Lidský zmetek Bartuška čestným členem Lüdemannova komanda SS?


Když Ernest, MP a Mireček oznámili v pátek, že  budou přes víkend pro Kosu nedosažitelní, řekl jsem si  – fajn ! Máš dva dny pauzu a k počítači, kromě  vyřízení mailů ani nesedneš. Jen, sem tam, sjedeš monitor  tisku a bude… Nebylo. na Parlamentních listech  vyšel výtah z rozhovoru s kdysi studentským vůdcem v době Listopadu, dnes vysokým diplomatem ve struktuře ministerstva zahraničí – Václavem Bartuškou, který dal pro nový projekt Sabiny Slonkové – Neovlivní.cz

Ten výtah je k nalezení zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Odese-je-proste-upalili-jinde-pohrbili-u-silnice-Ruskym-pokusum-je-nutne-se-rychle-postavit-jinak-mate-valku-rika-diplomat-a-akter-Listopadu-89-Vaclav-Bartuska-372444

Originál pak tady:

http://neovlivni.cz/diplomat-bartuska-nemejte-iluze-putin-se-na-ukrajine-nezastavi/

A přiznám se  – bylo to pro mne , jako by mne někdo praštil pětikilovou palicí rovnu mezi oči.

Vzal jsem jaksi na vědomí,  že  se zde vyrojila    kohorta pravověrných, co s gustem falšují dějiny – ať už jde o  omlouvače se za odsun nebo dnes  různé přepisovače historie  typu Klvaňa, Kocáb, Langšádlová.  pro které je porážka  hitlerovského Německa, s hlavním přispěním tehdejšího Sovětského Ruska, dějinnou nespravedlností nebo aspoň historickým nonsensem.Nemluvě o celém zástupu těch , co v klidu, den co den, drze lžou o událostech na Ukrajině a černou vydávají za bílou Vzal jsem to  na vědomí, nesmířil jsem se s tím. Jen kvůli nim nezavírám Kosu!.

Ale rozhodně jsem nečekal, že se najde někdo, kdo se vyhlašoval a vyhlašuje za bytostného demokrata, ale  je schopen veřejně vyjevit toto: -cituji otázku tazatele i Bartuškovu odpověď celou, bez jakýchkoli úprav, aby mne nikdo nemohl obvinit z vytrhávání z kontextu a jako screenshot, s  linkem na článek. Pro případ, že  by se tenhle hnus měl náhle ztratit z internetu:

Bartuska

Proč že byl v ČR Listopad? Proč jsme byli a náměstích a cinkali klíči?  Co jsme si od převratu slibovali? Proč  jsme naslouchali lidem jako byl Bartuška?

Protože jsme věřili, že  změna režimu a konec  systému jedné pravdy, jednoho platného názoru a jedné strany nám otevře  daleko více možností a obohatí náš  život.  A hlavně – že tím jednou pro vždy odstraníme monopol na pravdu a  jakékoli násilí nebo ústrky  těch, co myslí jinak než je oficiální proud a  názor. Že prostě demokracie  je  svobodná volba, svobodný projev, stejné právo každého a hlavně  – že  jsme se dostali do zóny, kde je  chráněn a respektován menšinový názor. Nemluvě o  nedotknutelnosti  osobní bezpečnosti při jeho hlásání.  Že je vyloučeno jakékoli násilí ve vztahu k nositelům jiných názorů  zaručeno právo na svobodnou volbu svého osudu.

A nyní vidíme, že vysoký oficiální zástupce  České republiky v zahraničí veřejně může  vyslovit něco tak hnusného a zvrhlého, jako že je správné upálit k smrti neozborojené nositele jiného názoru nebo je postřílet někde v pangejtu u silnice!

Může mi někdo vysvětlit, jaký je  rozdíl mezi  diplomatem České republiky Václavem Bartuškou a takovým untersturmführerem SS, kriminálním komisařem  Egonem Lüdemannem. který velel Jagkommandu SS , které  přesně  před 70-ti roky, od okamžiku, kdy  Bartuška  vykřikoval ten hnus  a správně upálených v Oděse a  ještě lépe postřílených v Dněpropetrovsku, pochodovali směr Buchlovské vrchy   k osadě Javoříčko, aby tam zúčtovali  s  partyzány  a všemi, co je podporovali!

Důvod  byl úplně stejný jako u  Bartušky – mysleli jinak, jednali jinak.  A  nesouhlasili s těmi, co jim říkali, že jsou untermeschové!  Takže  Jagdkommando Lüdemann postřílelo 38 mužů, nejmladší měl 15 let, nejstarší 76!  Ženy  a děti ušetřilo. Kupodivu! To Bartuška je jiný borec!  Zatímco nácek zavraždil jen muže, starce a kluky a  ženy a děti nechal na pokoji, on vidí za správné upálit všechny!  Úplně všechny – muže i ženy, co se  v Oděse  ukryli v Domě odborů!   Tak je to prokazatelné. Kdo všechno byl zastřelen v Dněpropetrovsku mi známo není.

Myslím, že  Václav  Bartuška by měl  požádat o čestné členství v nějakém tom svazu veteránů SS a speciálně by měl usilovat o dodatečné členství v Jagdkommandu Lüdemann! To přece  také vyrazilo na Rusa a jeho agenty!  A  nepáralo se  s nimi. Zcela v dnešních intencích názoru Václava  Bartušky!

Stydím se za to, že  tomuhle lidskému zmetkovi jsem kdysi, tenkrát , před  25 lety cokoli uvěřil. Jakkoli jsem nemohl nijak vědět, že v jeho demokracie  a svoboda  je ještě  daleko více  třídní a doktrinální než ta stalinských komoušů ve  vrcholných  50-tých letech. Ti  měli opravdu hodně krve a  lidského neštěstí na svých rukou, ale že by schvalovali  upálení lidí  nebo je masově  stříleli u silničních příkopů, tak to opravdu známo  není. Ani takovým „badatelům“  jako je  například Pavel Žáček.

Jsem zvědav, co se  s Bartuškou  stane dál. Co s ním udělá ministr zahraničí  Zaorálek! Tahle hanebná nestydatost je prostě  na okamžitý vyhazov!  Okamžitý. V pondělí ráno!  Umíte si představit, co by se dálo, kdyby něco velmi vzdáleně  takového řekl Zeman? Jaké peklo by se rozpoutalo?  Kolik  červenokaretníků by se okamžitě vyrojilo?  Nemám Zemana rád  a mám ho dokonce za místy  až trapnou,sebestřednou korouhvičku.  Nicméně věřím, že nic takového by si , ani náznakem nedovolil. Ale  kdyby, tak v Čechách vypukne  peklo. A nepochybuji ani chvíli o tom, že  Bartuška by   také mával červenou kartou, mluvil o ohrožování svobody  v ČR. A vůbec by byl těžkým demokratem. Do jeho demokracie  se vejde upalování a postřílení jinak smýšlejícího.

Bartuška by neměl váhat! Když tak, ve svém rozhovoru chválí Estonce, Litevce a Lotyše, neměl by váhat – tam mu jistě zprostředkuji kontakt na bývalé příslušníky  SS a  s nimi, díky stejným hodnotám a jejich otevřenému a veřejnému sdílení, mu jistě umožní získat statut čestného člena. A  pomohou navázat kontakt  s nějakými těmi alte Kammaraden z Jagdkommanda  untersturmführera SS  Egona Lüdemanna!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.