Uprchlici III- Proč s tím nic nedělají?!


Pokud jste  včera  přečetli  tu část článku o uprchlické problematice, kterou jsem převzal z knihy  Thila Sarrazina, muselo vás nutně napadnout  nejprve   to, co každého – copak to německá vláda / britská, švédská, holandská, dánská atd. atd. / nevidí?

Ten soubor citátů jsme rozhodně nevybral náhodně. Ale dnes, než se budu zabývat  otázkou z titulku,  ještě umístím   další inforgrafikou z  německých zdrojů. Tentokrát byla nalezena  na stránkách německé veřejnoprávní televize  ARD:

Prvorozhodnutí  o povolení k pobytu v dané zemi  pro imigranty  v roce 2014

červené sloupce jsou odmítnutí, zelené akceptovaní uchazeči

Entscheidungen über Asylanträge

Z grafiky je  zjevné,že  v Německu  má imigrant  reálnou šanci zůstat 1:1, ve Švédsku a Švýcarsku 3:1,  v Itálii 4:3, v Holandsku a  Dánsku 2:1

Naproti tomu ve Francii naopak musí počítat se  zamítnutím v poměru skoro 4:1, v Belgii  je to 3:2 .

Divíte se  ještě, že  90% uprchlíků, podle zjištění OSN má namířeno do Německa a Švédska, zejména  když uvážíte, že se jedná o  dvě  z vůbec nejbohatších zemí EU?

Mimochodem,  nezajímavý není ani detail o tom, jak vypadá materiální zabezpečení  uprchlíků v Německu. Jde o naprosto čerstvé údaje z pondělka. Zdrojem jsou hlavní zprávy  ARD ve 20,00

http://www.tagesschau.de/multimedia/sendung/ts-9367.html

Dám dva screenshoty.

up12

up13

Divíte  se, že potom utečenci chtějí za  každou cenu do Merkellandu? Domavelká část z nich nemá ani dostatečný přístup k pitné vodě, v Německu má, jakmile dostane ubytování vně  tábor a na státní útraty najednou naprostý luxus , který v původních zemích mají jen ti nejprivilegovanější!

Dohromady sečteno to musí být obrovský nápor  na  státní a obecní finance. Jen jako perličku  přidávám,  že ono přesunutí do bydlení  vně  tábora  není  odsunutí do nějakého vybydleného holobytu!  Ne v Německu. Informaci mám z první ruky. Od  svého prvního popřevratového německého šéfa, který je  také už dávno v  penzi,. Aby se nenudil,  tak má jako hobby, že vede ekonomiku obecních bytů v okresním městě, kde bydlí. A protože  jde  o komunu v  blízkosti bavorsko českých hranic, kde není zrovna  příliš  pracovních příležitostí, dochází k vnitroněmecké migraci, kdy   mladí se přesouvají za prací směr Mnichov, Norimberk , Erlangen, atd. atd.  Takže  řada bytů je prázdných. Obec  je  tedy nabídla německým úřadům  pro ubytování uprchlíků.

Svého bývalého šéfa znám dostatečně dobře, abych věděl, že když on má něco v referátu,  bude to  něco bezpochyby  v naprosto perfektním stavu.  Je  perfekcionista. Nicméně  u spolkového ubytovatele neuspěl. Jemu i obci bylo sděleno, že  byty, kde v každé místnosti NENI  přípojka  na satelitní televizi, aby  utečenci měli  možnost sledovat televizi své bývalé země nejsou absolutně   tauglich. Prý se mohou znovu přihlásit, až to doopraví… A  že by   s tím dovybavením, přirozeně   že na útraty  města, měli jako hejbnout, protože  uprchlických bytů je citelný nedostatek…Prodávám, jak jsem koupil.

Co že  jste mohli číst od Thila  Sarrazina ohledně  imigrantů a satelitní televize? Tohle:

   – v uzavřených sídlištích, kde s pomocí satelitů lze v kteroukoli denní s noční hodinu přijímat kterýkoli z programů rodné vlasti, není v podstatě nikdo nucen k tomu, aby kromě své mateřštiny ovládl ještě jazyk úřední,

Takže  znova ta úvodní otázka – copak to německá vláda / a další podobné / nevidí? Nepochybuji , že  vidí. Ti, kteří se vyšplhají až na samý politický vrchol jsou všechno jiné  než  hlupáci!  Jakkoli si to o nich často myslíme.Nepochybně  vidí a vědí!!!

Takže otázku  změníme  na  tu naprosto kardinální – proč  s  tím nic nedělají?

Zejména  když jistě  znají  i tu grafiku  ze zprávy vysokého komisaře  OSN pro uprchlíky  i imigračním potenciálu, který Evropě hrozí  vzhledem k počtu uprchlíků naakumulovaných v Turecku, Libanonu, Jordánsku , Libyi atd. Zopakuji ji:

Počty potenciálních migrantů v uprchlických táborech v některých zemích odkud  následně proudí do Evropy na konci roku 2014

up11Tohle přece  nikdo nemůže  brát na lehkou váhu?  Co s tím chtějí asi tak dělat? Tahle masa, když se dá do pohybu, je přece  jak technicky, tak finančně  nezvládnutelná. Takže znovu – proč   s tím nic nedělají  už nyní, kdy máme co do činění v podstatě  se zlomkem  budoucí imigrační bouře, pokud  nebude nějak včas zastavena? Proč  s tím sakra  nic nedělají?

Ještě  na ni nezačnu odpovídat. A zopakuji další grafiku z úterka.

Příliv  uprchlíků  přes moře do jednotlivých „pobřežních“ středomořských  států EU za  1/-6 2015

up5

Není vám divné, že podle  údajů  z  oficiální zprávy  OSN  je například Španělsko konfrontováno  letos  s  uprchlíky  60 x méně než  Itálie, ačkoli ještě  před rokem byly  zejména její  malé africké državy   Melilla  Ceuta naproti Gibraltaru pod masivním náporem  uprchlíků – viz článek Kosy

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/04/03/529-rozsudku-smrti/

a  z Libye  je po moři do Španělska  daleko blíže  než do Itálie?

A jak to, že  Francie dokonce  ani není v migračních statistikách podchycena vůbec?

Takže skutečně  politkáři nic  nedělají?  Jak kdo!!!  Španělé se prostě  s nikým nebavili a postavili kolem obou afrických enkláv gigantický plot – 7 metrů do výšky, v několika  řadách a ze žiletkového drátu

Maroko

maroko2

A dříve   naprosto neudržitelná situace s imigranty, mající před rokem  parametry  dnešního přívalu do Itálie nebo Řecka, se obou  maličkých španělských územích radikálně  změnila.  Když ovšem maďarský premier  Orbán  začal   před několika týdny  budovat plot na  hranici se  Srbskem, odkud  proudí do země a  vlastně celé EU pro Maďarsko nezvladatelné masy uprchlíků  byl okamžitě  vystaven obrovské kritice a  kacerován  každým,  kdo právě dýchal.. Kromě  jiného zejména z Německa.  Které ovšem jedním a  tím samým dechem říká, že  nehodlá , až na naprosté výjimky, přijímat  žádné imigranty  ze západního Balkánu – kteří ale tvoří  řádově polovinu těch, co přicházejí do Německa. Samozřejmě že přes Maďarsko. Jinudy  to vlastně  ani zeměpisně  zrovna  moc nejde, protože  Chorvatsko, díky  smrtelné rivalitě  je  velmi ostražité na všechno, co se Srbska týče…

Tenhle díl by se mi byl psal neskonale  obtížněji, kdybych neměl k dispozici  tu grafiku OSN o zachycených počtech  imigrantů v prvním pololetí a jednotlivých zemích a kdybych neviděl tu obrovskou disproporci mezi Itálii a  Řeckem  na straně jedné  a Španělskem a hlavně   Francií na  straně  druhé!

Španělsko postavilo, jak už řečeno, gigantický plot. A Francie? Tak ta, zejména  svých hranicích s Itálií pořádá doslova razie  na uprchlíky, s nikým se nebaví a tvrdě a opakovaně  je prostě vrací Italům. Viz reportáž ARD, kterou jsem si bohužel neuložil, ale  němčináři mohou  počínání Francouzů posoudit třeba  zde, pokud by mi nevěřili:

http://www.pi-news.net/2015/06/fluechtlinge-aus-afrika-halten-an-franzoesisch-italienischer-grenze-sitzstreik-ab/

Je zřejmé, že  tvrdá restrikce funguje. Nejen elektrický proud volí vždycky cestu nejmenšího odporu!

Jak to, že  tváří v  tvář naprosto neprůstřelným faktům, které předkládá Sarrazin, reálně hrozící migrační záplavě , proti které je současný příliv  doslova  zanedbatelnou veličinou, evidentně  fungující tvrdé pohraniční restrikci v případě Francie  a Španělska  a ještě dalekodrsnější praxi, kterou vůči námořním migrantům z Asie, používá, bez jakýchkoli skrupulí Austrálie, takže  se jí podařilo zarazit nelegální migraci přes moře dokonce tak, že  za prvních 7 měsíců roku, zkusila na nejmenším kontinentu přistát  jedna jediná pašerácká loď, je  jakákoli snaha zastavit příliv  uprchlíků před Evropou,když ne přímo z mnohých vládních míst přímo ostarkizována, tam prostě  blokována do trapné nečinnosti?

Co a jak provádí Austrálie naleznete v kostce  zde:

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/64744/australie-nasla-zpusob-jak-zastavit-vlnu-imigrantu-evropa-si-z-toho-priklad-nebere.html

Takže  se opět vracíme k  hlavní otázce dnešního pokračování seriálu o imigrační vlně  – proč s tím sakra nic nedělají?, když mají  všechny potřebné údaje,  mají fungující příklady  ze  zemí , které nějakou restrikci provádějí? Copak jim není jasné, že bavit se o přerozdělování  uprchlíků  v rámci zemí EU vůbec nic neřeší a  že naopak to přerozdělování je vlastně pozvánka  pro další, aby to taky zkusili, protože  nakonec  se jich někdo, díky tomu přerozdělování ujme tak jako tak?

Přiznejme  si, že  v evropské populaci je  je jednak značné procento lidí jako tatko /prosím tatko, neberte to ve zlém, tak to není myšleno/ – prostě humanismus  a je  u nich  na prvním místě. A  všechno ostatní je podružné! Žádná ironie prosím!  Jsou vzácní. Rozdají poslední svou košili. Smekám před nimi.  Chápu jejich pohled na svět a  vážím si ho. Děljí svět lepším. Nicméně, jak jste  asi už pochopili, nesdílím ho. Proč, tak na to včera odpověděl Thilo Sarrazin pro mne vyčerpávajícím způsobem. Nesdílet ho, neznamená nemít k němu obdiv a úctu.

Německo má svůj specifický problém. Na ten v neděli, s ohledem na české prostředí,  naprosto přesně  poukázal pan Leo K. A není to problém jen německý – do hnědého temna  může  upadnout, vlivem momentálních podmínek, většina  evropských států. Včetně  České republiky!  Třeba kvůli migrantům a zneužití tématu!  Tohle píši zejména pro ty, kteří neuměli přijmout a pochopit  sdělení  seniora autorského kmene  Kosy – Lea K…. Mimochodem sdělení  excelentní. Natolik, že mi bylo jasné, že  se chtě nechtě, do imigrační diskuse  také už musím namočit.   Pan Leo má pravdu – imigrace  a debata kolem ní, vede rovnou cestou Ke zdrojům nenávisti! Když je vedena nenávistně.

Což se určitě stane  tehdy, když zůstane jen u jalových diskusí, založených na emocích z obou stran a stupidních heslech! Typu třiďte odpad , ne lidi!  Protože  Evropa má nějakou konečnou kapacitu pro imigranty, at se nám to líbí nebo ne a  její většinoví obyvatelé  hranici zase  trpělivosti, do kdy  jsou schopni ještě nějak tolerovat naprosto podivnou hru mocenských, informačních a  moralistních elit či spíše  „elit“ a  snášet  financovat důsledky podivného přístupu politikářů k problémům migrační vlny.

Bude  li tato kritická hranice překročena,  pak ke zdrojům nenávisti doputuje  nakonec  většina  voličského elektorátu!  A  tím se dostáváme k jádru problému!!!! A  konečně  i odpovědi na  tu zatracenou naprosto zásadní otázku – proč  s tím nic nedělají! Protože  jsou nevědomí? Nikoli! Protože  jsou hloupí! Ani nápad! Protože  jsou líní nebo / a  neschopní? Určitě  většina  ne!   Protože  jsou placeni mafiemi , které těžce vydělávají na  pašování uprchlíků do Evropy? Možná, sem tam, v Itálii a nebo Řecku, ale většinově nikoli!  Proto, že jim to nedovolí Spojené státy  a jde o nějaký jejich další ďábelský plán jak rozvrátit Evropu? Zapomeňte  na to! I Amerika potřebuje  spojence a vedle  Evropy už by jí zbyla jen Austrálie  a Kanada….

Tak proč s tím sakra  nic nedělají a vymýšlejí jen zjevné pitomosti typu povinných kvot přidělených imigrantů jednotlivým členům EU? Proč  nejsou schopni a ochotni  zavést tvrdé patrolování a  střežení námořní hranice EU?! Proč   nepostupují jako Austrálie  lodi s uprchlíky nezachycují na moří a neodvlékají  rovnou k zemím, ze kterých vyplouvají, místo toho, aby  uprchlíky  brali z těch pašeráckých vehiklů na palubu na otevřeném moři? Proč  zcela nekompromisně  na vnějších hranicích EU neblokují uprchlickou vlnu?

Částečně  už jsem odpověděl, když  jsem se vrátil v tatkově  článku a  nedělnímu příspěvku pana Lea  K. Humanistická součást veřejnosti a  ta  část, která má  obavy z nástupu  hnědých je poměrně  početná a protestovala  by.  Přidejme k tomu i objektivní důvody typu,  že  střežit  italskou námořní hranici a zejména  řeckou s množstvím ostrovů je  zkrátka obrovský problém.  Větší, než má Austrálie, Protože dojezdové vzdálenosti z Indonesie  do Asutrálie  jsou nesrovnatelně větší, než z tureckého pobřeží na nejbližší řecké ostrůvky. Nejen to, problémem samým je i Turecko jako takové. S Libanonem a  Libyí by se asi nikdo moc  nepáral a prostě  by nebyl problém zastavené lodě odvléci k jejím břehům – tedy teoreticky. Prakticky  asi ano, protože  pašeráci , v případě zastavení by nejspíš  přepravní plavidlo sami potopili  na otevřeném moři a  hlídková lod by pak byla donucena sama   zachraňovat trosečníky  a.. a co dál? Ale i tohle by šlo jistě nějak logisticky technicky  ošetřit. Směrem ke  státům typu Libye. Ovšem problémem by byla mediální odezva  a reakce už zmiňovaných skupin obyvatelstva. Třídiči odpadu  by  protestovali opravdu hlasitě, obrazovky by byly  plné utopených dětí, atd. atd. Jenže tohle všechno nejspíš  Evropu  čeká nakonec  tak jako tak. Stejně na  to dojde. Pokud  vyřeší  dvě věci:

1- problém Turecka. Lze  vracet Libanonu, lze vracet Libyi a  dalším podobným. Ale umíte  si představit  že budou odvlékány  lodě  zpět Turkům?  A nějakou Kambodžu , kterou mají Australané prostě po ruce nemáme. Turci jsou dostatečně  silní a  etablovaní, aby kladli zásadní a efektivní odpor  úsilí EU vracet jim  „jejich“ emigranty. Oni udělají všechno,aby se jich zbavili. A Evropa, resp. USA  potřebují  Turecko v NATO. Dokonce natolik, že mu dlouhodobě naprosto tolerovali podporu IS a nyní  zneužití boje proti IS  k útokům na Kurdy, kteří se podle  názoru Ankary  stávají příliš úspěšnými v  boji s islamisty. Kdy Turci zahájili  masivní nálety nikoli proti IS, ale zejména kurdským milicím. A  řeší tak preventivně  svůj možný budoucí kurdský  problém. A včera  pro to sklidili plné porozumění v centrále NATO. Tak jak jim asi vrátíme  ty statisíc e uprchlíků, teré odtud přicházejí?

Tohle všechno, co jste  četli doposud, jsou částečné a  řekl bych podružné odpovědi na otázku – proč s tím sakra nic nedělají?!!!!! Opakuji – podružné!

Tu , podle mne nejzásadnější jsem zatím ještě nedal a ani nenaznačil. Je  totiž triviálně jednoduchá – nechtějí!!  Politikáři nechtějí! Či přesněji  ZATIM nechtějí!  Že  jsem se  zbláznil? Ani nápad! Nebojte, rozvedu to, protože tohle je kvitnesence tohoto dílu!

Než vysvětlím proč že ony „elity a zejména“elity“ zejména nechtějí  uprchlický problém radikálně a účinně  řešit, vám dám malou nápovědu – podívejte se znovu na tu grafiku OSN, která zobrazuje  počty  vyloděných emigrantů v  evropských zemích  za rok 2015…. Vidíte  tu francouzskou nulu?!

Přidejte si k tomu to, co jsem napsal o střežení francouzsko italské hranice.  A dodám ještě jeden detail, týkající se  Francie – zastavení provozu v tunelu pod Kanálem v minulých dnech. Kvůli uprchlíkům, kteří chtěli z Franice   do Británie! Ovšem zastavení  bylo z britské strany! Francouzi umí efektivně  bránit svou hranici, zejména tu námořní, ale trpí neuvěřitelný slum několika tisíc  migrantů  v Calais, přímo u ústí Eurotunelu? Až Britové musí zavřít tunel? Divné, že ? Ne tak divné, jestli ty poslední řádky vezmete jako nápovědu!

Jak to, že Francie si tohle všechno může dovolit a Německo, Holandsko a  další se zmohou jen na kvoty a nic neřešící gesta, která jsou spíše než co jiného další pozvánkou pro imigranty  v mimoevropských táborech? Co brání  třeba takové německé vládě, aby  postupovala stejně tvrdě jako Francie?

Osobně jsem pevně  přesvědčen, že  řada západoevropských vlád prostě ten problém /zatím/ řešit nechce!!! A nebude! Nejméně nějaký čas.  Než prostě poměry  v Německu dostoupí těch vnitropolitických ve Francii!

Německo má řádově  asi 80 milionů obyvatel/ údaj z roku 2013 podle Wikipedie/

Z toho, podle  čerstvé grafiky  z Die Zeit je podíl emigrantů  následující

up14Dohromady  16,3 milionu osob,  z  toho skoro 11 milionu dospělých!!!

Kteří všichni   mají volební právo. Nejméně pro  místní volby!!!! Ale  většinově  také pro zemské a spolkové!!! Stejně je  tomu v Holandsku, a jinde. A jsme u jádra pudla! Volby v posledních letech jsou velmi těsné. A znáte  vlkovu teorii  že volby nevyhrávají pevná voličská jádra, ale  neukotvený, nebo chcete li – středový volič. Vítězem je ten , kdo  získá   větší podíl z  nerozhodnutých!

A  emigrantské  menšiny  k nim v  každé zemi patří!  A to dost zásadně. Protože  navíc  jsou schopny  volit  na doporučení svých národnostních autorit! Proto se  třeba většina  německých politických stran hodně stará o to, aby  měla  ve vrcholných gremiích viditelné tváře  emigrantského původu. Potomek vietnamských rodičů nedávno šéfoval FDP..  Hodně jich je u zelených, soc dem a podobně! A  nyní si představte, že  Spolková vláda bude tlačit  na problematiku ochrany  vnějších hranic  EU, vracení  imigrantů a  restriktivní zacházení s nimi,  stejným způsobem, jako to učinila  v případě Řecka! Jakkoli by to bylo na místě! Protože jen tvrdá restrikce může skutečně změnit současný uprchlický kolaps!    Okamžitě  se proti ní postaví velmi hlasitě  – humanisté / tatko promiňte opět, nemyslím to pejorativně/, ti , co mají strach z hnědých zdrojů nenávisti / pane Leo K. i vás prosím za prominutí!!!/, ale zejména  ta strana, která s tím přijde, za to zaplatí ztrátou  voličů těch národnostních přistěhovaleckých skupin / nebo náboženských směrů/ jejichž příslušníci tou restrikcí budou postiženi!!!!

A  takovouhle ztrátu hlasu  si nikdo nedovolí! Nikdo z politikářů! O nic jiného nejde!!! Humanismus? Soucit? Snaha pomoci trpícím?  Ani zdání – chladný politický kalkul, sahající k příštím volbám. Ne  dál! Jen neztratit hlasy!

Slyším námitku, že  sám uvádím, že  Francie provozuje  restrikci a přesto, že má sama silné národnostní menšiny, které jsou také voliči… Takže asi je někde v mém uvažování chyba….

Není vážení, není!  Já jsem totiž napsal, že ZATÍM nechtějí!   Ve Francii  už chtějí, respektive – musí chtít , alespoň nějaké funkční řešení všichni. Důvodem je  velmi stoupající popularita a volební potenciál Národní fronty  otce a dcery Le Penových!!! Ve Francii už prostě dozrál čas. Voliči z dřívějších pevných jader  tzv. etablovaných stran se  začali stěhovat k Národní frontě. Ztráta  přistěhovaleckých hlasů je menší politické zlo ve srovnání se ztrátou původního voličského kmene! Takže i tzv. etablované strany prostě musí konat!  Volič  už na  hezké řeči neslyší a  tlachání o rasismu , xenofobii  a  náckovství Národní fronty  už nebere!  Když bude agenda přenechána  rodině Le Penů, tak  mají tradiční politikáři po  žížalkách. Nejsem příznivcem Marie  Le  Pen a být Francouzem – nevolil bych ji. Ale její rostoucí síla  prostě nutí ty ostatní konat! To je zjevné!

Proč  si jinak myslíte, že byla  v Německu pod tak obrovským tlakem všech politických stran i masmedií Pegida a její akce?! Proč  jim všichni lepili na čelo hákové kříže? Jak velká i malá politika tak media?  Všichni už byli poučeni z Francie  a příkladu Marie Le Penové! A nechtěli žádný další Front National etablovat v Německu.  Stůj co stůj.

Podobně  je  tomu s trvajícím masivním tažením proti AfD / Alternative fuer  Deutschland/.

Pokud jde o prevenci jako nejlepší metodu předcházení problémům, tak  i evropský/ německý politik ji plně chápe  a používá. Ale jen tehdy, když ohrožuje jeho možné zvolení v příštích volbách. Jinak ani náhodou! Dokud konkrétní problém nepřeroste do fáze,  že hrozí zničujícím výbuchem. Což ve Francii  zcela jistě  není řádění druhé a třetí imigrantské generace na pařížských předměstských sídlištích, v jakkoli drsné a  násilné formě, ale možnost, že  by se Marie  LePenové stala příštím prezidentem Francie! V Německu se zatím podařilo „utavit“ Pegidu i AfD na jejich vnitřních konfliktech a několika figurách s problematickou minulostí v jejich čele.  V Británii, díky volebnímu systému, těžce propadl nacionalistický  UKIP Nigela Farage, v posledních nizozemských parlamentních volbách utrpěl velkou porážku nacionalista  Wilders… Takže  ZATIM elity i  „elity“ nic nenutí konat, aby nepřišly o hlas y z přistěhovaleckého segmentu elektorátu!!! Tohle je celá záhada!

Zkrátka, zatím ještě  ve většině  evropských zemí nemají francouzský problém.  Takže účelný = tvrdý postup k imigrantům a celé problému je odsouván do kouta. A media? Tak to známe od  nás.  dostatečně. Abychom věděli, co asi tak může  kdo od nich  čekat. Tudíž  Pegida je zadupána  do země, AFD  leží na zemi. A Němci ukazují svaly  Řekům a  tlačí na takové jako je  Česko na  zavedení povinných kvót. Aby  se rozdělili migranti. Prý jich sami  mají nepřiměřeně mnoho. Zvláštní pohled. S  tím, co imigrantům poskytují!

Pokud mám ve svém vidění té hlavní příčiny proč  evropské vlády  proti  migrantské vlně  bud  nedělají naprosto nic nebo jen zcela vědomě naprosto nedostatečně proto, že by si proti sobě  poštvaly  migratské voliče/ primární i ty z druhé a třetí generace/ a neprohráli jejich hlas y příští volby  / a já si jsem jistý, že  se nemýlím   – no jak jinak vlku, že  🙂 /, pak je pro mne naprosto děsivým zjištěním,  že  v době   absolutní civilizační výzvy , srovnatelné svými důsledky  se světovou válkou  vládnoucí politické garnitury – navíc napříč  spektrem zajímá   jen a pouze  jejich příští volební výsledek. A ten  naprosto limituje  jejich chování v  téhle  osudové chvíli!!!  Hlavně  neztratit hlasy  do příštích voleb!!! Jinak může přijít potopa! Katastrofální přístup!!!

Jen tak mimochodem, nabídnu vám další  grafiku, opět ze  zdrojů ARD, která popisuje, jak si Brusel představoval rozdělení uprchlíků podle povinného klíče. Nezaregistroval jsem podobný údaj v  českém mediálním prostoru. Ale možná jen kvůli mé nepozornosti:

Verteilung der Flüchtlinge auf die EU-Staaten

Zvláštní na tom je, že  Česká republika měla  přijmout 3% , což je  6x méně než Německo, ačkoli je jednak daleko chudší a  hlavně má 8x méně obyvatelstva!  4x větší Polsko mělo mít jen  2x větší porci. Rakousko dokonce  menší, 6x  větší Itálie jen   4x víc emigrantů , 4,5x lidnatější Španělsko jen 3x více , 6,5 x početnější Francie ani 5x  větší příděl   atd.atd.

Povinným kvotám se  sice podařilo zabránit. Jenže  nakonec  jsme  sami od sebe  v podstatě přislíbili totéž…

Ale to už se dostáváme  už  k materii Uprchlíci a Česká republika o které bude řeč zítra.

Dnes jsme si objasnili, proč  si Evropa počíná naprosto nesmyslně při řešení migrační vlny. Prostě její elity /zatím/ to řešit nechtějí. Aby neztratili hlasy z emigrantských/emigrantsko náboženských kruhů!!! Jak prosté milá česká Novák!  A koukej bit politkorrekt  nebo ufidiš!  A nyceho se néboj, vsdej se flastniho rózumu, nyc se ti néstané! Tak o tomhle všem fakt  až  v  dalším dílu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.