Windows 10,Slobodný vysielač a vlkovo naběhnutí na Widle


Dneska večer budu zas ea Slobodném vysielači . Od 20,30. Ad hoc  a neplánovaně. Pan Boris Koroni totiž uchopil stejné téma  jako včera Kosa -Windows  10.

Kdosi v diskusi včera  pod Germanicovým článkem použil pro sebe pěkný termín, že je jen obyčejný klovač klávesnice 🙂  . Bingo – budu tam za všechny klovače!  Za nic jiného tam být  nemohu.  Ale věřte, že  tohle  není poloha  v které bych si liboval…

Hodlám se opřít o leccos  z  toho,co bylo řečeno ve včerejší diskusi, kde hodlám některé příspěvky přímo citovat.  A samozřejmě také o svůj názor,   že  W 10 jsou  něco  jako nemc – přijde neodvratně, nevíme ani kdy, ani jak bude vážná , ale nejspíš ještě nebude  fatální, takže ji přežijeme  a s jejími důsledky budeme žít  dál. Tak jako s nemocemi minulými.  Tak proč se nějak zvlášt děsit zrovna téhle. Zejména, když nejspíš  v sobě máme , tak jako už dávno, všelijaké jiné parazity. Aniž bychom o  tom věděli nebo si toho všímali… Tedy ne  my, ale naše počítače….

Jo a toho druhého diskutníka  se hodlám zeptat na to, co jsem se včera , bohužel na Kose nedozvěděl – čím mi W10 mohou nějak technicky zpříjemnit život  obyčejného klovače klávesnice. Jezevec  vyjevil názor, že jsem se to nedozvěděl proto, že  nejspíš nic  takového není…..

Takže večer a zase  – držte mi palce. At tam nejsem za klovače idiota. Díky předem. Protože  mám momentálně  nepříjemný pocit, že  jsme si tímhle druhým vstupem do eteru docela  slušně naběhnul na Widle. Widle 10.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.