Za 23 měsíců vyhladíme veškeré korupční zlo, které tu bujelo celých 23 let


hřímal včera  Jacenuk v  kyjevském parlamentu!

Tedy  alespon podle německý Handelsblatut http://www.handelsblatt.com/politik/international/ukraine-in-finanzieller-not-der-hilferuf-des-arseni-jazenjuk/11106154.html

 Ten cituje  Jacenuka  a jeho včerejší projev  v kyjevském parlamentu. vybírám z něj – Jacenuk vyzval Západ  k rychlému svolání tzv. Dárcovské konference, kde  by  západní státy  finančně podpořili Ukrajinu, jinak prý hrozí státní bankrot.  No  už se těším na  ty  dary  od těch, co rozpoutali Majdan a pustili ho ze řetězu. Jejich ochota platit, tak ta je příslovečná!

A  Jacenuk nechce onu proslulou slevu zadarmo!  Ani náhodu. Chce tvrdě potlačit korupci v zemi! A doslova řekl – co jsme v  tomto směru udělali špatně za posledních 23 let, napravíme za 23 měsíců!

On snad  chce poslat Porošenka  Kolomojského, Achmetova  další podobné do báně?! Věřili byste  tomu? Že  se ptám. Asi jako na to , že Mikuláš  k vám domů, s kohortou čertů dorazí  14. července..

No on tomu nevěří ani Handelsblatt.jinak by  v podstatě zároven nemohl uveřejnit článek pod názvem Na život a na smrt – k nalezení zde:

http://www.handelsblatt.com/politik/international/ukraine-und-korruption-auf-leben-und-tod/11090792.html

Vyjímám z něj:

Die Leiche von Alexander Kostrenko wurde am Abend des 30. Novembers in seiner Wohnung entdeckt. Der Grund für den Tod des Aktivisten der Nichtregierungsorganisation „Anti-Korruptionsausschuss Maidan“: mehrere Messerstiche und Kopfverletzungen. Es zeigt: Der Kampf gegen Korruption endet in der Ukraine oftmals tödlich – immer noch.

30. listopadu večer byla  v jeho vlastním bytě nalezena mrtvola jistého  Alexandra Kostrenka. Příčina  smrti aktivisty nevládní organizace “ Anti- korupční  výbor Majdanu“: vícečetné bodné rány  a poranění hlavy. Což  znamená že boj proti korupci na Ukrajině  je často končí smrtí – pořád ještě.

Vítejte  v Jacenukově zemi zaslíbené! Dodávám já.  Nyní prý bude všechno jinak a  za 23 měsíců si on jeho parta  si poradí s tím, co tam rostlo 23 let, čeho on byl a jeho prezident jsou nedílnou součástí. Stejně jako  ti, kteří tu korupci  mají potlačit.

Jistě  k nim bude patřit  i ukrajinský generální prokurátor. Jarema  se jmenuje. Tak o tom Handelsblatt ve stejném článku uvádí toto:

Je  v úřadě /generálního prokurátora/ od června . Vždycky  pracoval ve státních službách Ukrajiny, zejména jako policista. Při tom, v nejlepším případě přinesl domů , v přepočtu, 200 Euro měsíčně. Ale  rodina  generálního prokurátora roky žije v nejdražší části  Kyjeva. Vila je obklopena  vlastním jezerem a má soukromý přístup k řece. Zde, ve čtvrti Konča Zaspa  stojí metr čtvereční pozemku od 15 000 Euro. Jak Jarema  k pozemku a penězům na vilu a další přilehlé budovy přišel, tak o tom všichni, včetně úřadů , mlčí.

Tak s takovými Jacenuk fakt s  tou korupcí během 23 měsíců zatočí!

Německý prestižní Die  Zeit má naprosto jasno jak. Asi tak jako doposud! Viz jeho včerejší článek

Jak korupční ekonomika  využívá ukrajinské neonacisty.

http://www.zeit.de/politik/ausland/2014-12/ukraine-neonazis-vetternwirtschaft

Dozvíte  s ev něm, jak Jacenukova  partaj a konkrétně  její druhý muž – ministr vnitra  Avakov, dostal do parlamentu nácka  a velitele  štráfbatalionu Azov a bývalého trestance Biletského a  jak udělal vysokým policejním funkcionářem další nácka z Azova  – Trojana. A na otázku proč? odpovídá svým čtenářům takto:

Proč  podporuje  ukrajinské ministerstvo vnitra  vedoucí figury  neonacistické organizace  Patrioti Ukrajiny?  Ideologií se to vysvětlit nedá, ani Avakov ani Gerasimenko  jeho zástupce/ nejsou neonacisté. Důvody  se  zdají být  v minulosti a jsou důsledkem  zkorumpované ekonomiky.

Ano, přesně takhle a  s takovými lidmi se vyhrává  boj s korupcí.  Tedy v představách naprostých pomatenců  a totálních lhářů.  Takových, co označí jinak smýšlející občany  za teroristy a jsou schopni plánovitě likvidovat  města  a obce  vlastní země plošnou palbou raketometů.

A my ji m k tomu ještě  tleskáme  a zcel a nepochybně   rádi Jacenukovi finančně přispějeme, aby nezbankrotoval. Protože, řečeno s občanem Schwarzenbergem – tak ta něco stojí! Zejména tedy ta Jacenukova její verze. ta  stojí opravdu mimořádně  hodně. Peněz, zdravého rozumu a hlavně lidských životů. Tohle není žádný troškař!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.