Hrochův denní překlad – dnes o Velké Ukrajině!


pro https://vlkovobloguje.wordpress.com/ vybral a přeložil hroch

Potřebují Lebensraum … ?! – aneb: pozoruhodná zpověď ukrajinského oficíra …

Trestní prapor „Donbas“ má velkolepé plány: tato odporná struktura oznámila svůj záměr odříznout Rusko od Černého moře a „vrátit“ Ukrajině „odedávna ukrajinská území“ Kubáně. K navrácení kubáňského území inspirovaly „pravoseky“ písně Kubáňského kozáckého sboru v ukrajinštině.

Prohlásil to na tiskové konferenci Vladimir Babenko („Fagot“), velitel protitanové čety – zatím ještě praporu „Donbas“.

Sdělil novinářům, že před VSU a Národní gardou stojí úkol obnovení územní celistvosti země – osvobození Doněcké a Luhanské oblasti, Krymu, a sdělil také, že na základě praporu „Donbas“ bude zformována nová jednotka.

Babenko dále prohlásil, že posuzují otázku názvu nově budovaného praporu s tím, že se bude nazývat „Kubáň“ Proč ?– protože Kubáň je odjakživa ukrajinské území, kde žijí naši lidé. Doufáme, že tam zůstali i vlastenci. Pokud znáte Kubáňský kozácký sbor, tak ten zpívá „Ještě Ukrajina neumřela“, „Vypřahejte, chlapci, koně“ – takže tam žijí naši lidé.

Tento velitel krom toho doufá, že proti Rusku povstane Severní Kavkaz, což umožní odříznutí Ruska od přístupu k Černému moři.

Máme tam Čečensko, Ingušsko, Dagestán – a naše cíle jsou jasné. Odříznout Ruskou Federaci od Černého moře.

Velitel jednotky rovněž ukázal jeden z doplňků uniformy budoucího praporu, a dodal, že: „Jistě, že jsme prapor Donbas a máme všelijaká označení, ale součástí naší zimní uniformy bude čepice – kubáňka“ – slíbil „Fagot“ , ukázal na kameru čepici a posadil si ji na hlavu.

Už dříve bývalý velitel dobrovolnického praporu „Dněpr-1“ a nynější poslanec ukrajinské Rady Jurij Brereza slíbil tažení na Moskvu, obsazení Kubáně a ukrajinsko-gruzínskou hranici.

Video z tiskovky:

https://www.youtube.com/watch?v=y6mbtvqdy1U&x-yt-cl=84359240&x-yt-ts=1421782837#t=62

Zdroj: novorus.info

Příspěvek byl publikován v rubrice Teritorium hrocha se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.