Řešení a la ŘSD


nakreslil Vítězslav Praks, Občanský monitoring

Kontext

ŘSD odvolalo Miloslavu Pošvářovou, kritičku kvality českých dálnic

Reportéři ČT: V mostech na D47 chybí 2 tisíce tun oceli, kterou stát firmě zaplatil. 

Promluvila o závadách na mostě a dostala okamžitou výpověď

Kritika je potřeba. Bez ohledu na následky, říká vyhozená znalkyně

RSD

Příspěvek byl publikován v rubrice Komiks, Praksův prak se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Řešení a la ŘSD

 1. kočka šklíba napsal:

  xpow napsal:
  Leden 16, 2014 v 21.45
  O konkrétních podmínkách dotačních programů nerozhoduje EU. Babiš je v tomhle byznysu hráč číslo 1 , statistiky nechte povolanějším. Pokud pro vás není zásadní problém, že příjemce dotačních miliard bude zároveň rozhodovat o pravidlech, za jakých jsou poskytovány, tak to je těžké.

  Je to mnohem složitější, a nebudu vám to zde vysvětlovat, ale obecně o většině dotací do zemědělství a jejich podmínkách rozhoduje EU, a o přimíchávání MEŘO rozhodla a zavázala státy EU Evropská unie, Babiš na to rozhodně neměl vliv ani jako podnikatel a nebude mít vliv ani jako ministr. Kecy Macha jsou absolutně mimo mísu. jiná věc je, že on velmi dobře vystihl budoucnost a profit, co z toho pro jeho podnikání vyplynuly.

 2. Martin V. napsal:

  Opravdu by nešlo udělat obrázek po rozkliknutí v čitelnější velikosti? V kombinaci se zvoleným fontem je to v současné podobě lehce za hranicí čitelnosti, a to i poměrně velkým úsilím.
  Děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.