Tak pozor ničomníci!


napsal Pacho

Alebo posledné varovanie tým čo si myslia, že sme po 89 nesvojprávni.

Tak pozor, horliví, slepí, prorežimmní, nekritickí prikyvovači, platení internetoví stranícki trollovia s vopred pripravenými odpoveďami na všetko na svete, gaučoví demokratickí bojovníci a osloboditelia akože utláčaných od rôznych „kvázidiktátorov“ a teroristov /skrátka ničomníci/ len preto, že nejaký, /ako bájny vták Fénix z popola znovuzrodený/, teraz už ten ideologicky správny, ale vo vnútri rovnako daromný a ešte ničomnejší politický bruselokomisár, s platom väčším ako zoskupenie hviezd v mliečnej dráhe, to takto „správne“ pomenoval.

Tak pozor, horliví, slepí, prorežimmní, nekritickí prikyvovači, s vopred pripravenými odpoveďami na všetko na svete, cenzori regulujúci diskusiu jedným – tým ideologicky „správnym“ smerom /skrátka ničomníci/. Toto tu už kedysi na verejných straníckych schôdzach bolo, keď dopredu dohodnutí straníci s papierikmi v rukách horlivo prikyvovali a s vopred pripravenými odpoveďami na všetko na svete a ideologicky tým správnym smerom viedli diskusiu a aj „diskutovali“. Veľmi ťažko na námestiach sme sa toho zbavovali. Tak nechcite odo mňa, aby som zase v rámci akejkoľvek pozlátkom potiahnutej prehnitej ídei, díval sa len tým jedným, podľa Vás horlivých prikyvovačov, ideologicky teraz tým Vaším správnym smerom, lebo to povedal vodca komiksovej bandy kreténov – nejaký teraz v tej správnej pruhovano-hviezdičkovej zástave oblečený avengerský šašo na čele s veľkým A .. asi ako analfabet.

Tak pozor horliví, slepí, prorežimní, nekritickí prikyvovači, s vopred pripravenými odpoveďami na všetko na svete, vývozcovia a hlásatelia demokracie, hodnôt, slobody a neviem čoho ešte ďalšieho /skrátka ničomníci/. Môj šiesty zmysel, vnútorný hlas a nepokoj ako keby ma znovu pred niečim takým varoval, akoby toto už prestávalo byť niečím imaginárnym, ďalekým, čo sa nás doteraz netýkalo a netýka. Veď sa len pozrite! Miesto dúhy sa nad našimi hlavami zhmotňuje obraz krvavej beštie, ktorá svojim vojnovým rykom a desivým hnilobným dychom blízko, veľmi blízko, už za našou východnou hranicou ovieva zem mŕtvolným chladom z pekla a krvavou žatvou za kvílenia šrapnelov oslavuje svoj zvrátený zrod – v mene akejsi pochybnej myšlienky, jedinej u-krajiny o ktorú, za takú cenu, v podstate nikto normálny nemôže mať záujem. Tak nechcite odo mňa, aby som veril takouto ideológiou nasiaknutému, v námorníckom tričku a maskáčoch sa predvádzajúcemu, pomiatnutému polobláznovi a spíkrovi bezduchého stáda zombie – vymetencov, preslávenému lys/enk/ohlávkovému špecialistovi na vízie všadeprítomných zjavujúcich sa a miznúcich kolón ruských poltergeistov.

Tak a teraz najväčší pozor skutočne všetci! Toto nie je hra call of duty, airsoft ani paintball! Kto z Vás je pripravený v našej zemi svojim nekritickým postojom privítať plížiacu sa tlupu oligarchovojnových príšer vedenú škaredou škapou psotou a v jej tieni strašlivých súrodencov hlad a biedu a kto je pripravený vo svojich teplých domovoch ubytovať ešte strašnejších a príšernejších oligarchovojnových zlosynov s menami smrť, bolesť, utrpenie, des a hrôza? Kto je na toto pripravený a kto ak sa to stane bude za toto všetko zodpovedný? Kto z Vás ideologicky správne nasmerovaných nekritických horlivcov, prikyvovačov, no skrátka ničomníkov je pripravený okúsiť pocit, byť pod hrozbou namierenej zbrane,

cítiť tú neskutočnú bezmocnosť, byť vydaný na milosť a nemilosť akémusi ideologicky správne zameranému šialenému oligarchovagabundovi, patriacemu skôr na psychiatriu, ktorý v rámci akejkoľvek zločinnej, zeleným papierikom obalenej ideológie, pokúsil sa zobrať tomu najvyššiemu jeho výsadné právo rozhodovať nad človečím životom a smrťou? Kto z nás je v našej krajine pripravený oplakávať tisíce nevinných, zniesť pohľad na mŕtve telá, detí, žien a starcov ako na Donbase? Kto je pripravený na také strádanie a nekonečnú psychickú a fyzickú bolesť? A nakoniec, kto je vôbec v našej krajine naozaj pripravený na vojnu?

Možno niekto áno a možno nikto. No tak ale všetci bez rozdielu, zatiaľ len veľký pozor NA TO kto, na čo a komu tak bezmyšlienkovite a ničomno prikyvuje, aby niečo nezmyselné ospravedlnil. Lebo to bude nakoniec jedno – mŕtvi už budú furt len mŕtvi!

Tak pozor, duchom prázdni ničomníci, posledné varovanie! Po 89 nie sme nesvojprávni a nevymenili sme jeden zombieland za druhý a ešte aj s rinčaním zbraní a zvukom vojnových bubnov!

Kto v našej krajine je skutočne pripravený na vojnu ?

Žeby tisíce daromných povaľačov na rôznych štátnych úradoch a ministerstvách ktorí, pri prvom náznaku vyhlásenia vojnového stavu, s divým úškľabkom v tvári skrivenej strachom, s rozšírenými zreničkami vyjadrujúcimi des a hrôzu, s do krvi ohryzenými nechtami a s trasúcim sa telom pripomínajúcim v náznakoch tanec sv. Víta, naskáču do pancierových skríň slúžiacich na zber nezmyselných informácií, ktorými dovtedy odôvodňovali nepostrádateľnosť svojho úradníckeho miesta pôsobenia? Alebo možno tí ďalší pripravení, v zmätku sa snažiaci narýchlo uzavrieť vo veľkých železných trezoroch v ktorých, niektorí s hrdosťou pôsobiaci v ozbrojených zboroch majú aj zbrane, za ktoré berú samozrejme príplatky. Aj keď tieto zbrane s posvätnou bázňou a úctou vyberajú len málokedy – napríklad pri vykonávaní cvičných strelieb, kde po ich príchode na strelnicu a po ich zazretí inštruktorovi pred očami v mihu prebleskne celý jeho inštruktorský život, aby s potom na čele a nekontrolovateľne tikajúcim sa viečkom jeho jedinou prioritou bola starosť, aby sa prvým výstrelom rovno nezastrelili, alebo iným špeciálnym majstrovským výstrelom neodstrelili rovno inštruktora, aspoň jedného vedľa stojaceho kolegu a niektorí aj svoju nohu. Strelecký inštruktor sa po ich zdarnom priebehu a vystrelení jednej, jedinej rany hocikde inde len nie do terča a po úradnícky hlasitom ubezpečovaní samých sebou ako majstrovsky zvládli tieto náročné previerky, väčšinou pred pohľadom do neba prežehná, alebo inak sa poďakuje najvyššiemu a po ukončení úradníckych strelieb a odchode tejto bandy Fredieho Kruegera zo strelnice, odíde osláviť svoje prežitie do najbližšieho pohostinského zariadenia, kde stále sa trasúc a kajúc pri pollitráku božskeho nápoja a nejakej tej borovičke, vystrašený očakáva zrod nového dňa.

Niektorí takto vycvičení elitní úradopovaľačobojovníci sa možno ukryjú v nedobytných podzemných miestnostiach a v pivniciach medzi dovtedajšie zaprášené spisy a šanóny čakajúce na škartáciu, ospravedlňujúc svoje ukrytie prípravou na možné diverzné činnosti neviditeľných kolón protivníka, na

ktoré po vzore jedného bývalého kravatožrútskeho gruzínskeho politika budú aj oni so svojou kravatou v ústach čakať až do súdneho dňa.

Nakoniec sa všetci úradopovaľačobojovníci v očakávaní prípravy na vojnu v podzemí ukryjú tak, že ich ešte o tisíc rokov neskôr budú budúci archeológovia vykopávať ako múmie v egyptskom Údolí kráľov v Luxore s tým, že tých v železných trezoroch spodobnia so sarkofágmi posvätných býkov Apisov v Sakkáre a s vyslovením hypotézy, že ide o starodávnu, stratenú, vysušenú armádu popradského polobožského oligarchofaraóna Achetokiskotona, kde podľa nájdeného zachovalého medeného zvitku, najväčšou zásluhou za jeho vlády, okrem zriadenia cudzej vojenskej základne – najlepšie priamo v strede mesta, bolo pozvanie čokoládového Jacka Rozparovača z východného Banderistanu na oslavy hrdinov Slovenského národného povstania.

Tak všetci títo sú nenormálne pripravení na akúkoľvek vojnu a už vidím ako celá táto elitná úradnícka nephilim /poloboh/ tlupa aj s jej najvyšším quatrooligarchveliteľom bude hlučne s víťazným pokrikom tiahnuť do prvej línie, aby sme my ostatní mohli spokojne spávať.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/337178-the-washington-post-co-sa-deje-v-strednej-europe-zeman-je-hovorcom-kremla/

Reakcia na článok:“ Čo sa deje v strednej európe“ ?

Vážení novinári! Tak ja vám poviem čo sa to v tej strednej európe deje. Deje sa to, že ste si v tej svojej výnimočnosti a v tom demokratickom víťaznom pochode a marši stále vpred ani nevšimli, že ste sa ako šibnutím čarovného prútika /príp. nejakým pôsobením mikroskopickej čiernej diery alebo pôsobením urýchľovača častíc pri hľadaní quarku/, svojimi článkami v novinách, pokladaním takýchto primitívnych otázok s hraným alebo úprimným prekvapením /ani neviem čo je horšie/, ocitli niekde na prelome rokov 1988-89 kedy v našej krajine iní novinári si vtedy tiež pokladali takéto alebo podobné otázky typu PREČO. Tak ako oni vtedy aj vy teraz sedíte na svojom Olympe a z vrchu robíte také chyby ako aj oni. Aj vy vidíte teraz len ten svoj pruhovaný svet a chcete, aby ho takto videli aj všetci ostatní. Chcel by som Vám poradiť, aby ste zišli z toho svojho božského vrchu dole medzi ľudí v odložili čierne okuliare a svoju pruhovanú palicu a prestanete byť slepými. Uvidíte, že za 25 rokov čo sme išli do budúcnosti sme sa ocitli 26 rokov v minulosti. Zase tu máme jednostranné správy. Máme tu kvázinovinárov – preberačov správ vtedy z Tass teraz čert ho vie z čoho, keď títo terajší naši preberači sa v noci budia od strachu, kopú okolo seba nohami a ráno spotení sa musia prezliekať, niektorí možno aj inkontinenčné plienky, pretože sa im sníva, že zrazu niet z čoho preberať a vlastný názor s novinárskym rozumom veľkosti Janka Hraška ťažko vytvoríš. A čert tiež vie kde sídli ČTK z ktorej naši preberači tiež preberajú, asi niekde v strašidelnom dome v Amityville keď tie správy aj tak hororovo vyzerajú. Vyvolení vo svojej výnimočnosti sa zase prechádzajú nahí a chcú počuť davy ako im chvália nové šaty. Tiež už tu máme

busty, ktoré sa kdesi na čestné miesta ukladajú či čo sa s nimi robí. Oslobodzuje sa tiež vo veľkom a znovu tu máme prvé máje, kde teliatka s červenými kartičkami kričia naučené heslá a ani sami nevedia čo vlastne. Všetko ako vtedy. Tak prečo také primitívne otázky? A koho ste sa to vlastne pýtali, že čo sa to deje v strednej európe? Aha, že práve tých preberačov a tých teliatok ? Tak to je jasné, tak už len dodám, že Olymp nehľadajte v amerike a ten pruhovaný svet to som tiež nemyslel zebru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pachova zboj se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.