Komiks Malé srovnání výhrůžek Andreje Babiše


Komiks_Babis_vyhrozuje_a_mala_srovnani

Kontext

Video: Místopředseda vlády a ministr financí Babiš vyhrožuje na tiskové konferenci v této kauze novinářům

Vydavatelství Mafra loni skončilo v rekordní ztrátě 750.000.000 Kč

vitezslavpraks se představuje:

K psaní blogu mne přivedla snaha zorientovat se v množství lží kolem nás. Cílem mého psaní je pochopit a vyložit podstatu problému. Snažit se o nápravu v naprosto konkrétních kauzách, kde je zlepšení ještě možné. Jsem dost kritický k okolnímu světu. Jsem však odpůrce revolucí. Vedou jen ke zločinu. Rozetnout gordický uzel je chyba. Jediný přístup, který někam vede, je trpělivě vytvářet předpoklady řešení. Je to pracnější a méně atraktivní cesta, ale je to jediná cesta, která někam vede.
Příspěvek byl publikován v rubrice Komiks, Praksův prak. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Komiks Malé srovnání výhrůžek Andreje Babiše

 1. Sal napsal:

  Mno, Babiš má tu moc srovnat MAFRA se zemí. Jestli je to dobře, je jiná otázka.

  • zemedelec napsal:

   Pro Sal.
   Když už si to koupil,tak si tam dělá pořádek k obrazu svému.Moc tomu nevěřím,že zvedne náklad svých tištěných novin.Teď si vyšlápl na některé,které vyhodil,že manipulují a jsou v rukou Kalouska.To přece dokazovali,že slouží Kalouskovi,stačí si i vzpomenout na tu nahrávku co měl Kalousek.Teď si tito manipulátoři zakládají spolek ECHO 24.Už proběhla informace,že tam jde,jak Drtinová,tak Veselovský.

   • Šims. napsal:

    Takže svůk k svému a hlavně kdože je bude tak dobře živit? To by mělo být předmětem zájmu především.

   • Sal napsal:

    Meesře zemědělče,
    že jsou tvorové (příčí se mi o nich napsat „lidé“) z ECHO24 na Kalouskově straně, mě nepřekvapuje, byli tam i v době, kdy byli v jiných médiích.
    Co jsem chtěl říct je „nevím, jestli je dobře, že má Babiš pod rukou některá média – konkrétně MAFRA“.
    Opravdu si nejsem jistý, jestli je dobře, že najednou je Babiš & comp. ten hodný.

 2. Skag napsal:

  při pohledu na údajný hospodářský výsledek Mafry je rozkošné vzpomenout na Andrejovo vysvětlení, proč tu ztrátovou firmu kupuje – je to jen business, no většinu výsledku tvoří odpisy, asi aby se to nějak výhodně konsolidovalo ve skupině, snad to jde, ostatně dnes asi berňák na velkého vůdce nenastoupí, že to odečíst nešlo, ale i ta zveřejněná EBITDA, více než 100 mio mínus je dost na to, že to je čistě obchodní projekt, co všechno by s tou firmou musel udělat, aby ta investice byla obchodně dobrou, v porovnání se všemi jinými možnými, kam mohl své miliardy poslat

  • Sal napsal:

   Neznám přesně daňové zákony teď. Přece jen, se s něma hýbalo dost šíleně, ale ještě před pár lety platilo, že „matka“ mohla hradit do určité výše ztrátu dcery a tuto si odepsat od vlastního zisku. Nejsem si jist, jak to bylo se ztrátou matky a platbou od dcery, ale mohlo/může to být reciproční.
   Snad je tu někdo, kdo daním rozumí a řekne nám to.

Komentáře nejsou povoleny.