musí učit

   • Kanalnik napsal:

    Haha, no to ano 🙂 Jinak si myslim, ze ty exoticke krajiny s nizkymi cisly, to mohl byt nekdo treba i na dovolene ci pracovne na cestach a neudrzel se pred nalistovanim Kosy pri pristupu na net 🙂

 8. Slim napsal:

  Wow, all that crowd !

  A aby potěšení nebylo málo, konstatuji, že jsem prohrál sázku ze 13. 7.
  Prosím tudíž vlka, aby mi na můj mail oznámil, kam mohu zaslat dotyčný obolus.

 9. Josef napsal:

  Milý Vlku,
  víš, že nejsi agresivní spodina, jen radikalizující spodina a prý máme velkou kliku, že na to lidé neslyší, jak pravila Syva Š.(též zvaná Korouhvička) na pravičáckém Virtually viz cit. níže:

  „…V poslední době chodím pít krev diskutujícím jednoho silně levicového webu (pozor, není to agresivní spodina, scházející se spíše dnes na webu PL). Se zájmem pozoruji, jak tamní voliči ČSSD radikalizují, soc. dem. je už pro ně málo levicová a málo úderná, navíc píší (což samozřejmě vůbec není nesprávně), že je součástí zdejšího kolabujícího systému. Mají za to, že z bryndy nás mohou vytrhnout už jenom (nereformovaní) komunisté, kteří jsou ovšem součástí systému už dávno taky, což přehlížejí, resp. vůbec jim to ještě nedošlo. Máme velkou, velkou kliku, že na extrémismus lidé ve větším množství zatím neslyší….“

  Tak tedy, Vlku a „silně levicoví“ Kosíři: PFFFFFFFFFF 2012 !

  • Josef napsal:

   Omluva za přeplek:
   Ne Syva, ale Sylva, a chlubila se tím dne Ne, 12/30/2012 – 23:31 tady:
   http://virtually.cz/journal/?q=osklivy-pripad-krasne-karoliny#comments

  • Sylva Šauerová napsal:

   Něco Vám, pane Josefe, z toho komentu vypadlo. Proč jste to vynechal ? Náhodou ?

   Napsal uživatel S.Š. dne Ne, 12/30/2012 – 23:31.

   To je jiná věc, podporovat či nepodporovat. Já jsem reagovala na něco jiného, opravdu se nad tím neusmívám.
   V poslední době chodím pít krev – krom na Virtually – diskutujícím jednoho silně levicového webu (pozor, není to agresivní spodina, scházející se spíše dnes na webu PL). Se zájmem pozoruji, jak tamní voliči ČSSD radikalizují, … etc.

   Ano, nejde ovšem o „chlubení“ (jak Vás to vůbec napadlo ?), nýbrž o prosté konstatování. Co se Vám nezdá na tom, co jsem napsala, resp. co je na tom nesprávně ? Na Virtually mě milují … 🙂 A pokud si tam chodíte číst, jistě taky víte, co mně tamní skalní píší … 🙂 Tam není žádný vlk, který by likvidoval nadávky … 🙂 Víte co, něco Vám povím : myslela jsem si, to už před lety, že se s voliči pravice dá pracovat, že budou přemýšlíví, dají najevo svým stranám, že něco (a co přesně) není v pořádku a dají jim také prostor k nápravě. Omyl, nic takového. Řadu let tam (i jinde) – za neustálých nadávek tamních přihlížejících – píšu, že pravicové strany potřebují dostat napráskáno, aby se nad sebou mohly v opozici zamyslet. Ne, pravičáci z nejpravicovatějších se chovali (a pořád chovají) jak ovce, výsledky právě sledujeme. Já jsem pro ně protivník, i proto mě oslovují SOUDRUŽKO. To je ale paradox, co ? 🙂

   A ještě něco k té korouhvičce. Nikdy jsem nebyla v žádné politické straně. Ano, volila jsem ODS, naposled v roce 2006, pak už to opravdu nešlo. Tady i jinde píši stále totéž. Máte pocit, že jsem se obrátila ? A kam ? 🙂 Já bych spíš řekla, že jsem se odvrátila. Od toho, co opravdu, ale opravdu volit nelze. To je všechno.

   Váš „výklad“, pane Josefe, je prostým nepochopením (nic horšího za tím, co jste napsal, hledat nechci).

   • tata napsal:

    paní S.Š

    Odpověděl VÁM už Puck.ohledně radikalizace………je přece samozřejmé když tato vláda pravice je pro čím dál více lidí likvidační že se radikalizuje levice.

    jen nesouhlasím s jeho větou………….Pokud do budoucna chcete pravici, která bude splňovat představy pravicového voliče, jde o čínnost kontraproduktivní.

    Protože jestli by to byla pravice na principech co píšete Vy,nebo Vardero myslím ty jeho body popsané jinde……..pak taková strana je volitelná i pro mě………a bylo by mě jedno jestli se nazývá pravicová……..jenže papír snese vše a skutek utekl………za 20 let sem neviděl ani jednu co bych mohl volit………jen pořad slyším že toto není pravice přesto je volíte,,myslím pravicové voliče,,,vtom je ten zakopaný pes……..

    TŘEBA TRESEN na pavoucích…..http://www.pavouciveflasce.cz/view.php?nazevclanku=otevreny-dopis-priteli-haskovi-podpredsedovi-cssd-a-jihomoravskemu-hejtmanovi&cisloclanku=2012120003

    proč dávám ten odkaz ,neboť sem jí tam odpověděl proč ona a i VY………to považujete za zabedněnost,radikalizaci.podle mě je to omyl..

    Vy v zajmu svého pravicového pohledu té spravené pravice musíte udělat to rozhodnutí,aby se obměnila pravice kté správné,ideální musí dostat na frak……….ale vy od nás ,levičáku,,chcete ,.abychom udělali úkrok do středu…………tím pádem získáme VÁŠ 1 HLAS ale ztratíme 3 hlasy na levo které přejdou ke KSČ………NEBOŤ VAŠE PODMÍNKA JE …………můj hlas jen bez KSČ………/NEMLUVÍM KONKRETNĚ O VÁS ALE STŘEDOVÉM VOLIČI/………jenže levice bez KSČ PROHRAJE,navíc vy středové strany jste nás vždy podrazili.

    Takže bud v zajmu ozdravění pomůžete k ozdravnému procesu pravice a to bez podmínek………nebo pak se nedivte radikalizaci levice ………je důsledkem katastrofálního vládnutí pravice

  • Puck napsal:

   Hm, asi činnost na Parlistech považujete za přínosnou. Přesto bych Vám rád vysvětlil, proč se na tomto serveru levice radikalizuje.
   Spodina pravděpodobně zjistila, že jediným způsobem, jak dotlačit levici k moci je spojení s „nereformovanými“ komunisty. Veškeré pokusy ze strany levicových viličů o jiný způsob, jak zajistit spravedlivější podíl levice na moci, selhal. To jistě víte.
   Takže, pokud milujete naši českou pravici, jde z Vaší strany o správný tah. Pokud do budoucna chcete pravici, která bude splňovat představy pravicového voliče, jde o čínnost kontraproduktivní. Demokracie má tu ohromnou moc, že nenáviděnou skupinu dokáže dostat od moci bez násilí.
   Doufejme, že demokracie v Česku vydrží. Nebezpečí levicové totality, je méně pravděpodobné, než to opačné a tento strašák je víc nástrojem propagandy, než objektivní situace.

 10. vlk napsal:

  Milý Josefe,
  dřív než se začnu zabývat paní Sylvou zkusím pořešit malý problém. Totiž
  1- nejsem si vědom , že bychom si tykali pokud
  2- nejsi náhodou můj d louholetý kamarád a spolužák Josef W. z L. O kterém vím, že čte Kosu pravidelně. Nicméně v tom případě by mne překvapilo, že chodí také na Vitrually a že se silně posunul doleva..
  Ale asi to teď nevyřeším, tak to nechám, jak to je.
  Teď´ k obsahu tvého sdělení.
  Paní Sylva nenapsala nic, co by nebyla pravda. Pokud jde o to pití krve, pak to by zde podepsalo docela dost diskutérů. Nicméně – paní Sylvu jsem sem pozval já. Osobně. A při tom zůstane.
  Tak jako ona nepovažuje publikum na Kose za agresivní spodinu z leva, tak ani já nepovažuji jí a jí podobné za agresivní spodinu zprava. Která se pro mne ovšem schází velmi často často právě na Virtually. A které tam zas e velmi zdatně pije krev třeba pan Antonín Hrbek, kterého si velmi vážím a moc rád bych ho viděl tady u nás. A nejen jako diskutujícího, ale jako autora.
  Paní Sylva má právo na svůj názor na Kosu. Stejně jako kdokoli jiný. To s na dje zatím normální nebo už zase ne?

  Jinak i já řpidám tobě svoje PF. Ani nikoli 2012. Za pár hodin bud e 2013.
  Takže milý Josefe PF 2013!

  • Hudec napsal:

   Otázka: Může být kosíř pravicový? Pokud nikoliv, co tu pohledávám?
   🙂

   • vlk napsal:

    A proč by být nemohl?
    Je to společném chápání problému a společném řešení toho základního problému.Nevidím důvod, proč minimálně v tomhle by se všichni normální lidé emohli shodnout a dohodnout na společné akci.

 11. Eddie napsal:

  Preji hodne zdravi a hodne zdraveho rozumu i v roce 2013

 12. Sylva Šauerová napsal:

  Já bych měla, vlku, nápad – to směrem k identitě pana Josefa – existuje jeden takový Josef, který si se mnou – to už po léta – vyřizuje osobní účet. Právě přes Virtually. No nic, jistě se jenom pletu.

  Všem Kosířům a pochopitelně především Vám přeji vše dobré v novém roce. Měla bych novoroční přání, totiž aby se více dařilo pospojovat lidi. Nic nevyhovuje darebákům všech barev víc, než hluboce rozdělená společnost. Jak se na to ale dívám, je to jen další přání z říše snů.

  • Sylva Šauerová napsal:

   P.S.: Ten pan Hrbek, vlku : ano, skvělý, fundovaný. Nemám na něj ale žádný kontakt.

 13. Ikena napsal:

  V poslednich hodinach tohoto smutneho roku a takovy maly darecek se zde objevil. Jsem rad, ze jsem se nemylil. Jsem spokojen.

  Vsem preji mnoho zdravi a spokojenosti v roce 2013. A navic Kosa a jeji Kosiri jsou fakt skveli… .

 14. Ikena napsal:

  Ale abych rekl pravdu, jsem z toho smutny, vse pod kontrolou.

 15. věra napsal:

  Také gratuluji a přeji šťastný a spokojený nový rok.

 16. Občan napsal:

  Přiznám se, že budu rád, až se rok 2012 stane minulostí. Byl to nedobrý rok a rád ho vymažu z paměti.
  Ale pomohly mi ho přežít zdejší i jiné kvalitní debaty; za což vlkovi a všem Kosířům ze srdce děkuji.

  Přeji nám všem, aby rok 2013 byl už jenom lepší.

 17. ,passant. napsal:

  Také přeji všem to nejlepší v rocu 2013.

 18. ,passant. napsal:

  …..roku 2013.

 19. cobolik pacholik napsal:

  zatevnej brigade a svetu vsetko najlepsie v novom roku praje obyvatel sveta drotarik, cobolik pacholik,lebo ta kosa je spojenie s tym,co je mojmu srdcu najblizie,kde som bol odymeny, nech pravda a honor zvitezi.

 20. cobolik pacholik napsal:

  a wolfovi osobitne,sam vidis generale,jak bije tvoj bitevny postup rekordy a tvoji vojaci sa drzia jak bestie,po celom svete a vo to jde mnoho zdaru chlape,praje drotar z east coast america

  • vlk napsal:

   čoboldo nepřeháněj.
   WP mi jen sdělil, že Kosa je největší trpaslík mezi všemi českými trpaslíky. Nic víc.

 21. t3jd napsal:

  Všem na tomto krásném blogu přeji v tomto roce

  It’s easy if you try
  No hell below us
  Above us only sky
  Imagine all the people
  Living for today…

  Imagine there’s no countries
  It isn’t hard to do
  Nothing to kill or die for
  And no religion too
  Imagine all the people
  Living life in peace…

  You may say I’m a dreamer
  But I’m not the only one
  I hope someday you’ll join us
  And the world will be as one

  Imagine no possessions
  I wonder if you can
  No need for greed or hunger
  A brotherhood of man
  Imagine all the people
  Sharing all the world…

  You may say I’m a dreamer
  But I’m not the only one
  I hope someday you’ll join us
  And the world will live as one

  Text přidala danulka

  Videa přidali yellowsun, Moonblade

  Představ si, že není žádné nebe
  Je to lehké, když to zkusíš
  Žádné peklo pod námi
  Nad námi pouze oblaka
  Představ si všechny lidi
  žijící pro dnešek

  Představ si, že nejsou žádné státy
  To není tak težké udělat
  Není pro co umírat či zabíjet
  A také žádné náboženství
  Představ si všechny lidi,
  jak žijí v míru

  Můžeš říct, že jsem snílek,
  ale já nejsem sám
  Doufám, že se jednou přidáš k nám
  A svět bude jako jeden celek.

  Představ si, že není žádný majetek
  Budu se divit, když to dokážeš
  Nebude nutná žádná chamtivost či hlad
  Bratrství lidí
  Představ si, jak všichni lidé
  sdílejí celý svět

  Můžeš říct, že jsem snílek,
  ale já nejsem sám
  Doufám, že se k nám jednou přidáš
  a svět bude jako jeden celek.

  …a Hladišovi, χρόνα πολλά
  …a Ketty, ona ví
  …a Vlčkovi

  PF 2013

  • vlk napsal:

   Nádhera! Díky!

   • t3jd napsal:

    Vlčku, pro vždy jen delikatesy.
    Nechci tu plevelit PS svými traktáty.
    Jukňi na Lucifera, můj momentální 3-denní azyl.
    Jen tam se můžem potkávat…
    OK?
    MSF a vydrž být takový, jako dosud.
    Σκήλοσ

   • t3jd napsal:

    Vlčku, pro Tě vždy jen delikatesy.
    Nechci tu plevelit PS svými traktáty.
    Jukňi na Lucifera, můj momentální 3-denní azyl.
    Jen tam se můžem potkávat…
    OK?
    MSF a vydrž být takový, jako dosud.
    Σκήλοσ

  • Bavor napsal:

   Krásná představa. Bohužel jenom představa. Ale co není, může být. Škoda, že my to již neuvidíme.

   • t3jd napsal:

    Kde bereš tu jistotu?
    „Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
    Z dnešního Osla
    Zkusme to společně…
    Vždyt Vy, zde, jste již začli.
    …a ani si to neuvědomujete.
    Smutné…
    Njn, P.Lost-True Believe?
    GNYA

    • t3jd napsal:

     …I can see no good in taking your own life
     When any moment death calls…

     All I want is the same, a true belief

     Brou, a vjezte všici, že kádrování mám 40let za sebou…

  • Jeff napsal:

   poznal jsem po třech verších..a to bez znalosti Aj. Díky ! (Odkaz na tohle a JL jsem sem dal před půl rokem bez povšimnutí..)

   • t3jd napsal:

    Můj úvodník „Img“ s 349 hodnotnými komentáři, ze dne 8.12.12 na NPND bez příčiny beze stopy zmizel v IH, co na to říct.
    Komoušská sebranka tam řádí, jak NKVD.
    Што сделат?
    PHO

    • vlk napsal:

     t3jd

     jen malý dotaz. Kdosi mi v soukromé poště napsal, že jsi to ty, kdo soustavně blokoval ějakým spamovým generátorem některé blogy na nebožtíku serveru bloguje.cz. Který tak d e facto dospěl k zániku.
     Je to pravda?

     • t3jd napsal:

      Ano, je, byla to soudružka Axina, v 3/12 na Tvém starém blogu.
      Ti chytřejší z Vás [Lední brtník&1unknouwn-I frg it], velmi rychle pochopili, jaká je realita.
      S potížemi Bloguje jsem nikdy neměl nic společného.
      Pouze jsem je predikoval.
      PHV

     • vlk napsal:

      Ne, tentokráte mne to poslal někdo úplně jiný.
      Ale to není důležité. Věřím, že budeš dobrým hostem. V intencích toho, co jsi zveřejnil třeba v tomhle threadu.
      Jinak – snažím se, aby Kosa byla širokospektrálním prostorem . S těžištěm ve středolevém prostoru. Což znamená, že je zde spousta lidí zleva. Třeba i krajního leva. Pokud nejsou ve své levicovosti militantní, mají zd e svoje nezadatelnéa nezastupitelné místo. A před případnými drsými útoky bych je chránil úplně stejně, jako momentálně činím u řekněmé, pravostředé nebo občanské menšiny.
      nálepkování se tu příliš nenosí. Tolik doplňující informace k tomu,co už víš. Proto, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním.

     • t3jd napsal:

      Nedorozumění, Vlčku, nehrozí, neb kdybys lépe četl Svůj blog, zvědel bys, že před 3 dny proběhla mezi mnou Katty, krátká forma komunikace, kde jsem ji naznačil, že nehodlám okupovat tento Tvůj PS, anžto jsouc šéfem prostoru svého, zhruba s tisíckovkou návštěvníku denně, řádně nestihám obsluhovat své návštěvníky z E/NA kontinentu.

      TT, přeju hezký večer a PF 2013

 22. tata napsal:

  VÁŽENÍ

  Co říkáte amnestii pěkných pár lumpu zase bude beztrestný…….a to za miliardový podvody

  • Puck napsal:

   Co bych říkal ? Prezident se loučí s občany stylově. A aby si zvláště nevyskakovali, pustil s nimi také obyčejné žabaře, co nám budou luxovat byty a peněženky tradičním způsobem.

 23. kočka šklíba napsal:

  Vlku, přesto, že jsem byla rozhodnuta od Vašeho „památného“ vstupu a zavření diskuzí sem nevstoupit, samozřejmě jsem četla, ptz nejen Vy, ale i další diskutéři i blogeři za přečtení stojí. A prostě mně to nedá někdy nekomentovat, njn, zvyk ;). Takže i já Vám blahopřeji k úspěchu vašeho blogu, škoda, že hodně diskutérů není jako já, že i přes velké zklamání (soudím podle sebe), se zatím nevrátili. Je dobře, že Vám tu nezbyli jen Vaši favorité, měl byste tu nudu :D. Njn jsem rejpavá, a jiná nebudu. Takže není vyloučeno, že si od Vás vysloužím ban, zejména co se týká mých reakcí ne S:Š, pražskou nobilitu totiž vůbec neznám, na rozdíl od Vás, ,akže na ní budu reagovat stejně jako nepražskou nenobilitu.
  P.S. Jsem z Prahy 😉

  • t3jd napsal:

   Pidi info pro Katty, z Phy »
   Letos 6.1. by se dožila 601 let Johanka z Arku.
   Ach ty reinkarnace…

   PHD

  • vlk napsal:

   Kočko šklíbo,
   gratulace s e přijímá, jakkoliv není celkem gratulovat všemu. Být oprvní mezi mikroskopickými trpaslíky znamená, ž e jste stále jen mikroskopický trpaslík. Byť největší.
   Kosa je otevřena, kdo chce vstoupí, kdo chce , odejde.
   Jste zklamána ze ztráty některých nicků? Hm. Z těch co chodili pravidelně se do teď vůbec neobjevili znovu na Kos e vůbec, pokud si pamatuji celé dva. Z toho . mne mrzí jeden. Druhý nikoli. Žádná tragedie.
   Za co je vlka ban je specifikováno v rpavidlech prostoru. Informace , že jste z Prahy? beru na vědomí.
   Jinak ti z Prahy, na které narážíte – těch je tady tragická menšina. Proto s e snažím chránit. Na rozdíl od vás se snažím z nich udělat spojence. Vy nepřítele.

Komentáře nejsou povoleny.