Polemika se Signálními šátky-Já se teda muslimů nebojím vůbec


napsal Vidlák

Jsou všeobecně zaostalí, nevzdělaní, myšlenkově ve středověku a v celém jejich pásu od Pákistánu po Mauretánii není jediná továrna, která by stála za řeč. Ropu jim doluje Exon Mobil, Gazprom, BP Oil nebo Shell. Při jakékoliv větší vojenské operaci bojují jenom fanatici, ale jakákoliv jejich organizovaná armáda se zpravidla složí během pěti minut. Izrael by mohl vyprávět, kolik generálů Egypta nebo Sýrie muselo kvůli nim do výslužby a nebo před popravčí četu.

Jsou možná schopní vést boj v jeskyních, střílet ve městech, která postavili Izraelci nebo Angličané, ale jenom ručními zbraněmi. Cokoliv co má pásy a radar jsou schopní jedině rozbít. Všechno čím střílejí je made in USA nebo made in RF.  V ohromně bohaté Saudské Arábii nejsou schopni vyrobit ani hřebíky. Maličká výjimka je Írán a ejhle, ani jeden Iránec nebyl nikde přistižen při nějakém atentátu v slavné západní civilizaci. Stejně tak se celkem neangažují ani Pakistánci. Afghánci se angažují jen doma a lidi, kteří na místě vědí kterou stranou se nastupuje do letadla by tam člověk spočítal na prstech. A tak či onak, nikdo na místě nikdy neřídil větší síly než pár desítek fanatiků.
Přehrady jim stavěli bezvěrci, dálnice jim postavili bezvěrci, tanky jim dodali bezvěrci, i ty trhaviny do vestiček jim dodali bezvěrci. Pokud chtějí studovat medicínu, musejí k bezvěrcům, pokud chtějí studovat techniku, musejí k bezvěrcům, ale je fakt, pokud by chtěl bezvěrec studovat Korán, nejlepší je univerzita v Rijádu. Jediné, čeho mají nadbytek jsou deprivanti bez budoucnosti, kteří se tedy alespoň odpálí.
Čeho bych se měl bát? Že mě utlučou nidžábem? Že by vyrobili letadlo schopné na mě hodit bombu? Že by vymysleli novou ďábelskou zbraň? Ani náboje do Kalašnikovů si neumějí vyrobit. Nemají lodě, nemají vlaky, nemají infrastrukturu, nejsou schopni vést vojenskou operaci ničím větším než je rota. Každý náhradní díl k jejich strojům se dělal v Koreji nebo Německu. Po desetiletí jsme my z Československa učili Syřany a Libyjce alespoň opravovat traktory. Dodneška to neumějí. Jediná výjimka v muslimských zemích byly sekulární režimy v sovětském stylu. Ty tam pár továren a chemické zbraně postavily. Ale dneska už tam nic podobného zase není a pracuje se na tom, aby zase zavládl středověk.
Jediné co je o strach, jsme my sami. Neumíme s nimi pracovat, neumíme je začlenit a neumíme je ani zabít. Jen jim výhodně prodávat trhavinu, to umíme. Umíme jim v rámci programů OSN udržovat jejich životu neschopné státečky, protože nás nějak štve Izrael. Celý ISIL vyzbrojili američané. Saddáma vyzbrojili Američané. Pákistán, Egypt, Saúdskou arábii, všechny vyzbrojiliAameričané. Pak zase vyzbrojili jejich protivníky a teď nás děsí jejich fanatismem. Kdyby ten fanatik měl v jedné ruce prak a přijel na velbloudu, což je tak maximum, co si umějí udělat sami, tak by to o strach nebylo, bylo by to směšné. Jo, s RPG už to taková legrace není, ale to jsme jim všechno dodali my. Stačí jim to nedodávat a ze Sahary se vůbec nedostanou. Stačí je nevyzbrojit a nebude žádný terorismus.
Winston Churchill si na Teheránské konferenci pochvaloval, jak ohromně pohostinní tihle Arabové jsou. Až jim dojde ropa, tak zase budou, protože jediné peníze dostanou od turistů. Sem tam už to dokonce i chápou. Jediné nebezpečí je od nás samých – že jim v rámci volného obchodu dáme dost trhavin a oni obohatí lidstvo dodáním sebevrahů. Jinak nám nejsou nebezpeční vůbec ničím. Až to jednou muslimové v Holandsku přeženou, tak je podle nidžábů a tmavé pleti snadno identifikují a pozavírají. Až jednou bude víc útoků než obav o demokracii, tak se celý muslimský problém vyřeší podobně jako jiná konečná řešení různých otázek, systémem že vinný je každý kdo čte korán bez ohledu na smýšlení. Italy také jednou přestane bavit lovit z vody imigranty a místo toho je začnou potápět.
Normální nevzdělaný a středověký muslim nám není nebezpečný. Nebezpečný jen jen tehdy, když ho vycvičíme, vyzbrojíme a vybavíme vším potřebným pro útok na nás. Jakmile mu to nedáme, tak bude úplně normální jako jakýkoliv jiný člověk. Pokud vyzbrojíme a vybavíme kteréhokoliv evropského státníka podobně jako ISIL, tak by nám předvedl mnohem horší rodeo. Zajeďte se podívat na Ukrajinu, jaké to je, když bojuje civilizovaná armáda vybavená opravárenskými dílnami, zbrojovkami a americkými dolary. Pořádná válečná mašinérie je nebezpečná. Generálové jsou nebezpeční, vojenskoprůmyslový komplex je nebezpečný. I Putin je v podstatě nebezpečný, protože má atomovky, lodě ponorky, letadla, munici, továrny, elektrárny, ropné vrty, železnice, letiště, továrny a plnou zemi surovin. Ale pouštní země bez tohoto všeho není nebezpečná vůbec ničím.
Příspěvek byl publikován v rubrice Vidlákovy podávky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.