To už se ten Pehe opravdu zbláznil?


napsal tata

http://www.novinky.cz/komentare/365730-komentar-proc-je-lepsi-mylit-se-s-usa-nez-mit-pravdu-s-ruskem-jiri-pehe.html

Už si říkám nedej se vyvést blbostí,ignoruj,copak to jde?Když studovaný politolog stvoří něco takového? Já jsem se narodil 1953,takže 50 léta mohu posuzovat jen zprostředkovávaně.Ale tento výtvor,je přesně vtom duchu jen v obráceném gardu.Opět jen jedna pravda,každý kdo jen vidí jinak je bud pomýlen nebo  v tom horším případě konfident Ruska.

Není snad normální, že mýlit se je vždy špatné? Nezáleží s kým, ale v čem?Takže když se mýlím a zjistím to, tak se snažím to napravit,bez ohledu ke komu cítím sympatie.

POKUSÍM se argumentovat na vyřčené body daného výtvoru,za který by zmíněný,, politolog,, měl vrátit školné.Abych nemusel kopírovat vše co napsal budou odstavce znamenat reakci na daný výtvor.

Citace.
Jelikož Uhl je člověk, kterého nelze podezřívat z toho, že jeho současné texty, v nichž hájí Rusko a nemilosrdně tepe USA, jsou psány na objednávku, což se o řadě tzv. přátel Ruska u nás říct nedá, má smysl s ním polemizovat.

AHA takže jiný pohled u lidí, co znám, jen lehké podivení ,ovšem jiní jsou už jasně konfidenti,kdy přijde jasné- zatočme s nepřáteli našeho zřízení! Na ty platí jediné! Kdepak diskutova!.

TAKŽE  k těm rádoby argumentům……….

odstavec1/
NO kdyby to nebylo tak závažné ,neboť to je prakticky rozšířená omluva na dané,postrádající rozumný akceptovatelný argument.Argument je jen takové bezmezné nezpochybnitelné …….AČ ZLODUCH JE NÁŠ……..taková hříčka jako s Limonádového Joe – padouch či hrdina, vždyt jsme jedna rodina………Musel by se člověk smát
Přesto, že ,,politolog,,připouští velké chyby,stačí že se o nich v USA kriticky mluví.Ovšem kde je to, co k tomu patří poučení?AHA JÁ blbec,to poučení je přece zde:

…..přitom má reálný vliv na chování amerických politických elit, takže prezident Obama kupříkladu odmítl některé vojenské invaze (Sýrie) a stáhl americké jednotky z Iráku. Totéž plánuje v Afghánistánu.

Bohužel pane ,,politologu,,opět vrátit školné…..ono to je úplně jinak neboť,objektivně to stahování není důsledek té kritiky ,ale enormních nákladů a nemožnosti tam udržet tu naší demokracii.

Naopak v Rusku se o tom nemluví………to je přece jasné,…………..Nemluví = není demokracie.KDYBY TO BYLO TAK JEDNODUCHÉ.

No nevím, jsem jen obyčejný člověk bez vyššího vzdělaní………NEMĚL by argument být výčtem, kolik kdo konfliktů vyvolal….a podle počtů rozhodnout, kde je větší nebezpečí……….a s tím, že se nebudu mýlit ani s jedním. Zejména ne tehdy, pokud se náhodou ukáže, že někdo se mýlí velmi často a velmi hrubě.
Protože v USA se sice mluví ,výsledek je bohužel tristní viz Majdan, k čemu bylo to mluvení?

ODSTAVEC 2
Opět připouští ……. iluzi, že se svět stal unipolárním hřištěm amerických zájmů……...ovšem omluva je ……...Zároveň je ale skutečností, že mnohé země Americe roli světového četníka samy vnucují………Takže skoč do studny,je přece jasná omluva
Ale jaké to štěstí……..Jisté je, že USA země, na které zaútočily, nekolonizují.………proč by to dělaly, oni jen ty země vysají-nebo použijí k svým zájmům…….to je pane ,,politologu“ nová forma kolonizace, to by jste měl s VAŠIM VZDĚLÁNÍM VĚDĚT.
……………Vladimír Putim se vyjádřil o rozpadu Sovětského svazu jako o největší tragédii 20. století. Pokud si opravdu myslí on a s ním většina Rusů, že je to pravda, pak je stokrát lepší se mýlit s USA.

Aha kdyby se osamostatnily státy USA,co by asi prohlásil prezident USA……….TO JE ARGUMENT JAK ŘEMEN….ironie
NAVÍC co kdyby ty odtržené státy měly RUSKÉ základny?

ODSTAVEC3
Zde je aspoň možno považovat argumenty za určitý pohled na svět……..zde je to víceméně pohled levicový versus pravicový.BYLO by to na samostatnou debatu bez možnosti jednoznačného verdiktu……………který pohled je správný………….BOHUŽEL oproti mně pan,,politolog,, má jasno jen jediný pohled je možný………….já jeho pohled zde respektuji……on můj vylučuje.

ODSTAVEC4
Zde platí de facto stejné jako v odstavci 3………s tím že se zde v plné nahotě UKAZUJE nesmyslnost jeho radši se budu mýlit 100 krát s USA.
Tak Rusko v současné době nenutí nikomu za hranice jeho zajmu jejich demokracii.JESTLIŽE tolerujeme sféru zajmu USA a to mnoho tisíc kilometrů od jejich území, nemůže brát naopak ruské zájmy okolo svých hranic, za zločinné.Opak je pravdou my čím dál více obklopujeme jejich hranice Pehovou demokracií,Rusko není školák který se nechá vyučovat.Ty snahy jsou velice nebezpečné

Muže se nám stokrát nelíbit ruská demokracie,Rusko není chlapec, kterého lze kárat, je to rovnocenný partner…………ano nemusíme s ním uzavřít manželství,ale nemůžeme mu diktovat, jak se má chovat na svém hřišti.

Jestli tolerujme, že pro USA je hřiště na značném území teto zeměkoule,musíme respektovat že ten zbytek hřiště co Rusku ještě zůstalo si oni uhájí……..sily na to mají,bohužel Pehové,Kalouskové, ženou svět do konfrontace ………..BOHUŽEL s té konfrontace obviňují toho, co si jen v daleko menší míře hájí svoje vlastní hřiště.

Věřte pane ,,politologu,, nejsem nikým placený,nejsem ani studovaný jako VY……..ANO můžu respektovat že má někdo jiný pohled,co nemohu když ze mně děláte blbce……….a mýlit se nechci ani s RUSKEM ani s USA.

Můžu jen některé věci respektovat……….jako jsem zásadně proti, aby zde byly základny USA,  ale  i když považuji průjezd kolon amerických vojáků za nesmysl,je jasné že není možno to zakázat.Vítat je ale nepůjdu.

Jako musím respektovat, že naše malá země nemůže byt  úplně mimo různé bezpečnostní systémy, stále v demokracii platí že rozhoduje většina,ale v demokracii také platí,aby to ještě byla demokracie. Třeba taková, že  ten, co je můj partner, nebude vyžadovat abych tleskal,nebo obhajoval něco, co je špatné. Je smutné, že on nemá  ani nutnost to chtít. Na to má lidi jako jste  VY.O TO SMUTNĚJŠÍ, ŽE se něco jako VY NAZÝVÁ POLITOLOG.

A za svým si stojím takže žádný anonym ale ZDENĚK HRABĚ…VARNSDORF……..ŽÁDNÝ PLACENÝ ! Ale obyčejný, poctivý člověk.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.