Historické video – vznik ukrajinské krize krok za krokem v materiálech ČT a západních televizí


Dnes  žádný dlouhý  článek od  vlka. Naprostou náhodou, když  jsem  hledal  zdroje  pro  situační svodku jsem narazil  na  jedno video  na YouTube.

Popisuje  krok za  krokem sestřihem zpráv na  ČT a  ze  západních zdrojů to, jak ukrajinská  krize  vznikla, jak eskalovala , kdo co říkal. A  dnes můžeme  říci , kdo také vyvolal  válku  s východem a proč  vůbec  vznikla.

Dalších slov  netřeba. Je  to převážně  v češtině. Na  začátku  – známý telefonát Nulandové s  americkým velvyslancem v  Kyjevě  / podotýkám, že  celý a nezkrácený/ je v  angličtině  s německým překladem a  pak ještě následuje  německy vedený telefonát  diplomatů EU.  Jinak jen  česky.

Chci, aby tento  dokument byl v  archivu Kosy. Aby byl kdykoli  přístupný, až nám zase někdo  něco bude nalhávat a bude nás  přesvědčovat že zelený  čtvereček  je  fialový osmiúhelník. A  to video naleznete, když otevřete  článek

Konkrétně  zde:

Za sebe  říkám, že  si ho stáhnu do svého soukromého archivu. Pro jistotu.

Pro ty , kteří  nemají  chuť na nějaké video /dělají obrovskou chybu/ nebo čas – protože  trvá  asi 50 minut, mám  jinou  nabídku- rozhovor  s  bývalým ministrem  české vlády  a pozdějším velvyslance v Rusku a  na Ukrajině – Jaroslavem  Baštou. Je  to  v poušti  bezmozků , nesmyslná a neodpovědných  keců, válečných  štváčů  a podobných, neobyčejně  svěží  projev  zdravého rozumu.

K nalezení zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Exministr-Jaroslav-Basta-k-Ukrajine-Obycejny-fasismus-at-si-CT-rika-co-chce-Co-se-tu-nevi-o-Majdanu-a-synovi-Janukovyce-Stydim-se-ze-jsem-chvalil-EU-332249

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.