Srab zůstal věren sám sobě -DOPLNĚNO!


Na konto  poslední Ištvánovy žádosti  o  vydání  Nečase  k  trestnímu stíhání  se toho  nijak moc  zásadního napsat  nedá.  Byl  to  krok  který podle  většiny,  kteří si dali  práci  s prostudováním  už zveřejněných  materiálů, dal očekávat.  Otázkou nebylo  jestli Ištván o  slabingra  požádá, ale  kdy se tak stane.Stalo  se včera.

Nebudu  spekulovat o  tom, zda  se tak stalo v příhodném  časovém okamžiku nebo  ne. Jestli je  taktika státního zástupce Ištvána  dobrá či nikoli. Jakkoli  se spíše  kloním k názoru, že  ano. A  to v obojím případě.

Požádal přesně  v den,  kdy  si  slabinger  naposled může  říkat premier  v  demisi.  Od  zítřka  už  to  bude jen poslanec  Nečas. Zrovna  tak není  od  věci,  že požádal  přesně  v den, kdy  odvolací soud se začal  zabývat stížnostmi na  vazbu, která  si podali  všichni  vazebně  vyšetřovaní.

V prvém případě je  podle mne  lepší  stíhat prostého poslance  a nikoli předsedu  vlády, byť v  demisi.Protože  poslanec je poslanec  a premier je premier.

V tom druhém  pak  to  říká  všem  kdo se  o Nagygate  zajímají  – jdeme  dál. Tedy veřejnosti, politickým stranám, poslancům,  gaunerům  všeho druhu, ale  i  těm soudcům , co budou rozhodovat, jestli vazba  dál ano  či  ne  a také  už vyšetřovaným  – stojíme, si přes mediální ,i  politický  tlak na  svém a jsme  rozhodnuti  šetřit a nikde se nezastavit. Což  na  morálku  leckoho  z  těch  šesti ve  vazbě  musí  působit jako rány kladivem.  Ještě  se k tomuhle  aspektu  vrátím o chvilku později.

Nicméně  úhelným kamenem  a  jedinou  opravdu interesantní  věci   ze  včerejší  žádosti  vyplývající  je , zda Nečas vydán opravdu  bude.

A  to hned z  několika  hledisek.  Tady a  teď  se opravdu  při hlasování  o Nečasovi  ukáže, jestli  má  korupice opravdu  101. Tady to bude ano/ano –  ne/ne.  Zatím je  to  jednoduché  –  ODS  a  Kalousekpartaj  jsou ostře  proti. Pochopitelně! Protože  pokud  bude stíhán  Nečas,  pak akutně  hrozí,  že se velmi rychle  se dostane  na  další.  Jejich NE  je  vlastní obrana  před  stejným osudem.Ostatně  – poslechněte  si Kalouska  s  jeho  blábolem, že  justiční stát není demokratický  stát. Vždyť on  tvrdí  nahlas  totéž  co já!

Jejich  argument, že  jde o  běžný politický obchod,   o kriminalizaci politiky a  že  x  podobných případů v minulosti prošlo a nikdo se nad nimi  ani nepozastavil?  Směšné  a trapné  zároveň.  A ještě  směšnější  a trapnější  jsou  sdělovadla  v nich nájemní  brkové, kteří  tohle  podporují.

Že  v minulosti  podobné takové  handly  procházely?  Ano, asi  ano.  Což neznamená, že  to nebylo kriminální  jednání!!!  Jestlipak  by  zastánci  tohoto  nesmyslu  stejně  obhajovali  to, že  když  leckdy  projde vražda,  která  zůstane  neohlášená nebo neobjevená,  že  má  být  každá  vražd a brána jako  beztrestná? Idiocie   jejich nečasovské argumentace  je  zřejmá.

Podobně  je  to s kriminalizací  politiky  postavené na politických  dohodách.  On je jaksi  rozdíl  mezi  tím,  když  je vyjednáno v  rámci politických  jednání, že  když vy mi pustíte  tenhle  zákon/ministerstvo/úřad a  tak  podobně, tak  já  ti pustím  onen  zákon/ministerstvo/úřad než  když  máme  kšeft  v  rovině  – když  složíte  mandát  a umožníte  další  existenci  vlády a protlačení  třeba  církevních  restitucí a  také  umožníte  mně  Petru Nečasovi a Miroslavu Kalouskovi  pobírat  dále  plat  ministerského předsedy a  ministra  financí, tak  mi  vám  dáme  funkci v  ČEPRU , Aeroholdingu,  ČEZu, ČD  atd! Pokud  člověk není  slepý , hluchý  a praštěný  pavlačí  nebo  to všechno  cíleně nepředstírá, má  jasno.

Jenže  pravda a logika  je  to poslední oč  NečasKalouskům  a jejich  vuvuzelkám doopravdy  jde.

Osobně  si myslím, že Nečas spíše  vydán nebude  než  ano.Ono se  totiž pro jeho vydání  nebude ani leckomu z oposice snadno  zvedat  ruka. Očekávám tedy, že  až se hlasování přiblíží,  dorazí do  Čech nečekaná  vlna  zákeřných onemocnění.V oposičních  lavicích.     Ale  hlavně  korupice bude prostě  hrát o  život.  O  svou beztrestnost – respektive  o získání  času. protože pokud by  byl  Nečas  vydán,  pak  se musí obávat  opravdu  ti, co  mají nějaké máslo na  hlavě. A to jsou  – skoro  všichni.

Tragedií  téhle  země  je,  že  o jeho vydání  budou  rozhodovat  takoví, jako je  Píka a  její  houfec  zoufalců.   Škarka,  drsná Kristýnka, Pepa katastrofa  Dobeš a podobné vzácné charaktery.  Tihle  všichni mají za  normálních okolností  tisíc  a jeden  důvod  Nečase vydat.  Udělají  to nebo, jako  vždycky  před tím, to zejména zobchodují? To kdybych věděl.  Hned  bych  šel  do  sázkovky  pro  jisto  výhru. Jak  nikdy nesázím!  tady se bude hledat  ona  101.Ano Píka  a podobní budou  hlavními hvězdami  toho představení!  Prima, ne?

Neumím si představit, že  kdyby  Píka  konečně přestala  být  politickou  šlápotou a  na vydání Nečase  kývla……..   další  politickou  existenci  korupice a to, že k předčasným  volbách  opravdu nepůjdeme.

Ale  důvod  proč  jsem  tohle  téma  začal pojednávat  je  jiné.  Tím  je  sám  Nečas. Nikdy  jsem si  ho   nevážil.  Otypnul jsem jej  jako bigotního  demagoga,  ale  hlavně slabingra.  Jako klotový  rukáv, který morálku jen předstírá, ale  je  to  ten, kdo  má  vlastně  jen  neobyčejný cit pro  to ,před  kým  se má  podělat  a no koho se může  vydělat…..Kdo je  připraven  vždycky  nastavit  nohu  těm  co odcházejí a  záda  těm  ,co  jsou  silnější a derou  se nahoru.    Navíc  člověka  nestatečného, jak  dokázal  svým památným výrokem, že   se na  funkci ministra  obrany  buď  udělá  nebo oddělá.  Aby  s e druhý den podělal  a na  ministerský post  rezignoval předem.

Když se dostal do  funkce šéfa  ODS a  vlády, tak  tohle následně potvrzoval  každý  den.A  zůstal  v tomhle  sám sobě  věrný  i  teď.  V pátek minulý  týden se osobním dopisem Ištvánovi  dožaduje, aby  byl  ve věci Nagygate  vyslechnut.S  velkým  mediálním humbukem.   V pondělí  Ištván jeho  žádost promptně  vyslyší  a přichází  se žádostí,  aby  byl vydán. Což  Nečasovi splní  jeho sen  – konečně  vypovídat. A  co na  to  Nečas?  Tohle:

„Tento postup odmítám, považuji ho za nepřijatelný a nehodlám se mu podvolit,“

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/reakce-na-zadost-istvana-o-vydani-necase-f0r-/domaci.aspx?c=A130708_134640_domaci_hv

Přirozeně,  že  celou  záležitost zlehčuje a  bagatelizuje:

„Žádost vrchního státního zástupce Ivo Ištvana o vydání považuji za očekávatelné vyústění kauzy s údajným uplácením poslanců. Přesto musím trvat na tom, že politické dohody nelze považovat za trestnou činnost, protože by se musely týkat mnoha jiných analogických případů v minulosti i současnosti,“

 „Žádná dohoda o výměně rezignace na poslanecký mandát za funkce uzavřena nebyla,“ tvrdí. Celá kauza je podle Nečase „kriminalizací politických rozhodnutí a politických kroků“.

A  samozřejmě  – nemůže  právně  obstát!

Zvláštní je, že  svou  existenci  s  tím ovšem  spojit nehodlá.  Ne, on nechce být  vydán. Ani za nic.  Aby  mohl vypovídat a  to hodně.Vždyť se přece chlubil  ve  svém  dopise  Ištvánovi, že   může  k věci  přinést objasňující  svědectví!   Jako  šetřený  by  k  tomu měl  tu  nejlepší možnost!

Jak  tohle  asi  působí  na  jeho ,  noviny  už napsaly, konkubínu, takže  ten  termín  snad mohu použít  také….  Ona  v base, on schovaný  za  imunitu…..  To jí musí  strašně  imponovat. No ona  vlastně  na  tenhle postoj  byla  zvyklá celou  Nečasovu  kariéru. kdy se schovával  za  sukně  její. Postavila na  jeho nestatečnosti  svou karieru.Jen tak  totiž mohla  v ruce koncentrovat, jako  ženská  z  kantýny, tak neuvěřitelnou moc,  že  úkolovala  vojenskou tajnou službu!  Topolánkovi, který  byl prostě  chlap, ať byl  jinak jaký  chtěl,  by  se nějaká taková ordinérní Nagyová  určitě  nepřihodila. O  tu  by  nezavadil ani  v  době, kdy  chlastal první ligu. Jak kdysi sám jistou  periodu  charakterizoval. Ale  hrdina  slabingr,  tak  ten  jí  teď  v krimu  určitě  psychicky  pomáhá….

Bitva  o Nečasovo  vydání  bude určitě  velmi  výživná a sveřepá. O  tom nemůže  být pochyb.

Mnoho lidí  z korupice  hraje   svou svobodu. To je  teď  jasné.  Pokud  slabingr  zůstane  vyšetřování  vzdálen, pak je  snad  už skoro každému,  kdo  není postižen  zatměním mozku,  že  jediným smyslem toho nevydání  je  strach  z  dalšího šetření. A stejně  tak  volání po vládě   Němcové.  Že prostě  žádný jiný motiv pro obojí než  zabránění  vyšetřování  a postižení politické korupce  opravdu neexistuje.Ať ho nevydají.  Tohle  Kainovo znamení  jim do voleb nikdo  nesmyje. Ani  servilní    hlásné  trouby  z Lidovek a  MfD.

Přeji Miroslavu Kalouskovi rychlý ale spravedlivý proces.

Bůh ochraňuj  Ivo Ištvána a  Lenku Bradáčovou.

Dodatek:

Že s e dějí věci!  Ráno pustím počítač,  kouknu na monitor  tisku,co jako s e píše o Nečasovi, zda vydat nebo  nevydat a nevěřím vlastním očím! Tady  je  souhrn článků v nejdůležitějších listech:

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/73304-necase-by-meli-poslanci-vydat-k-trestnimu-stihani-hlasi-deniky/

Článek si přečtěte celý, ale já sem z něho  dám  přeci pro jistotu  úvodní pasáž:

České deníky se v komentářích shodují, že poslanci by premiéra v demisi Petra Nečase (ODS) měli kvůli kauze jeho blízké spolupracovnice Jany Nagyové a údajné politické korupce vydat k trestnímu stíhání. Podle dnešních Lidových novin (LN) by jeho nevydání způsobilo víc škody než užitku. Po novele Ústavy totiž znamená jen tolik, že stíhání lze zahájit až po skončení jeho mandátu. Pokud bude stíhán až po volbách, jeho případ už budou zastiňovat jiné kauzy jiné vlády. Dnešní E15 podotýká, že Nečas by o tom, že se před trestním stíháním na chvíli schová za poslaneckou imunitu, neměl přemýšlet ani na moment.

Jakkoliv  asi  ty komentáře  budou určitě  daleko méně  jednoznačné,  než se autor  téhle  summary  domnívá,  jsem  překvapen názorovým posunem  vládních vuvuzelek. Samozřejmě,  že  srabovi  foukají na bebíčka, ale  v  zásadě  myslí  stejným způsobem  jako  vlk. Ale nehodlám to nijak přeceňovat. Tohle  není  ani ona  příslovečná jedna  vlašťovka, která jak známo žádné jaro neudělá.

A než  jsem ten  dodatek  dopsal, zjistil jse,  že  Nečase jako sraba  hodnotí  dokonc e už  i  členové  ODS,  abych přímo citoval :

Nechápu, proč Němcová či prezidentský kandidát Sobotka se veřejně nedistancují od takovýchto lidí a s pokorou se neomluví za svou slepotu. Oni prostě nikdy neřeknou, že Nečas není zlý člověk, ale zbabělec, který, ať již nevědomky nebo s odvrácenou hlavou, toleroval co šíbři v jeho partaji dělají. Ucho se prostě utrhlo,“

Říká  jakýsi Michal Drabík z plzeňské ODS.

Co  říká  dalšího?  Opět velmi zajímavé  čtení!!!!!!!

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Razny-odeesak-z-Plzne-Vytece-tolik-hnusu-ze-z-toho-budeme-zvracet-Pak-pravici-zachrani-Klaus-278272

Jeden má  dojem, že  opisuje  z Kosy!  Podepsal bych každé slovo z jeho  článku!Až na toho Klause nakonec. Ale  to je jen  nedůležitá  legrácka. Tohle  ráno je  samý velký  údiv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

51 reakcí na Srab zůstal věren sám sobě -DOPLNĚNO!

  • Cech napsal:

   Bohužel opět musím konstatovat že jsem se mýlil, opravdu metoda Kubice je nesmírně účinná.
   Proto si dovoluji vznést axióm:
   Pokud mapu současné situace nebude pan Ištvan schopen náležitě pochopit, na základě výsledků kterých v minulosti dosáhl pan Kubice se svoji metodou, ve svých four kauzách tak bude mediálním „Koncernem“ Bakala&K sešrotován.

   Protože základní otázka zní, může být přijetí práce úplatkem, protože podle Kolji Kubíčka je obvinění expremiéra pouze další součástí politického puče.
   Samozřejmě, že to jakási forma úplatku je, ale všechno na světě je forma úplatku stojí si za svým Kolja Kubíček.
   Protože když řeknete manželovi, budu na tebe roztomilá, když vysaješ, tak je to taky úplatek tvrdí pan Kolja Kubíček.

   Proto jak je vidět metoda Kubice, která vždy nastrtuje vlečné tření pro oponenty je účinná hlavně díky tomu že mediální podpora „koncernu“ Bakala&K nedovolí občanskému fónu seznámení se s podstatou příslušné kauzy.
   Tento aspekt právě používané metody Kubice, je zřetelně viditelný(lze z něho vyčíst onu samotnou podstatu metody) na případu Jourová.

   • Puck napsal:

    Nu, manžel by měl manželku poslat k soudu. A sopud by jí měl zavřít, až zčerná. Jde jednoznačně o vydírání. 🙂
    Pokud to manžel k soudu nedá, má jen dvě možnosti obrany. Buďto použít stejný, anebo podobný způsob vydírání při jiné vhodné příležitosti, anebo se rozvést.

  • Občan napsal:

   Jo, smyčka se začíná zatahovat (ta kauza je jiná jen zdánlivě) :
   http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=784651

   • Puck napsal:

    Julínek je zatím z nejhoršího venku. Jak si to vysvětlit ? Nevím !
    Je jednoznačné, že výběrové řízení bylo na míru dvěma společnostem, které vyhrály.
    ( Nutnost vlastnit nejméně 8 kusů provozuschopných strojů, nedostatečná doba zadání pro zahraniční firmy, …) Navíc, podmínky pro záchrannou službu luxusní. Např. za jeden den pohotovosti platí stát 135.000 Kč, aniž by jedina helikoptéra musela do akce.
    Česká televize zjistila, že Julínek s firmou Alfa Helicopter dodnes svižně spolupracuje. Stejně tak, že spoluvlastník firmy Pavel Müller daroval ODS už v roce 2006 (dva roky před podpisem smlouvy) 50.000 Kč a další dary následovaly.
    Podle mě jde o jasný případ přihrání státních peněz a pohodlného živobytí soukromým firmám.

 1. zemedelec napsal:

  Pane Vlk.
  Můj dojem je,že je jen snaha hodit to na Nagyovou.odlehčit Nečasovo selhání.Sledování manželky Nečase,to bude jen také odvádění pozornosti.Už jste o tom měl debatu,že se parlament může sejít až v záři.Jestli svolá Němcová mimořádnou schůzi k ohledně důvěry nové vládě,tak by to vydání,mohlo být také projednané.

  • vlkp napsal:

   Ne, není snaha ho hodit na Nagyovou!! Přesně naopak. Kdyby ano, začal a by Nagyová mluvit a to by byl teprve mazec. Kvůli tomu, aby Nagyová nemlvila dělal teď nečas i Kalousek vlny proti Ištvánovi.

 2. tresen napsal:

  Kdyby byl Nečas chlap, vzdal by se mandátu a k hlasování o vydání by vůbec nemuselo dojít.

  • anita napsal:

   Když se podíváte, jen tak, ženským okem, připadal vám někdy jako chlap ? Se svými dětmi, tvoří dokonalou rodinu „máma a její děti“, když na něj přišla huberta v pětačtyřiceti, urval se od „máminy“ sukně a nechal na sobě dřít asistentku, jak koně. Tak, jak by se mohl stát chlapem přes noc 🙂
   Tohle potřeboval jako prase drbání, to mu skutečně bylo třeba.

   Když byl zvolen, jako předseda vlády, napsala jsem na aktuálně, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, smázli mě do pěti minut. Tehdy jsem nemyslela Nagyovou, ale Kalouse a spol.

   • Šims. napsal:

    Anito, chlap on přeci nikdy nebyl, to by nevlezl pod první sukni ve svém okolí a lámal by ženské bez ztráty bobříků. Chlapi se přece nenechají takhle kompromitovat, Nečas je čistokrevná brejlatá baba.

  • Šims. napsal:

   A z čeho by platil ty alimenty a další bonusy slíbené své rodině? Na to mu nebudče stačit pomalu poslanecký plat a bez mandátu by skončil někde u kostelní zdi s kloboukem u nohou. A možná by si i ty nohy podvázal pod sebe a naříkal by, že mu to udělal Kalousek za to položení vlády.

 3. Kutil napsal:

  Závidím vám, jak máte ve všem jasno…

  • zemedelec napsal:

   Pane Kutil.
   Právě to je ten problém od koho očekáváme jasno,tak mlží,vykrucuje se,dělá nejasné rozhodnutí a pak dává šanci jiným,aby se v tom vrtaly a hledaly jasno.

   • jezevec napsal:

    přitom, kdyby ten sprostý podezřelý byl co k čemu, vykecá na sebe i co neví, a ještě to dá do novin, viďte? tak je to správne a tak to ma byt.

  • vlk napsal:

   Kutile nezávidďte a zkuste si jasno udělat také. Není to opravdu nic složitého.

   • Kutil napsal:

    No, nevím. Rátha chytli za ruku při činu, takže všechno jasné, rok pryč a nic. Případ Nagyové a spol. je vlastně vedlejší produkt, navíc se zainteresovaní přou, co je trestný čin, jaký a zda vůbec, všichni, kteří k tomu mají co říci a vykonat, se zaklínají dobrými úmysly, ale po prázdninách může být všechno jinak. Anebo úplně stejně jak teď. Kdo ví, co kdo na koho ví? Jo, spekulace, to ano, ty jsou legitimní a možná i potřebné, ale vydávat to za jasno? No, nevím, fakt nevím.

    • tata napsal:

     KUTILE
     problém je spíše ve VÁS………..JASNÉ TO JE,jen není jasné jak to dopadne,s lidmi jako Vy JE NĚKDY POTÍŽ že vše dělají složitější,ovšem druhá věc je že zakony jasou nastaveny tak že je přiliš moc cest jak se stoho vyvléct……….TENTO PŘÍPAD je defakto vzorový a naprosto jasný že takto by se politika dělat neměla……….skorem všichni co dnes tvrdí a hlasají o zlovuli statního zastupce připustili že se to muže chápat jako nemorální…………..nemorální v politice by mělo být trestné…………to není jako zahnout manželce ty lidi obhospodařují svěřené penize tady nemorálnost v jednaní znamená jen jedno…………vinen tudíž minimálně by měl okamžitě skončit navždy……….potud je ten čin jasný……………….ovšem to další už je ve hvězdách…………vy navětšinu to samé na brejlích nato jdete od konce,není trest není vina.

     ASI JAKO jste zmínil Ratha………………že ty peníze nesl je defakto jisté .
     ale ani v jeho případě není jasné že třeba najdou skulinu jak ho vysekat,navíc to kolem něj je jasné že je zneužit, v jiných případech se postupuje naprosto jinak,víte přesto že se v mnohém postupovalo nestandartně mě osobně to nevadí…………čestnej člověk nemá co skrývat…………krom samozřejmě kdyby vše zisenovali,vymysleli……….kdo viděl jak se choval v prvních dnech jak mluvil v parlamentu není pochyb že je vinen………CHÁPU že mi ted plno lidí bude vysvětlovat něco jiného.

     OBA PŘÍPADY JSOU ZCELA JASNÉ obojí by pro slušné lidi mělo být jasné……….není jasné jak naně dosáhne zákon………bohužel zákon je něco jiného než spravedlnost obzvlášt u nás.

     Vy se většinou zabíváte těmi věcmi od konce

     • Puck napsal:

      Přímý důkaz na Ratha. v podobě převzetí úplatku ( přistižen při činu), se musel vypracovat, jinak by nebylo možné dát jej do vyšetřovací vazby. Teď Vám položím otázku:
      Proč musí být ve vyšetřovací vazbě celý rok, když se důkazy o vině shromářďovaly také minimálně jeden rok předtím, než ho zabásli ? Přece by se za ten čas mělo najít dost důkazů o vině. Když jste tak přesvědčen o vině, co máte k dispozici ? Máte jediný důkaz z nezávislých zdrojů ? A víte kdo má v Česku policii ?
      Už Kubice měl o Paroubkovi informace, že je organizovaný zločinec. Zajímavé, a důkazy ? Žádné ! Výsledky voleb ukázaly, kolikže lidí uvěřilo. Bez důkazů, bez soudu.

 4. XY napsal:

  No, nic ve zlém, ale ten plzeňský Drabík je opravdu srandovní – přece celá nečasovská obhajoba (včetně Dlouhého Kuby, o potrefeném Kalouskovi ani nemluvě) je založena na axiomu, že jde o naprosto normální POLITICKÝ DEAL, do něhož nikomu nic není, nejméně pak jakémusi Ištvanovi. Jinými slovy – samotný vyžádaný a nejvyšší představitelé jeho i koaliční partaje veřejně sdělují, že jejich politické strany jsou konglomeráty lidí pospojovaných vzájemně poskytovanými výhodami, něco jako vekslácko řemeslnická šedá ekonomika za totáče. Z čehož plyne rozkošný závěr, že nelze být šéfem takovéto partaje a nemít pokecanou náprsenku. Zapojení do takovýchto struktur, spolupráce s nimi a případně jejich využití pro vlastní poziční zájmy je tedy conditio sine qua non partajního a premiérského šéfování.
  Dokonce i vůdčí duchové českých „rybelárů“ tváří v tvář oslnivým výsledkům činnosti pravicových politických stran začínají skuhrat o potřebě stranické ideologizace… 🙂
  Tak se tady mějte pěkně.

 5. pepan napsal:

  Íčko už má jasno, spravedlnost pro rozpočtově odpovědný a spravedlivý trest pro Romana Smetanu:
  V pondělí na Facebooku prorocky napsal: „Žalobci budou žalovanými a žalovaní budou žalobci,“ varoval vyšetřovatele.
  Podle někdejšího ministra vnitra a bývalého místopředsedy ODS Ivana Langera jde v případě žádosti o vydání Petra Nečase o budoucí podobu veřejného života v České republice. „Bude to hlasování o vyváženosti moci soudní, výkonné a zákonodárné!“
  http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/poslanecka-snemovna/Ivan-Langer-se-razne-vlozil-do-vydani-Necase-a-kauzy-Nagyova-278302

 6. tresen napsal:

  K „ženské z kantýny“:
  Je pravda, že madam Grossová, na kterou zřejmě narážíte, vliv na politiku svého chotě měla, ale srovnání s Nagyovou přece jen kulhá. Ta sáhla k daleko přímějším metodám.

  • Anonymní napsal:

   Ale, tresen, to Tě přece není hodno…
   Pokud si vzpomínám, tak o madam Grossovou se přetahoval Gross s jakýmsi ODSákem.

   Takže: buď Šárka seznala, že Gross je pán stáda (ve smyslu: silnější pes m.dá), anebo se jí Gross prostě líbil.

   Kdo se vyzná v pohnutkách žen??

   Nicméně: ani ta Šárka neúkolovala šéfy tajné vojenské služby…
   a navíc: oba byli svobodní – čímž se Tvá námitka dostává na úplně jiný level.

   Ale Tobě šlo jen o to kopnout si do socdemáka, že?

   • Šims. napsal:

    A nevíte který odesman byl tím dalším amantem, který tedy asi ostrouhal? On mašinfíra Stáňa měl takový chlapecký kxichtík.

  • vlk napsal:

   Omyl milostivá, omyl. Původní povoláni Nagyové je prodavačka z kantýny n.p.Chodos Chodov u Karlových Varů.

   • tresen napsal:

    Aha, to jsem fakt nevěděla, to je jiná. Myslela jsem, že si to pletete s paní Šárkou.

    • Šims. napsal:

     paní Šárka pracovala v poslanecké reatauračce a tam se s Grosíkem sčuchli. Asi mu dávala o 2 knedlíky víc a tak se Standa zakoukal.

     • anita napsal:

      ta, to náhodou dostala stranickým úkolem od modrých, obloudit Staníka, aby nebyl vedle nich tak křišťálově čistý a oni nepůsobili vedle, jak šmoulové, ale jak se říká „žába kalužu najde“

    • Admirál napsal:

     Šárka byla dobrá….

   • tresen napsal:

    Nicméně existují jiné věci, které ji skutečně dehonestují, takže zrovna tohle netřeba zdůrazňovat.
    Obyčejní lidé by se od vstupu do politiky neměli nechat zastrašit tím, že na ně jednou někdo vytáhne, že pracovali ve fabrice, v čističce anebo v kantýně.

  • Občan napsal:

   Madam Grossová snad vykonávala nějakou vysokou funkci ve státní správě (aniž pro to měla nejzákladnější kvalifikační předpoklady) a byla milenkou ženatého premiéra, že ji srovnáváte s madam Nagyovou?

 7. český maloměšťák napsal:

  Podstata “ Stojedničky Němcové“ je známa – jde o snahu ODS zachránit z potápějícího se Titanicu její moci co se dá.
  Stav “ Stojedničky Němcové“ je stále tristnější a obskurnější – ona semknutost kolem dubiska vytunelovaných poslaneckých mandátů je tak průhledná a křečovitá – že to samozřejmě odpuzuje všechny jen trochu poctivé voliče pravice.
  Kvalita “ Stojedničky Němcové“ – tak to je kapitola sama o sobě…pokud tedy byl v té “ Stojedničce Němcové“ obsažen i hlas Parkanové, Drobila, Drábka /o tunelpartaji LIDEM nyní pomlčme/, přičemž bylo deklarováno, že tím 101. hlasem je Doktorův / jak příznačné, leč pouze symbolické a tak spíše komické jméno !!!/…vypadalo to sice obskurně a nuzně…ale co až se ukáže, že tím 101. hlasem bude hlas nezávislé justici nevydaného Nečase ? To by bylo přeci zcela jasným důkazem toho, že se aktuální vládní pravice mění v konglomerát za každých okolností loajálních bolševiků – v odpad politiky, v posluhy a služky gaunerství, zvrácené ideje, původně snad liberálně-konzervativní. Takový akt přeci musí nadělat fašírku i z toho nepodmíněného huráfandovství ve prospěch kvazikonzervativního fenomenu „Karel – reklamních peněz to barel“.
  Kalousek jistě že má zájem potopit ODS zcela a nenávratně., kde jinde má lovit hlasy ??..ale ta špína ulpívá čím dál tím více i na něm – bez něj by se ten konglomerát položil, to on je v podstatě udržovatelem té špíny, jeho TOP 09 to chce – nemělo by to zapadnout, to by se mělo stále připomínat, kdo to morální bahno láskyplně přežvykuje..
  Hraje vabank, on moc dobře ví, že společenská poptávka v situaci, kdy se lidé nevyznají v tom, kdo z poslanců zastupuje je a kdo Mafii, kdy v samotném centru exekutivní moci došlo k aplikaci metod práce , které používá Mafie….že společenská poptávka je v prospěch předčasných voleb, že normální lidé chtějí , aby se situace vyjasnila, aby věděli, že poslanci opět zastupují je a že na vládě se neaplikují mafiánské metody.
  On jim ty volby nakonec dá, ale proč s tím stále otálí ? Spoléhá se na to, že lidé jsou hloupí a mají krátkou paměť ?
  Je to ale velký hráč české politikářské scény, v tomto je třeba před ním smeknout pomyslnou kašpárkovskou čepici. Je to takový jakýsi symbol oné transformace Národní Fronty v Mafijní Frontu.

 8. VáclavP napsal:

  Politika se má dělat u voleb. Nevím kdo zvolil Ištvána, ale nikdo nebránil voličům aby dali ODS ve volbách 3%. To by ji poškodilo víc než hraní si na skauty v politice

 9. český maloměšťák napsal:

  VáclavP
  Dospělí lidé dnes ví, že politika se nedělá jen u voleb, ba možná by se dalo říci, že volby jsou jen dílčím politickým rituálem, že tedy k tomu hlavnímu dochází až v mocenském vyjádření politiky na úrovních zcela jiných, než je průběh samotných voleb, už snad i ty předvolební tahanice a brainwashing mají větší vliv na politiku, volby jako by byly jen strvrzením tohoto…v systémech zastupitelské demokracie je to pak podstata výkonu politické moci, že se politika dělá mimo volební akt..
  O to více jsou pak volby v zastupitelské demokracii o zastupitelích neodvolatelných a tak v podstatě i po 4 roky neodpovědných jen formálním rituálem, o co více se po volbách tunelují poslanecké mandáty, uzavírají politikářské dealy , zrazuje se volební program. nebo se rovnou postupuje tak, že politika připomíná soupeření mafiánských uskupení. Od voleb se pak v takovém pojetí politiky spíše očekává, že jen legitimizují takový nevalný stav politiky…a lidé to povětšinu také tak udělají – je to dost o strachu /bohatí mají strach, že jim levice sebere to hodně – co už mají, chudí pak mají strach, že jim pravice vezme i ten zbytek mála – co ještě mají/ a právě že o té nedospělosti – což je v kombinaci s hloupostí a krátkou pamětí docela fatální záležitost.
  A tak skutečně pak volby dopadají podle toho – v tom máte pravdu.
  Lidé se prostě bojí… aby později zjistili, že se báli skutečně oprávněně – kdy jsou to oni sami, kdo tu skutečnost pomohli vytvořit… a dokázali tak potvrdit své obavy., svůj strach. Mnozí z toho mají radost – já ale tomu netleskám, líbí se mi to pouze ze studijních důvodů.

  Hezký den přeje milovník paradoxů – č.m.

  • VáclavP napsal:

   Já musím uznat , že milovník paradoxů je mistr v psání komentářů. Vždycky se do toho paradoxně na první přečtení chytim. Ale tohle jsou dvě různý roviny. Já vůbec nerozporuju, že volby jsou divadlo a pak si strany rozehrajou jinou hru. Ale prostě politika je politika. Největší radost má být vidět se politika potit po volbách a vysvětlovat, proč se nedostal do parlamamentu. Mimochodem krásný zážitek bylo sledovat slovenské volby když se do parlamentu nedostal Slota a Mečiar. To jak utíkali před novinářema , nadávali a schovávali se. Ale neni paradox, že Mečiar a Slota na Slovensku nikdy nebyli ve vězení. Dalík tady taky ne . Šlouf taktéž a někdo se bude obouvat do Nečase ? To je jako by boxer porazil 60kg eskymáka a říkal, že takhle dopadne každej Kličko.

   • tresen napsal:

    Někdy se začít musí. Věřím tomu, že i dřív bylo dost policistů a státních zástupců, a to i na Slovensku, kteří si uvědomovali, že někteří politici jdou přes hranu zákona. Jenže bez podpory nadřízených a bez praktické možnosti získat důkazy do toho nešli.

    • Admirál napsal:

     Kdo je ta SÍLA za Ištvánem?

     Slečna Kočí přece jasně řekla, jak je to rozparcelováno. Ta nelže. Na lhaní musí být člověk mentálně vybaven.

     V jásání nad naháňkou na Nečase bych být soudným člověkem brzdil.

     • Rošádek napsal:

      Když přistoupíme na logiku, že ta pizda, kterou jste nazval „slečna Kočí“ nelže, protože na to není mentálně vybavena, rozhodně z toho nevyplývá, že co vypustí z úst, odpovídá skutečnosti. Když totiž prostě nevíte, co mluvíte, a tudíž „nelžete“, zdaleka to neznamená, že mluvíte pravdu. I na to byste totiž musel být mentálně vybaven.

 10. český maloměšťák napsal:

  tresen
  Šli, ale jejich vyšetřovací tým byl v jisté fázi rozpuštěn. / z první ruky/
  To jednomu na motivaci a na víře nepřidá. Ani dvěma.

 11. český maloměšťák napsal:

  VáclavP
  Já mám radost když se potí při správném výkonu své politické funkce. Ostatně platíme si je za to.
  Ti, co prohráli – hmm….spíše mám radost, když ani nekandidují, tedy ti, co tam lezou jak…no znáte to, ne ? Jak ho vyhodí dveřma a on tam leze oknem a tak ho vyhodí oknem…a on tam naleze kanálem. Přičemž smrdí, ale jemu to nevadí.
  🙂
  Fakt si myslím, že hodně lidí volí dle toho strachu, jak jsem ho popsal – že pak jde o jistou setrvačnost, že ani jim pak nevadí ten smrad.

 12. tata napsal:

  http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-payne.php?itemid=20456

  co dodat,škoda reagovat těmi skutečnými demokraty asi myslí NĚMCOVOU A podobné

  • anita napsal:

   fakt jo, to bylo zase veledílo, proč si vzal zrovna za vzor Homolkovi, to jsem opravdu nepochopila, ale dala bych na proti váhu, že ostatní jsou asi kmotři. Tak to budu raději Homolkovic

Komentáře nejsou povoleny.