Vůbec to nevypadá dobře..


napsal MP

Včera  byla  autorská premiera.  Dneska bude premiera nebo možná předpremiera  formátová. MP totiž není na Kose žádným nováčkem.  Neměl jsem v úmyslu otevírat zatím nějakou tu ukrajinskou týdenní svodku. Protože  nestíhám ani běžný provoz Kosy. O tom by mohla vyprávět třeba  Majka nebo paní Cagan. Ale několikrát jsem byl napaden, že   Kosa  je vlastně chcíplá, když nereaguje ani na smrt Mozgového. A pak mi přišlo ve středu večer od  MP tohle.  Nejdřív  jsem mu napsal, že  ještě  tenhle týden ne. Ještě ne. Mám spoustu restů, které musím vyřídit,  ale pak mi došlo
-že  MP , za všechno to, co udělal pro Kosu má právo nebýt odmítnut
-že  vrátit se k téhle  podivné smrti má smysl a že by to možná mohl být zárodek nového formátu svodky. Takže to testnem a uvidíme. Ostatně – MP už mi mezitím poslal pokračování na příští týden.
Takže  MP má dnes premieru nikoli jako autor, ale jako majitel nějakého předformátu  budoucího zpravodajství o Ukrajině. Ale zatím o  tom nemám bližší představu. Ale nyní už  jen MP.

Blokáda  půlmilionového Podněstří, z Moldavské i Ukrajinské strany, od moře pak od NATO. Vytváří další možné ohnisko eskalace v regionu..

Jak jsem kdesi četl, „Když to nejde na východě Ukrajiny, zkusime to v Podněstří“ – Porošenko. A nevěřím že to má jen ze své hlavy, ale pomohli mu jistě hoši z CIA v SBU.  No opět mají Rusové velký problém, vždyt v Podněstří je na 200.000 Rusů, krom jiných národností. A země je závislá na Rusku téměř ve všem, min. v palivu určitě..  Rusové to chtěj prý řešit leteckým mostem, no letiště, pro těžká dopravní letadla  v Podněstří nemají hotové (jen dlouho slibované) a vrtulníky jsou velmi riskantní, vzhledem k tomu že Ukři umístili u Oděsy baterii svých S-300. V Kišiněvě a Oděse, kam létaly dříve mají už stopku.

O další povedené čistce v Luhansku jsi jistě slyšel. Na podruhé se podařilo zlikvidovat Mozgového + doprovod a mladou ženu. Brutalní video z místa činu je zde :
https://www.youtube.com/watch?v=Mx31_vn6-i8

Četl jsem o tom samozřejmě mnoho hypotéz a různé propagandy(jak jinak), na Mozgového se dá těžko aplikovat, verzi zločince a násilníka, jako to předvedli u Batmana. Tak holt DRG skupina..což dle mého (a ne jen dle mě ,ale i El-Murida),

je dost nesmysl, museli mít přesné info o cestě tam i zpět- čas a místo. A dostat se nepozorovaně s těžkými zbraněmi na misto (po výbuchu miny, rozstřílené auto- tedy kolona 3 aut. ze čtyřech směrů, z automatických zbraní, včetně kulometu) a pak zase od tud atp..

Verze, že jde o další čistku Plotnického, napojeného na oligarchy a bohužel dosazeného a vyhovujícího Rusku, se mi jeví nejvíce pravděpodobnou.

Velmi dobře jeho aktivity popisuje Dremov ve společné výzvě Putinovy
Myslím si že Dremov je další na řadě..
A za toto asi Mozgovoj (krom jiného) zaplatil:
Pravda videa mají jistý podtext,kvůli kterému budou asi těžko mnoha lidem stravitelné, ale takto to na Ukrajině je, že mnoho lidí jisté národnosti, tam patří mezi nejbohatší a vše ovládají. (Nejenom tam..)
Vzhledem k tomu že naše demokracie je jaká je, tak toto téma rozebírat nebudu.
Začíná to zase jako loni v létě, je mi z toho všeho na Ukrajině zle!
Vraždění, mučení … viz. uřezané prsty opolčence – zde : http://colonelcassad.livejournal.com/2200369.html
Další pokusy eskalace v PNR.    Je mi smutno a zle…       MP
K vraždě Mozgového je např Cassad-Rožin opatrný a spíše se přiklání k verzy DRG spec.sil  Ukrů, Amíků ale i Rusů .- viz.čl.zde : http://colonelcassad.livejournal.com/2201873.html
kde ve videu : https://www.youtube.com/watch?v=tNwM4x3ay18  hovoří jeden ze členů ochranky Mozgového,který měl ten den náhodou volno,jakože to nevypadá na ukrovskou skupinu „Stíny“,která se pravidelně k podobným diverzním akcím přiznává (asi pro slávu či je to jen fiktivní skupina ke krytí- těžko říct), ani na klasickou DRG VSU,  ale že to spíše vypadá na práci skupiny nějakých – něčích speciálních sil.
Mozgovoj s Dremovem take před smrtí poslali dopis s žádostí do Ruské dumy, s varováním o ohrožení Rusů a ruského světa na uzemí ex.Ukrajiny
https://pp.vk.me/c623824/v623824712/35ee4/VnqLS3GmgOA.jpg
https://pp.vk.me/c628131/v628131256/54d6/ulmmFGLc54c.jpg

Opolčenský velitel „Monach- Mnich“, také pro News-Front vyjádřil svůj názor: https://www.youtube.com/watch?t=116&v=eAaaNLQIAt8
že ti, co byli zabiti v posl. době Bednov,Isčenko,Mozgovoj, byli idealisté, prosazující „Ruský svět“ a ideály Novorossije, což se zřejmě teď už někomu nehodí do krámu. Poukázal nepřímo na ty jimž se tyto ideály nehodí na vedení LNR. V závěru říká, „Zabitím Mzgového jste podnítili náš hněv. Zabili jednoho , příjdou na jeho místo další dva, zabijou dva povstane armáda. Je nás mnoho. Kdo toto provedl , ten za to zaplatí..“

Dle indícií bych věřil na Plotnickho batalion „Zarja“, měli perfektní informace o návratu Mozgového z Luhanska do Alčevsku, znalost terénu,zbraně atd.. (na čísi povel z vedení Luhanska, potažmo z Kremlu? )
El-Murid ex. pravá ruka Strelkova v čl. „Program dne“ – http://el-murid.livejournal.com/2384304.html – vidí vraždy Bednova, Iščenka a Mozgového jako postupný odklon Ruska od Donbasu a jeho návrat do rukou fašistů v Kijevě za podpory, jakýchsi lidí (patrně Surkova and Co.) z Kremlu. Popisuje stav jako vládu dosazených oligarchů, zhroucení snů a beznaděj na Donbasu,kde vlastenci mají dvě možnosti,bud bojovat bez podpory Kremlu a zemřít, nebo odejít pryč.. (dodám jako odešel Strelkov, kdyby neodešel dopadl by stejně jako Mozgovoj)
Článek uzavírá El Murid větou :
Zdá se, že toto je jeden ze záměrů mírotvůrcůz  Kremlu- zničit co nejvíce z těch, kteří nejsou spokojeni s status quo.

Kdo zabíjel, zda DRG Specnazu RF či VSU nebo Plotnického „Zarja“  se patrně nikdy nedovíme a lze jen spekulovat..
A k těm mocným..

Smutné je že lidé „toho“ etnika, které jsem včera zminoval, figurují na obou stranách konfliktu, v  různě politicky zaměřených stranách, od rádoby opozice (Plotnický) až po krajní pravici (Jaroš). Nebo prezident Porošenko a jistě další jiní to řídí z venku, ale jak říkám,téma je to ošemetné a v naší „demokraciii i nebezpečné zmiňovat..

PS: obr. Jaroš v příloze z Ukrajinské stránky –

demotivators.org.ua

+ mapka PNR (Podněstří možná příjde taky vhod)

1 dopis Mozgovoj a Dremov – Dumě

PS : Gorlovka
26-May-2015 21:48

http://el-murid.livejournal.com/2386277.html

Minské příměří opět přišlo do Gorlovky. Počínaje přibližně od 19 hodin MSK, zabilo 11ti letou dívku a muže.Vážně zranilo ženu a dvě děti, z nichž jednomu jsou 3 týdny.

https://www.youtube.com/watch?v=Mj2D66-W2Hc

PS1: Pozdravují pana Čermáka s jeho přesvědčením že je na správné straně – já doted správnou stranu neznám. Jen lituji ty obyčejné  – zblblé lidi na obou stranách…
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.