Len tak ďalej priatelia!


napsal Pacho

Predstavitelia európskeho impéria nám po dvadsiatich piatich rokoch vrátili úder. Na naše zovreté päste kde sme vtedy kričali, že nie sme ako oni nám teraz z piedestálu odpovedajú:“ Nie. Dnes je to inak! To My nie sme ako Vy! Nemusí sa Vám to páčiť ale aj tak s tým nič neurobíte. Lebo zase máme média, ktoré napíšu len to čo My chceme! Tiež už máme svojich poskokov, severoatlantických propagandistov, poplatných novinárov a dokonca stredoškolských učiteľských donášačov. Vytvorili sme aj svojich nepriateľov. Môžeme si sem pozývať cudzie vojská kedy chceme. Teraz nás idú chrániť. Pred čím? To je jedno. Naši servilní prisluhovači už niečo nájdu a patrične odôvodnia“.

Vojaci už neprichádzajú v „železných maringotkách“. Na Lešť prilietavajú a zlaňujú z Black Hawkov. Ináč….Čože je to za super ochrancov? No zaplietli sa v Afganistane kde si doteraz nemôžu poradiť s pár uterákovými hlavami. V Iraku im čelili Iračania bez letectva a protivzdušnej obrany s výzbrojou z 80 rokov. Zdolali ich, aby potom s hanbou „slávnostne“ odišli. Lýbia ani poriadnu armádu nemala. NATO inštruktori niekoľko rokov pripravovali Gruzíncov na víťazoslávny pochod na Cchinvali. Po prvom protiúdere sa celá armáda rozpadla a ostali po nich len pozahadzované zbrane a rozžutá kravata ich prezidenta. Následne sa inštruktori snažili perfektne pripraviť a vyzbrojiť novú Irackú armádu. Po údere IS sa rozpadla tiež. Na nových Humvee sa teraz preháňajú islamisti. Nebyť Iráncov tak čierna vlajka vlaje nad Bagdadom.

Teraz pripravujú Ukrajincov. Dvakrát ich opolčenci už vycvičili. Tak ako nás chcú chrániť? Veď na Donbase bojuje tak maximálne ruský pravoslávny Blackwater. Čo keď skutočne vyprovokujú a natrafia na regulárnych čo už vyše roka len cvičia, cvičia a cvičia….Na Iskandery, Topoly M, Yarsy, Armaty, SU-čka, S-400, Buratina, Boreje, nedajbože Bulavy tak čo potom? Zobral by si niekto v civile za ochrankárov babrákov po ktorých ochrane zostáva všade len chaos, spúšť a bordel? Budete dôverovať generálovi Hodgesovi, ktorý zmrzačeným Ukrajincom bez hanby rozdáva odznačiky, ktoré na nete kúpite za necelých deväť eur a prístav Mariupol umiestni do Čierneho miesto Azovského mora? Pôjdete s ním do boja? Ku cti mu slúži, že sa opravil a aspoň o sebe povedal, že sa cíti ako idiot.

Na rozdiel od ďalšieho generála Šándora, ktorý dvanásťtisíc Slovákov označil za sráčov. Z vlastnej skúsenosti viem, že najväčší sráči sú „bojovníci“ spoza zeleného stola. V tom dávam Ukrajincom úplne za pravdu. Tých neuvidíte v prvých líniách. Ani Šándora, ktorý ani nevedel o čom hovorí. Nedal si námahu zistiť, že slovenský zákon o odopretí služby platí už od r. 2006. Nie ako tvrdí on, že narýchlo prijatý. Ani to, že zákon n e p l a t í v prípade vojny. Je generál tak by to mal vedieť lebo je to vojenská problematika. Ak je taký odborník aj na iné vojenské veci tak odporúčam nech si ide bojovať radšej sám. Hovorím aj za tých dvanásťtisíc. Videl som veľa hviezdnatých „bojovníkov“ čo mali plnú hubu rečí a sapíky držali v rukách jak lopaty. Skoro si s nimi odstrelili gebule. Ale nenadával som im. Ani nikoho kto nechce alebo nevie bojovať by som v živote nenazval sráčom. Nakoniec by bojovali lepšie ako poskrývaní povaľači na rôznych ministerstvách. Lebo nikto z nich nepovedal, že nepôjde brániť svoje rodiny, majetok a aj vlasť. Ale to neznamená, že majú ísť za politických tlčhubov a veľkohubých generálov, ktorí nepoznajúc vojenský zákon sa síce sami necítia ako idioti ale v mojich očiach sú. Nehrozí, aby som za nich nasadzoval krk. Ani za tých ostatných. Ale kto chce nech si ide.

My nie sme ako Vy. Dávajú najavo aj z denníka Nenávisť. Naposledy označili Jána Čarnogurského za nepriateľa. Predstavte si! Tí, ktorí do 89 chodili po kanáloch označia chlapíka, ktorý sedel za komunistov v base za nepriateľa! Ich hlúposť už nepozná hraníc. O hanbe ani nehovoriac. Aj keď som Jána Čarnogurského nikdy nemusel teraz stojím pevne na jeho strane. Len preto, že za nepriateľa ho označila zbabelá duševná spodina, ktorá sa do 89 bála ceknúť. Mali by sa ho pýtať, učiť sa od neho a vážiť si ho. Za to čo pre nich urobil. Lebo kým on bojoval, tak oni do 89 čušali jak potkany v dierach a čakali. Keď bolo po všetkom tak povyliezali a poprevracali kabáty. Teraz vykrikujú, že je nepriateľ a znovu idú kádrovať. Totálne sa skompromitovali. Takže severoatlantickí prisluhovači Ondrejcsák, Samson, Duleba, Šebej a Schutz politicky narodení po r. 1990 nástup do TA3

a zdôvodňovať nezdôvodniteľné. Mútiť hlavy a presviedčať nás. Najlepšie bez Čarnogurského a Chmelára. Aby to nebolo zase na uterák. Lebo ani premiér Fico základne NATO na našom území nechce. Čím neurobil radosť Kiskovmu synovi robiacemu biznis vo vojenskom priemysle.

Zato na Ukrajinu sme podľa poslanca Blahu poslali v podobe bývalého ministra financií Mikloša: „Zbraň hromadného ničenia a miláčika nadnárodných korporácií túžiacich ovládnuť Ukrajinu“. Prezident Kiska vyjadril hrdosť. Premiér Fico v parlamente hovoril o Miklošovej obludnej privatizácii, ktorú napráva tým, že do vlastníctva štátu z prenájmu okrem plynárni prešlo aj vodné dielo Gabčíkovo. Budeme žiadať naspäť nejakých tristopäťdesiat miliónov eúr. Talianskemu premiérovi je ochotný do očí povedať, že Slovensko nie je banánová republika. Aj na základe tohto je jasné o čo na Ukrajine ide a prečo práve „elitný“ privatizér Mikloš.

Základne na našom území nechce viacero ľudí, ktorí demonštrovali proti NATO. Demonštrantov prišli podporiť aj ľudia z českého združenia Ne základnám. Pridali sa z charty 2015 proti militarizmu, fašizmu a vojne. Ján Čarnogurský jej význam prirovnal k sviečkovej demonštrácii v 88. Nepochybujem o tom, že vie o čom hovorí. Veď ju vtedy organizoval. Aj za ňu sedel. Tak ako vtedy aj teraz televízia nestojí za nič. Hrubo skreslila počet demonštrujúcich. Niekomu to zase teraz už demokraticky nevyhovuje. Nič nové. Aj keď sľúbili sme si vravieť pravdu len.

My nie sme ako Vy. Prezentuje sa stredoškolský učiteľský demokratický donášač. Doplňujúc si svoju listinu nepohodlných webov. Koho so zdravým rozumom napadne podobná vec po štyridsaťročnej totalitnej skúsenosti? Iba fanatika, dobre plateného poskoka alebo úplného magora. Možno zo všetkého niečo. Tak nech si tam doplňuje ďalších. Byť na jeho zozname je možno aj česť. Pretože prinášaš pravdivé a nezávislé informácie, ktoré sakramentsky niekomu vadia. Možno si učiteľský úslužný bonzák nakoniec vyslúži nejakú funkciu u svojich chlebodarcov. Už sa dostal do povedomia prestížneho magazínu Foreign Policy. Dobrý začiatok špicľovskej kariéry.

Takže už tu máme novodobých kádrovákov, transatlantických oblbovákov a donášačov. Po demokraticky aktivistov. Chýbajú už len internačné prevýchovné tábory v ktorých nás budú správne politicky prevychovávať stredoškolskí učiteľskí idioti. Napadá ma. Čo sme si to v tom 89 vlastne vyzvonili?

So štyridsaťročnou propagandou máme svoje skúsenosti. Tamtí sa snažili a dopadlo to opačne. Títo tiež v ničom nezaostávajú. Všetci aj s prezidentom môžu ísť o ruskej propagande prednášať protestujúcim robotníkom do Prakoviec. Pre nezmyselné sankcie prišli z Ruska o zákazky a nemajú peniaze ani začo žiť. Nech páni naberú odvahu a povedia im to do očí. Dopadli by horšie ako Štepán v ČKD. Zúfalosť Dulebu, Samsona, Ondejcsáka a Schutza v televíznych debatách s Čarnogurským a Chmelárom je až komická. Obviňujúc všetkých okolo seba z ruskej propagandy usvedčujú sami seba.

Mnoho mladých ich už prekuklo a majú vlastný názor. Ako vtedy my. Veľa sme toho v 89 nechceli. Len trochu objektivity. Škoda, že sa nepoučili. Len tak ďalej severoatlantickí priatelia. Toto tu už raz bolo. Zdroje: http://politikus.ru/events/41813-znachki-kotorymi-amerikanskiy-general-nagrazhdal-ukrainskih-soldat-bez-ruk-prodayutsya-po-9.html http://news.rin.ru/eng/news/91104/ https://dennikn.sk/59926/je-vojna-ludia-ako-carnogursky-nie-su-na-nasej-strane/ http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/347639-fico-nechce-zakladnu-nato-na-slovensku-to-radeji-odejde-z-politiky.html http://brankof.blog.pravda.sk/2015/03/13/informacie-o-zhromazdeni-proti-zakladniam-nato-z-12-marca-2015/ http://lubosblaha.blogspot.sk/2010/12/rozhovor-o-spravodlivejsej-spolocnosti.html http://aktualne.atlas.sk/uzitocni-idioti-prestizny-magazin-komentuje-vplyv-ruskej-propagandy-na-slovensku/slovensko/spolocnost/

Vlkův dodatek:

Nechávám  autorům Kosy naprosto  volnou ruku ve výběru tématu a jeho zpracování.  A nehodlám nijak korigovat vyznění jejich článku nějakými svými dodatky. Dneska ovšem jeden doplněk přidat musím . Ohledně  generála  Šándora. Ten dodatek nepochází  ode mne, nicméně  vyjadřuje naprosto dokonale  můj názor na to, co Šándor opravdu  řekl. Protože  z jeho řeči byla vybrána dost brutální zkratka jeho myšlenky.

Autorkou toho, co vám chci předložit je Radmila Zemanová-Kopecká, předsedkyně proruského Institutu slovanských strategických studií.

Celé vyjádření Radmily Zemanové-Kopecké:

Hysterické reakce na FB? Lidi neblbněte a přečtěte si pořádně ten článek!!!!!!

Jsou tam asi dvě věci, s nimiž nesouhlasím, ale kterým jsem se zasmála, protože je mi jasné, že on ví velmi dobře, jak je to doopravdy. Je ale třeba si uvědomit, v jaké oblasti Andor Šándor působil a působí.

Například: „Problémem Ruska je to, že nemá žádný jiný nástroj, jak ovlivňovat své sousedy, kde prosazuje svůj životní zájem, než destabilizaci prostřednictvím ruských menšin, případně nějakou podporou separatistů. Na rozdíl od Německa, které má ekonomickou sílu, a může ovlivňovat menší země především v eurozóně touto silou.“

Tak to jsem málem smíchy spadla ze židle!!! Všichni víme, kolik amerických neziskovek tady pobíhá a čeří vodu. Spíš bych řekla, že tady nechce nebo nemůže říct…

A je přirozené, že ruská menšina kdekoliv v Evropě, která má přístup k ruským otevřeným zdrojům, zprostředkovává svou znalostí jazyka informace které jsou evropskými médii vědomě překrucované, a které si evropská mládež neumí přečíst, čímž tato ruská populace naopak jen vyrovnává deformovaný nerovnovážný stav. To je ovšem „děsivý zločin“, a jsem si jistá, že to Šándor ví neméně dobře. Proto o tom hovoří relativně decentně.

A Šándor také zcela jistě dobře ví, jak teď zacvičí Vladimír Vladimírovič se zelenými šustíky zvanými dolar zejména poté, co podepsal společnou banku BRIKS. On prostě musí vědět, že včerejším dnem byl dolaru podepsán ortel smrti. Je třeba si totiž uvědomit, že „bývalí“ zpravodajci neexistují.

Naprosto ale nechápu ten hysterický rozhořčený postoj reagujících zde na FB (a nejen tady), že se má každý stát bránit především sám. Šándor přece neříká, že máme jít do války proti Rusku, ba naopak spíš připouští, že náš národ řekne jako minule NE rozmístění armády NATO a ani se nad tím nějak nepohoršuje!
Já si osobně totiž také myslím, že bychom potřebovali obnovit vlastní armádu, už třeba právě proto, aby sem žádní žádná jiná militantní „chamraď“ nelezla. Chceme-li být svrchovaným státem, o němž mluvil Miloš Zeman, pak musíme mít i svou vlastní brannou složku, i když to něco bude stát.
Naopak, velmi hezky mluví Šándor o švýcarské domobraně, která je založená na úctě k vlastní zemi, což zjevně obdivuje a považuje absenci vlastenectví za děsivou.

Neméně zajímavý je ale i jiný jeho výrok k Ukrajině :
„Pokud se takto Rusko stavělo celou dobu a bylo to čitelné, a Evropská unie neměla ani nástroje ani odhodlání změnit geopolitiku, to znamená stáhnout Ukrajinu do svého orbitu a vytáhnout ji ze zájmu Ruska, tak to neměla dělat.“ Jinými slovy, Evropa neměla za těchto okolností na Ukrajině co dělat, tedy ani podporovat USA. Chcete mi říct, že s tím nesouhlasíte? Tak to já tedy, ANO!

A mimochodem, to slovo „sráči“ použil zcela na místě, protože bránit Vlast je opravdu svatá povinnost a všimněte si, že vůbec nepoužil slova, která by jednoznačně vyznívala ve prospěch NATO nebo Američanů, zato jednoznačně v prospěch Vlasti. Takže, až na pár drobností s ním z podstaty musím souhlasit.

Zdroj:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidi-neblbnete-a-prectete-si-to-poradne-Dohra-clanku-kde-general-Sandor-mluvil-o-sracich-co-nechteji-branit-Cesko-365511

Myslím, že  paní Radmilu Zemanovou-Kopeckou sotva  lze prohlásit za placenou agentku Washingtonu.  Nebudme  na Kose stejně  neurotičtí  jako  červenokartníci a podobní. Nemáme to zapotřebí.

Díky za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pachova zboj se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.