Kšeftuje se na Ukrajině s orgány nebo ne? Díl VI.


napsal vlk

Já jsem svůj díl, když jsem si přečetl, co mi poslal Navajamm musel vzít a vyhodit. Po jeho naprosto skvělé a vyčerpávající rešerši nemělo naprosto žádný smysl, abych vám to, co jsem v potu tváře  vyplodil, předkládat. Nýbrž bylo mi sednout a  začít  úplně znovu….. protože by to byla bývala jen  vata.

Takže  změna! Pro mne zásadní.  Místo nějakých mých rozborů  v podstatě jen převezmu to, co na mojí mailovou schránku zaslali kosíři, když jsem je veřejně požádal, zdali by neprojeli internet a nepomohli s rešeršováním, jestli se na Ukrajině kšeftuje  či nekšeftuje  s lidskými orgány.

Jak už bylo uvedeno,  dostal jsem výsledky  hledání asi od 35 ti z vás. Některé jsem následně postoupil Navajammovi do jeho materiálu.  Jiné jsem vyřadil pro nestatečnou relevanci.  Prostě nevyhověly, ani částečně  dvěma  základním kritériím, která jsem stanovil jako základní:

1- původ informace musel být z nezpochybnitelného zdroje – tedy nejlépe bud ukrajinsko vládního nebo renomovaného západního. tedy žádný ruský, opolčenský či řekněme – s Ruskem sympatizující.

2- příspěvek měl popisovat fakta, týkající se handlu s lidskými orgány na Ukrajině v době po majdanském převratu. Za působení současné vládní garnitury.

Je zcela zřejmé, proč jsou  jako k.o. kritéria zvoleny  právě tyhle  dvě podmínky. Aby pan Jozef Antala,  kterého ani trochu NEPOVAŽUJI za  svého nepřítele, nemohl  zjištění Kosy  jednoduše odbýt poukazem  –  hele vlku  tohle všechno je jako u Kyberberkutu – prostě ruská propaganda a nedokážeš ani náhodou, že  to tak nemůže být /důležité je nemůže , nikoli není/. Prohlédl jsem si jeho stránky a je to nepochybně slušný a rozum používající člověk. Ačkoli k Ukrajině  a tamním událostem má  opačné osobní nastavení než já. Ale to má takový Jeník Čermák také a  přece ho mám za osobního internetového přítele v míře  maximální, co jen kamarádství po internetu dovoluje. Neb vím, že  Jeník je duše  čistá. Proto považuji Jeníka za svého přítele a pana Jozefa  Antalu za osobu, s kterou má rozhodně smysl vést debatu. Nikoli ovšem, pokud  jde o fízla  Smatanu, sepisujícího denunciační seznamy těch, kteří si dovolí  veřejně prezentovat názory odlišné od jeho vlastních. A pokud  si ještě vzpomínáte, tenhle seriál vznikl z popudu paní EJ, která chtěla, aby Kosa, ohledně  kšeftování s orgány na Ukrajině  se  Smatanovi a podobným postavila. Proto ona dvě  kritéria  pro třídění   toho, co jste mi poslali.

V dalším  uvedu, bez velkých komentářů, výběr toho nejlepšího, co jsem od vás  dostal. A  co aspoň nějak prošlo mým podmínkovým sítem. Myslím, že  to bude mluvit samo za sebe. Co tam nenajdete, je například ono známé video ukrajinského vojáka a snad i důstojníka, který na kameru rozpráví o tom, jak se  mají „těžit lidské orgány přímo na frontě“. To mi došlo asi tak 10x, ale prostě pro mne mu scházela potřebná relevance. Všem , kteří mi jej zaslali přesto děkuji za snahu.

Takže začněme přehlídku toho, co jste na mou výzvu dohledali vy.
Ale hned  první příspěvek musím začít citací ze  své části Svodky ze  dne 16.04.2015, kde jsem vás ke spolupráci vyzval:

Já jsem se dostal jen k nepřímým důkazům. Prokazujícím, že ilegální obchod s lidskými orgány na Ukrajině velmi vydatně kvetl už před vypuknutím bojů. Německo veřejnoprávní televize  3SAT  o tom natočila  3/4 hodinovou reportáž,  kterou odvysílala  15.3.2013 v hlavním večerním vysílacím čase  ve 20,15 hod. Ta je bohužel dnes už ve zcela nepřístupné části jejich archivu. Tedy minimálně pro mne  nepřístupné. Nicméně  zde je link, z oficiální stránky  3SAT, tento pořad původně uvádějící a popisující:

http://www.3sat.de/page/?source=/ard/dokumentationen/168341/index.html

Nick Pithart opravdu umí s vyhledavači daleko lépe  než já a ono video z produkce oficiální německé veřejnoprávní televize nalezl!!!! A posla  link.

http://www.dailymotion.com/video/x163e5u_ausgeschlachtet-wenn-korperteile-zum-marktartikel-werden_people

Je to prostě  děsivé a šokující!!! Prostě  němečtí televizní NOVINÁŘI /hodní toho slova/, spolu s pomocí svých ukrajinských kolegů z ukrajinské televize  ICTV, odvedli naprosto špičkovou práci! Popsali celé zázemí  organizace  celého vytěžovacího řetězce:

marketing na západě- konkrétní objednávka ze západu-„nalézání“ dárce – jeho zpracování – operující lékař – logistika přepravy- prodej – implantace

 A zjistili, že  celý kšeft je pevně  v režii velkého amerického koncernu, o kterém podrobně informoval v předchozích dílech Navajamm, respektive, že nad  ním má kontrolu jejich německý koncernový člen – firma Tutogen. Na ukrajinské straně  že  je  dokonale zvládnutá logistika. Tedy  nutné medicínské technicko organizační zázemí a  také dostatek kvalifikovaných lidí a zajištěna podpora lidí, co by mohli, či lépe  měli ! eventuálně  celý tenhle  handl zastavit /myšlena policie  a vládní instance/. Ale všechno jede v zahraniční – americké/německé režii! Což je  doloženo více než dostatečně.

Slyším pana  Antalu namítat – vlku,ale  tenhle  příspěvek je sice ze zdroje, který nelze zpochybnit, ale  nevyhovuje časové podmínce, tedy nikoli za současné vlády?  Ano to je nepochybně pravda. Nicméně  ten příspěvek je  zásadní. Jak si ukážeme  zítra v  celkovém shrnutí.

Prostě  berme na vědomí, že  už  za Janukovyče se na Ukrajině  s orgány, nelegálně  a ve velkém kšeftovalo! A že je to, v podstatě, nade  vší pochybnost – PROKÁZÁNO! A to i přes nepříjemnou reklamu, kterou musíte během sledování té německé reportáže  absolvovat.

Jen tak mimochodem – kosíř mi poslal link na trailer  k tomuto pořadu, kde se dozvíte, že tahle  reportáž byla  nominována na  významné ocenění Prix Europa.

Viz http://www.einschnittvideo.de/auszeichnungen/articles/gefaehrliche-helfer-kopie-kopie.html

To uvádím pro pořádek, pro případ, že   by  nějaký pravověrný chtěl práci Němců a jejich zpravodajského týmu dodatečně zpochybnit!

A  teď  co s tím, že tenhle brisantní materiál nevyhověl časovému testu? Takže  si dáme  jeden z linků, který dorazil od  tradičního kosířského dodavatele FP . Mám na mysli tenhle:

http://www.thepeoplesvoice.org/TPV3/Voices.php/2015/01/03/perfect-storm-conditions-threaten-ukrain

Ten splňuje  podmínku časového testu více než dostatečně! Opět  – slyším pan Antalu jak říká – ale vlku, co tvoje podmínka  č.1 – nezpochybnitelný zdroj?  Co je vůbec ten web zač? Kdo  ví, kdo ho financuje, kdo za ním stojí a jaké má úmysly? Vždyť on dokonce cituje  Rossia  Today…

Ano, to všechno je pravda. Ale on cituje i leckoho jiného. Nicméně  ty námitky připouštím. Pan Antala by zase měl připustit to, že ty informace jsou  velmi znepokojující a vypadají velmi věrohodně – obsahově. Sám pro sebe.

Takže  musíme  přejít  na  jiné video. Mám ve  dvou částečně  se lišících verzích. Jednu zaslal LS, druhou FB.

Odlišnosti v  drobnostech, v šíři pohledu, který podávají.  Obě  vycházejí  z pořadu, který je z produkce  UKRAJINSKÉ PRO VLÁDNÍ TV – Kanal 17.

Aby nebyly  sebemenší pochyby, co je kanal 17, tak její oficiální webová stránka je zde:

http://17tv.com.ua/

Takže to bychom měli první k.o. kritérium. A  druhé, když se podíváte  na datum umístění na Tubku 31.3.2015  je také splněno!

Opět – slyším jinou námitku – hlavní zdroj informací pro žurnalisty  je bývalý kriminálník  a k handlu mělo dojít  v Turecku?

I tohle je pravda. Nicméně…..

No nicméně   a  další pokračování si necháme  za závěrečný díl zítra. Pokud  si alespoň částečně projedete nalinkovaná videa,  máte před sebou docela  tvrdou šichtu. Nebudu vás  zaplavovat dalšími písmeny.

Zítra  si dovolím provést shrnutí za celý týden. A ještě mám pro vás  pod rukou dva velmi průrazné linky!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.