Hor sa do boja…idioti!


napsal Pacho

Pre všetkých tých vojny chtivých čo nerozmýšľajú, že: „Nositeľ Nobelovej ceny mieru vyzbrojuje sýrskych hrdlorezov. „Skromná“ Madeleine Albrightová po zbombardovaní Juhoslávie – v Kosove točí milióny. V ukrajinskej plynovej spoločnosti Burisma Holdings už „ryžuje“ Hunter Biden. Premiér Fico na stretnutí s Jaceňuk-ovcami – „trpiacej“ armáde doniesol „humanitárnu“/!/ pomoc a neplatičom zvýši reverz plynu. Gangy Bidenovcov, Albrightovcov a iných „ovcov“ sú spokojné. Ich krvavému biznisu sa nadmieru darí. Propaganda šľape naplno a všade zomierajú ľudia. Cudzie záujmy – naša vojna. Tak hor sa boja…idioti!“

Biznis treba chrániť a rozširovať za každú cenu. Tak kto pôjde bojovať za zberateľov titulov „vojnový zločinec roka“? Obdivovateľov amerického sna je dosť. Len komu sa bude chcieť zomierať? Novinárom, analytikom, poslancom, politikom? Smetiarskej sekte klaňajúcej sa pruhovanému somárovi a hľadajúcej ruských agentov? Diagnóza: „Beznádejné“. Vojna je svinstvo. Neveríte? Tak: „Hor sa do boja…idioti“!

Pozrite sa na majdanistov. Neposkakujú. Polovica už – povedané slovami Ramzana Kadyrova: „Hnije tam, kde to povedali“! Boli by všetci. Keby nezasiahol „Vova“ a nezastavil ofenzívu. Teraz zasahuje madam Das Reich aj s drahým Francoisom. Aby nezhnila aj tá druhá. Tak nech sa páči po vzore slaboduchých. Nepriestrelnú vestu na seba, SA-58 do ruky a choďte brániť tých kriminálnikov a kandidátov na umiestnenie do fašistickej siene hanby. Visia tam už také „esá“ ako – paraguajský Alfredo Stroessner, čílsky Augusto Pinochet alebo nikaragujský Anastázio Somoza…a je tam dosť miesta aj pre iných. Nestačí? Tak hor sa do boja…idioti!

Aha…ešte tu máme super rýchle divízie Jensa Stoltenberga. Chystajú sa presunúť do nášho pohraničia. Netuším koho a čo tam chcú tí strašiaci chrániť. Colníci a policajti tam svoju prácu robia skvele. Tí chlapíci ju spoľahlivo chránia pred nájazdmi – ozbrojených u k r a j i n s k ý ch /nie ruských/ pašeráckych bánd. Svojou kriminálnou aktivitou ťažko poškodzujú našu ekonomiku. Že ste o tom nepremýšľali? Škoda slov…Hor sa do boja …idioti!

S jednými divíziami už neblahé skúsenosti máme. Neboli také super rýchle – ale rýchle boli. Tiež boli naladené bojovo a mysleli si, že sú neporaziteľní – ako ich potomkovia dnes. Že nepriateľ nehovorí po rusky – o tom sa slováci presvedčili už v r. 1942 pri Kryme. Po poriadnej nakladačke a vytriezvení z propagandistického ošiaľu zistili – že vlastne bojujú na nesprávnej strane. Polovica z nich sa domov nikdy nevrátila. Mám dobrú radu pre našich bojachtivých natovských chlapcov. Choďte si na tých nových náklaďákoch a terénnych Land Roveroch, zajazdiť najďalej niekde za Michalovce do Vihorlatských vrchov. Vo vlastnom záujme a bez najmenšej srandy. Bojová morálka ochrancov ruského sveta totiž ani dnes nie je o nič horšia ako bola tá sovietska. Za pravdu mi dáva aj – britský klub veteránov SAS.

Za rok 2014 vyhlásil za najlepšiu pozemnú jednotku sveta rovno dve donbaské domobranecké oddiely Sparta a Somali – veliteľov Arsenija Pavlova /Motorola/ a Michaila Tolstycha /železný Givi/. Na druhom mieste skončili Izraelci. Netreba ani pripomínať, že ide o skúsených veliteľov.

Obaja vo svojich interview, niekoľkokrát ďakovali ukrajinským vojakom za „dodanú“ techniku. Dúfam, že sa nebudú takto prihovárať aj slovenským ozbrojeným silám za „obdŕžané“ nové Land Rovery. Pretože vojaci by to už nevideli. Tak ako to nevidia propagandou osprostelí „kyborgovia“. Väčšina je totiž – mŕtva. „Nechceli by sme sa s týmito chlapíkmi stretnúť v boji“ vyhlásili britskí „eliťáci“ zo SAS v zálohe. Ak Vy áno…tak ste zdarne absolvovali demokratické vygumovanie mozgov! Nič z Vás…nasadať a …hor sa do boja idioti!

mot

Zdroj:http://politikus.ru/events/41092-britanskiy-klub-veteranov-specnaza-sas-schitayut-luchshimi-v-mire-podrazdeleniya-sparta-i-somali.html Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=R19YTKo1kkc

Chcete sa stať vojakom armády „oslobodzujúcej“ starcov, ženy a deti – zabitím? Tak poddansky vybozkávajte cudziu zástavu ako svoju vlastnú a potom si už bez ruky preberte odznačik od generála. Po precitnutí z „hrdinského“ sna Vám zostane len poznanie, že mrzák čo nemôže v rukách držať zbraň – je armáde a štátu na nič. Za vlastnú hlúposť zaplatíte najvyššiu cenu. Ale každému je to jedno. Svoju úbohú úlohu užitočného idiota ste práve dohrali.

mot1

Zdroj: https://syrianfreepress.files.wordpress.com/2015/02/ukr-usa-526.jpg http://fortruss.blogspot.sk/2015/01/us-general-thanks-crippled-ukrainian.html

Nakoniec. Porošenkove banderovské hordy s Jaceňuk – ovcami určite nebojujú za nás ani za našu Európu. Nie sú to priatelia normálnych ľudí a nikdy nebudú.

Držme si láskavo patričný odstup od kriminálnikov tohto typu a ani len nepomyslime na vytváranie nejakých nových slovenských rýchlych divízií!

Pretože…nepriateľ má jedno spoločné. Surovo a bezcitne vraždí civilné obyvateľstvo a z a ž i v a upaľuje ľudí. Predtým v O d e s e a najnovšie jordánskeho pilota…a: “Nehovorí pritom po r u s k y“!

Ak tomu neveríte a zdravý rozum Vám dal zbohom – zoberte si tú vestu, SA-58 a choďte! Niet Vám pomoci! Budete hniť tam – kde Vám to „biznis“ gangstri povedia. Po čase neštekne po Vás ani pes. Prichádza Vaša chvíľa a škoda Vás nebude. Tak hor sa do boja idioti! Svet bude bez Vás krajší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pachova zboj se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.