Více než týden jsem na Kose nebyl…


Přesto, že  bylo krásné a teplé  léto, moc  se nám s Karkulí nepovedlo, jakkoli  už nás  netíží pracovní povinnosti. Prostě profrčelo kolem nás, proběhlo nám mezi prsty,,  aniž bychom si  ho  aspoň trochu  užili. Byli  jsme  časově vytíženi  tak nějak potřebami  druhých  a to zejména  řemeslníky.  Jejich neschopností  dodržet  termíny.  Jak  nástupu na domluvenou práci, tak  slíbeným datem dokončení.

Nehodlám zde  rozepisovat  svoje  drobné trable  tohoto  druhu. Více méně  je  znáte  všichni sami. Jen oznamuji,  že  jsme se rozhodli  vypravit  se na  jih a východ  za unikajícím sluncem, abychom  nabili  své vnitřní baterky  na zimu. Takže  více než  týden jsem   neviděl Kosu.  A nejen  to –  stejně  dopadla  mailová  pošta a také informace   z  domova  a ze  světa.a  dokonce  mne  nepotkaly ani poslední dva  výsledky  ze  zápasů  Viktorky….

Kosa  byla  na  tento můj  výpadek  už  několik  týdnů systematicky připravována. Snažil jsem  se jednak  získat a  zařazovat  co nejvíce příspěvků od  ostatních autorů a  také  co nejméně  zasahovat  do  diskusí a nechat  je plynout. To proto, abych  se zkrátka vyhnul  oznámení  –  teď  zde  x  dní  nebudu, tak  mi z Kosy neudělejte kůlničku na  dříví. Třeba  tím, že  by  sem zkusilo  najet  pár  těch, co sem mají  zákaz  vstupu.  A také  zkusit, jestli  už  je  Kosa dospělá  tak, že  se může  emancipovat, v případě potřeby – od  vlka a  stát  na  vlastních  nohou.O  tom, že  zde nějaký  čas  nebudu,  věděli, myslím,  že  všech Kosířů jen  dva  lidé.

Přiznávám – vezl  jsem  s sebou počítač, ale  nebyl  celou  dobu  zapnut.  Hrozilo mi,  že bych místo sluníčka   a  plavání zase jen dřepěl  za  klávesnicí…A  to jsem nehodlal  připustit.

Asi  si  říkáte, proč  vás  obtěžuji s nějakým svým soukromím  a vnitřními pocity. Zejména proto, že  chci poděkovat  autorům,  kteří  mi umožnili  tenhle  slunečný  luxus. A  také  těm, kteří  chodí  do  diskusí a  vždycky  pro konkrétní  článek  dávají  rám a  punc  kvality! Kosa rozhodně  díky  těmto dvěma  skupinám  nestrádala  a jela  dobrý jako  rychlík  na  dobré  trati.Ještě  jednou  – velký  dík všem.   ¨Na místě  je  i omluva -autorům,  kteří poslali další příspěvky  a já jim  zatím ani nepotvrdil jejich přijetí, natož , abych  oznámil, kdy půjdou ven a  také  těm  z  čtenářů, kteří mi  napsali soukromý  mail  a já  jim zatím ani neodpověděl.  Určitě  tak  učiním co nejdříve.

. Teď  ještě prosím  o pár  dnů  na  aklimatizaci. Než  se zase začnu  rýpat  v  tom, co nás obklopuje.

.PS. diskuse jsem  zatím  většinově  jen velmi zběžně  prolistoval,  teprve mne to  čeká trochu podrobnější náhled.Snad nebudu  zklamán tím,co  najdu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Více než týden jsem na Kose nebyl…

 1. Puck napsal:

  Znáte HOME ? (Home Domov aneb Kam směřuje naše cesta)
  Fantastický dokument !

  Kdo zrovna nemá čas, může stáhnout na disk (702MB).

  • Gerd napsal:

   Dokument jsem viděl a znělo to jak agitka Strany Zelených. Ale jsou tam i zrnka pravdy, třeba o systému vzdělávání, který jiné státy budují a ČR důsledně likviduje.

   • Puck napsal:

    Agitovat pro zelené jsem nechtěl. 🙂
    Převážná většina faktů, které jsou možná vybrány záměrně, je stejně alarmující. Bez ohledu na politickou orientaci. Zdá se, že lidstvo opravdu stojí na křižovatce.

 2. Sal napsal:

  Vítejte doma Meesře Vlku 🙂

 3. pepanov napsal:

  Já jsem zde také týden nebyl neb jsem odpočíval na vysočině oproštěn od internetového signálu. Z dovolením ještě vyjádření k předešlému tématu o největším průšvihu. Můj názor je, že největší průšvih v tomto státě je absolutní nezodpovědnost politiků za jakékoliv jejich rozhodnutí. Myslím, že kdyby měli trestnou zodpovědnost, tak by se z nich do politiky hnal málokterý ze současných zlatokopů a než by něco rozhodli, asi by hodně a hodně přemýšleli o důsledcích svého konání.

  • Qiedo napsal:

   Naprostý souhlas, k potvrzení konstatovaného může posloužit ta rvačka o pořadí, ev. vůbec umístění na kandidátkách většiny partají. Snad jsou i výjimky, ale u velké části jde jistě o bohatou hostinu v případě zvolení .

Komentáře nejsou povoleny.