Uprchlíci IV – díl mimo plán


napsal poltergeist

Vlkův  úvod:

Dneska  jste původně  měli číst závěrečný díl mé serie   o Uprchlících. Měli, ale nebudete. Mám cosi speciálního. Přišla mi totiž  mailová reakce  na předchozí díly  od nicku Poltergeist, která doplnuje  v zajímavých detailech to, co jsem  dosud  napsal. Se znalostí reálií denního styku s imigrační politikou a realitou  v Německu. Kdo očekává dramatická líčení,  jak imigranti vyvádějí, kradou, znásilnují , chtějí podřezávat nevěrce, bude zklamán. O tomhle  nepadne  ani slovo.  Není důvod. Ale …. no přečtete si to sami. Je to zajímavé / věřím/  a na rozdíl od mých výtvor – krátké /vím určitě/.

A protože  dnešní hvězdy  nedostává majitel neotřesitelných pravd  vlk, ale  Poltergeist, tak se nenechte  prosit. Díky. A nyní vstupuje na Kosu Poltergeist. Ale nemusíte volat ani lovce  duchů ani exorcistu.

Přečetl jsem si článek o uprchlících na Kose a dovolím reagovat na  II. díl  a přidat malou perličku. Zmiňujete knihu pana Sarrazina.

Tato kniha vyšla v  německém originále, jak jistě víte, pod názvem Deutschland schaft sich ab. A teď trochu k podrobnostem a okolnostem kolem jejího vydání, které o lecčems vypovídají a dokreslují to, že někdo opravdu chce chaos v Evropě a někdo má za cíl Evropu totálně destabilizovat.

Žiji v Německu od nepaměti , v Praze se pohybuji pracovně. A co se tehdy  strhlo okolo této knihy, při jejím uvedení na trh, bylo něco nevídaného. Ještě před knižní premierou se všichni komentátoři, aniž ji viděli, shodli že je tendenční, xenofobní, rasistická plus všechny tyto moderní nadávky. Současně všichni vyjádřili přesvědčení že řadový občan ji číst nebude neb jsou to nepodložené bláboly.

Pak nadešel den uvedení na trh. Německý národ poprvé od války stál fronty. Několik hodin před otevřením obchodů stál před každým knihkupectvím v Německu dlouhý had a celý náklad knihy zmizel za dopoledne. Večer ve zprávách byla několik zmínek o tom, že se našlo i několik xenofobních jedinců, kteří si knihu koupili, nicméně celkově větší zájem nevzbudila…..

Nezúčastněný a nevědomý divák by naznal, že kniha je na trhu absolutní propadák. Dokonce následoval potom  neúspěšný pokus dotisky Sarrazina  pod nějakou záminkou soudně zakázat. Nezdařilo se. Dotisk vyšel a znova vyprodáno. Atd, atd. na pultech kniha začala ležet až po několika dotiscích. Měl jsem mail z eshopu (bohužel jsem ho již smazal) kde mě psali že z následujícího dotisku se na mě zase nedostane neb je již znovurozebrán a mám počkat na ten další).

To že se toto dílo stalo nejprodávanější knihou v Německu od Mein Kampfu, což samozřejmě  taky oficiální media opomenula sdělit. Ještě dlouho po tomto runu na knihkupectví se o tomto psalo jako o pamfletu který zajímá pár xenofobů. Když se kdokoliv v nějaké TV snažil tu knihu zmínit či nedejbože rozebrat, byl usazen se slovy že nemá cenu diskutovat nad nějakou rasistickou snůškou nesmyslů.  Prostě autocenzura i aktivistická cenzura dokonalejší než to, co předváděli  komunisti. No a po několika měsících to vše utichlo a národ měl opět klid na budování světlých multikulturních zítřků.

Mě zajímá naše, rozuměj německá,  situace, naše problémy. Mě zajímá reálně klesající úroveň života v Německu, protože musíme živit všechny. Od Řeků po kdejakého migranta  co přivandruje bůh ví odkud s  bůh ví jakými úmysly. Jenže  kdo je na vedlejší koleji jsou naši lidé- důchodci, nemocní a další. Prostě naši, kteří poválečné Německo vybudovali a kteří zde platí daně.

Lidé vozí děti desítky km do škol, aby jejich děti nebyly “obohacovány” v místní škole dopady  migrantského boomu. Chtějí pro děti původní standardní vzdělání, což předpokládá standardní chování a jednání žáků. Pokud to půjde tímto tempem, za  malý čas  už takovou školu ani nenajdete a nebude kam ty děti vozit. Kdo se ozve, je vyvrhel a xenofob.

Ač to tak nevypadá, mezi lidma to vře a bojím se že to přeteče. Je to jako za komunistů v Čechách, máte doma návštěvu a bavíte se, mluvíte  o poměrech, které vás  štvou. Všichni jsou rozezleni. Vyjdete ven a je krásně, vše je růžové. Nikdo si netroufne nic říct. Hrozí perzekuce, problémy v práci atd. Nedávno Angela v TV debatě obhajovala zvednutí jedné daně. Opozičnímu politikovi vysvětlovala “ vynese to 2 mld. Eur a náš rozpočet je nutně potřebuje, nemáme volbu” Odpověď zněla “potřebujete nutně 2 mld. sebrat na důchodcích? Tak proč jste jich několi set poslali do Řecka? “ jen koktala a blekotala že tak je to správně. Toto lidu nikdy nevysvětlíte, a když nevysvětlíte – bude zle.  A takto bych mohl psát a uvádět příklady do rána. Jsem tady už hodně dlouho, desítky  let, ale takto s prominutím “hromadně nasraný” národ jsem nezažil.  Kam jsme to dospěli???

A jak to vypadá, když trpělivost lidu v Německu přeteče už Evropa 2x zažila.

Zajímavý je  fakt, jak média pomalu couvala a krůček po krůčku přiznávala jaká je skutečnost. Nejdříve o knihu nezájem, později když už ty fronty nešlo tutlat tak „mírný“ zájem, no a nakonec velký prodejní úspěch poté co ty nekonečné fronty obletěly všechny německé mailové schránky. Nakonec asi po roce přiznali i to číslo prodaných výtisků. Žádná kniha vyjma Mein Kampf se k tomuto číslu v historii nepřiblížila ani řádově. Nicméně dodnes platí, že je to “snůška xenofobních blábolů” kterou v podstatě lidi četli jen pro pobavení ,aby se zasmáli tomu co je to ten Sarrazin za pitomce.
Mě to připadá jako kdysi v  Čechách. Soudruhu, ty nesouhlasíš se závěry sjezdu KSČ ? Tak to Tě budeme muset vyčlenit ze společnosti….. Dnes si místo sjezdu KSČ dejte multikulturní doktrínu a bezbřehou toleranci ke komukoliv a čemukoliv vyjma bílého heterosexuálního muže. Ten má jediné právo. Na to vše vydělávat. A držet hubu, jinak přijde dotaz Soudruhu ty nesouhlasíš.……?

Stejně jako dříve jediná a ta správná pravda, kdo nejde s námi, jde proti nám. Je to o to nebezpečnější, že soudruzi neměli takové technické možnosti a disidenty museli honit po bytech. Btw. Dnes jsem viděl zajímavý pracovní inzerát. nabízíme pozici tu a tu. Podmínky vyjmenované a jedna z nich “pozitivní multikulturní smýšlení” ……

K vlkovu včerejšímu článku Uprchlíci III. Jsou uvedena tvrdá, leč krutě pravdivá fakta.  Ale jelikož jsou čerpána z oficiálních zdrojů, tak mají tu vadu, že nejsou uvedena  zdaleka  všechna.Jen špička ledovce.
Např. správně  je konstatováno, že sumu lehce přes 1000 E, kterou má zajištěna rodina se 2 dětmi, aniž by ráno vstali z postele a někdo je rušil při vyzývání Alláha. Jde o tzv.  mandatorní částku. Pokud bychom měli srovnat situaci s člověkem, který se „provinil“ tím, že je rodilý domácí občan a živí se z nepochopitelných důvodů prací, je potřeba ještě přičíst následující
výdaje které má Němec a imigrant ne
-imigrant bydlí v bytě, na který Němec platí hypotéku aby nebyl  sám pod mostem    cca 500
-imigrant neplatí v bytě služby, zaplatí mu je ten Němec s hypotékou                         250
na daních
-imigrant neplatí za 2 své děti školní pomůcky a  stravování                                           300
-imigrant neplatí a neobnovuje základní vybavení domácnosti jako je pračka, lednička, sporák, vybavení koupelny atd.   řekněme                                                                                                                                        200
imigrant neplatí školní výlety, např. týdenní hory v zimě                                              cca 500 z rok
A takových věcí by se dalo najít mnohem víc. Chci je říct, že  v článku  uvedené sumy jsou správné, ale nejsou to prostředky na život. Je to čistě kapesné. A to vycházíme z naivní představy, že ta rodina má 2 děti, což je mezi imigranty spíše rarita.
Skutečnost je taková že není problém, aby německá rodina s přijmem 3-4tisíce  živila sociálně slabou rodinu s příjmem dvojnásobným.
A teď si jen opakovaně položím otázku z  titulku. Proč, v koho zájmu to je a kdo tím co sleduje ? Tady odpověď neznám……
A mimochodem, tím že jsem u  článku pochopil jak zavádějící jsou uváděná oficiální fakta, inspiroval jste mě k sepsání toho, jaká je skutečnost i jak je dnes snadné být Němcem celoživotně na štědrých dávkách bez toho, že by člověk fyzicky do Německa někdy vstoupil reálně, nedejbože tam odvedl cent na daních.
Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.