Dvanásť tisíc Slovákov.


napsal Pacho

Dvanásť tisíc Slovákov nechce bojovať. Okresné úrady v januári zahltili listami. Odmietajú v nich nastúpiť do mimoriadnej služby v čase vojny. Je úplne jedno aká facebooková iniciatíva ich k tomu viedla. Podstatou je, že nechcú. Nuž..a povedzte mi jeden jediný dôvod prečo by mali?

Že niet za koho o tom som už písal https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/12/23/este-k-tej-vojne-tak-za-koho-to-vlastne-ist-bojovat-alebo-kratke-zamyslenie-noveho-protivojnoveho-aktivistu/ a pochybujem, že to čítali. Ale došli k tomu istému záveru. Tak čo sa deje a kto za to môže? V princípe je to jednoduché. Neveria novinárom. Neveria politikom. Neveria plateným poskokom. Hlavne neveria tejto spoločnosti. Pretože je celá postavená na prikyvovaní a lži.

Dvanásť tisíc Slovákov vie, že novinári prišli o rozum. Zaumienili si, že o rozum pripravia aj ostatných. Celkom vážne citujú pološialeného Lysenka za normálnych okolností patriaceho do ústavu pre choromyseľných. Divia sa bežným ľuďom, že si pritom ťukajú na čelo. Toto ale normálne okolností nie sú. Bombastické titulky typu: „Domobranci bombardujú /vlastné/ nemocnice aj /vlastné/ civilné obyvateľstvo a ono ich za to podporuje“…ich zaradzuje na pozície adeptov prednostného psychiatrického vyšetrenia. Pôjdete za takýchto hlupákov bojovať?

Dvanásť tisíc Slovákov počuje ako najvyšší vojenský veliteľ vyhlási, že rok v armáde bol stratený čas. Keď stratený pre veliteľa…ešte viac stratený pre nich. Blúzni o vzniku vojenskej základne v Poprade. Samozrejme jeho syn robiaci biznis vo vojenskom priemysle s tým nemá nič spoločné. „Nemal“ ani s Vrběticami. Len sedel v dozornej rade.

Dvanásť tisíc Slovákov vidí, že statočných bojovníkov za vlasť si uctí tak, že na oslavy povstania pozve banditu….Zdá sa ešte niekomu, že by za prezidenta a vrchného veliteľa nasadzoval krk? O ostatných politikoch škoda reči.

Dvanásť tisíc Slovákov vie, že vojaci prišli o rozum tiež. Nakúpili pneumatiky za stovky tisíc eur – nevhodné na ich vozidlá. Priznávajú, že nevedia za čo bojujú. Teda vedia – za peniaze. Ale niečo im uniká. V Iraku a v Afganistane boli a sú okupanti. Nezáleží na tom čo hovoria Šebejovci, Dulebovci a ostatní propagandisti. Tak ich vnímajú tamojší obyvatelia a to je rozhodujúce. Je rozdiel bojovať na cudzom a vlastnom. O jedných „elitných“ bojovníkoch tu už reč bola /v druhej časti/ https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/11/29/tak-pozor-nicomnici/.

Dvanásť tisíc Slovákov vie, že v NATO má dôveru snáď len analytik Samson, ktorý vyhral konkurz na ministerstve obrany. Prihlásil sa – sám. To zoskupenie zbombardovalo Juhosláviu. Rozbilo prosperujúce štáty Irak a Lýbiu. Pôsobí v Afganistane. Ničí sekulárnu Sýriu. Podporuje a vyzbrojuje banderovské batalióny. Pokukuje po Rusku. Parafrázovať Goebelsa, že sa niekde bojuje za Bratislavu, tak to chce riadnu dávku trúfalosti a hlúposti.

Základne NATO obkľučujúce Rusko a Čínu. Rakety umiestnili v Poľsku. Plánujú nové základne a prevzatie ochrany východnej hranice. Približujú sa ešte viac k Rusku a hovoria o ruskej agresii.

NATO

Zdroj: http://www.auria.sk/blog/washington-pripravuje-atomovy-prvy-uder-proti-rusku

Dvanásť tisíc Slovákov vie, že celý ten vojnový bordel má na svedomí bezhraničná nenažratosť firiem typu Halliburton a niektorých ľudí. Albrightová vyhlásila, že je nespravodlivé ak len jedna krajina disponuje nerastnými surovinami nachádzajúcimi sa na Sibíri. Mc Cain navrhol pripojiť bohatý Sibír k Aljaške a americkí vojnoví stratégovia už vydali mapu na šesť častí rozdeleného Ruska. Kto by išiel za tých pomätených idiotov bojovať? Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dc1v75s_MBs

Dvanásť tisíc Slovákov prejavilo svoj názor a vzdor. Ale nie je to celkom presné číslo lebo tých ľudí je oveľa viac. Pridávajú sa k nim aj tí čo vracajú medaily a aj českí a slovenskí vojaci v zálohe. https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/01/29/divny-boj-este-v-prapodivnejsej-vojne-cesko-a-slovensko/

Takže.

Vážený pán prezident, politici, novinári, analytici a ostatní slizkí hadi,

za to, že za Vás duševných mrzákov a morálnych úbožiakov nikto nechce nasadzovať krk si môžete sami. Svojím postojom, vyjadreniami a klamstvami. Štrnásť tisíc vojakov a takmer milión mobilizovatelných je pripravených brániť vlasť. Mám neblahý pocit, že pri pomyslení na Vaše luhárske ksichty hneď deväťsto deväťdesiat deväť tisíc s tým „strašlivým kremeľským nepriateľom“ nájde spoločnú reč. Skúsenosti už máme.

Na Vašom mieste by som prestal sám seba presviedčať o svojej výnimočnosti. Obranyschopnosť štátu ohrozujete svojou neschopnosťou sami. Výsledok Vášho dlhoročného pôsobenia je ten, že ľudia nechcú mať s Vami nič spoločné. Ešte niečo. Ak v prípade vojny Vás alebo Vašich rodinných príslušníkov /sediacich v dozorných radách/ uvidím v prvých líniách – tak mi hneď rezervujte vestu a SA-58 /po novom AP/. Okamžite idem do boja.

Dvanásť tisíc Slovákov možno svoj názor prehodnotí tiež. Je to jednoduché. Buďte príkladom.

Zdroje:

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/345399-tisicky-slovenskych-muzov-sa-obratili-na-urady-nechcu-bojovat/

http://www.cas.sk/clanok/302004/vybuchy-v-municnych-skladoch-v-cesku-priniesli-zaujimave-odhalenie-kiskov-syn-robi-vo-vojenskom-biznise.html

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/analytik-ivo-samson-riadi-novy-institut-prihlasil-sam.html http://www.topky.sk/cl/1000745/1453037/USA-slubuju-ochranu-Europy-pred-Ruskom–Vychodnu-hranicu-Slovenska-musia-strazit-jednotky-NATO-

Příspěvek byl publikován v rubrice Pachova zboj se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.