Salam alejkum, budu u vás bydlet… …a nyní si vyslechněte, co máte dělat, aby se mi u vás líbilo a neuráželi jste moji víru.


napsal Bren

 

O invazi islámu do Evropy tady na Kose bylo řečeno již vše, až na jednu věc:

všechny ty články od Jezevce počínaje a já nevím kým vším konče jsou snem jednotlivce, které by rád vydával za skutečnost. Ony ty texty ale pouhými sny dál zůstanou. Všichni navrhují nová řešení a nová opatření, mažou hlupákům med kolem úst…

Co tak dodržovat jen to, co platí a co je naprosto dostačující? Cha, ironicky se ušklíbnu: dodržovat pravidla? Liberální rozmazlená evropská společnost s neuvěřitelným bordelem v dodržování pravidel chce po naprosto nedisciplinovaných muslimech, aby oni dodržovali nějaká pravidla? Když uvidí, jak se tady na všechno kašle a jak krade ale lautr každý? Ti zajásají, jen co ten ráj tady objeví. Tady se pořád krade a pořád je co.

Jak chce například naše společnost po policii, aby zákony porušující cizince zadržovala, umisťovala do detenčních zařízení a posílala je zpět odkud přišli, když co čtvrt hodiny mohou pašeráci z řad mizerně placeného a tudíž snadno uplatitelného domácího obyvatelstva v roli řidičů dodávek a kamionů převážejících uprchlíky slyšet na naprosto každém rádiu, které si naladí, kde všude stojí hlídky policie u silnic?

Jak může být už tak mizerně řízená, motivovaná a odborně připravená a ještě hůře vycvičená policie akceschopná, když se zdejší piráti silnic (rozuměj cca 75% řidičů), navzájem blikáním před jejími hlídkami varují?

Co může dělat policie zatížená tunami papírování na domácí scéně s vymáháním pořádku u cizinců?

Pro pomaleji chápající: to zdaleka není téma jen o nějakém blikání nebo rozhlasovém hlášení nebo papírech. To je téma o systémové anarchii a bordelu v této společnosti, které jí brání aby se mohla účinně bránit nečekaným hrozbám. To je téma chybějící výchovy k vlastenectví, stačí se podívat na ty dnešní hrdiny, když se diskutuje nad odvodní povinností. Zhusta zní názor, že oni by nešli rozhodně bránit zdejší politiky a systém… Že se jedná o jejich rodiny, známé a jimi svobodně a stále hloupě volený styl života, na to nejsou někteří až bohužel mnozí, schopni vůbec dojít.

Tak by se dalo pokračovat donekonečna. Psal jsem to už ve článku o tragédii v Uherském Brodě.

Uherský Brod a pasivita policistů? Bude hůř!

Společnost nechce dodržovat žádná pravidla, masivně porušuje všechny platné a plně dostačující zákony co jich jen máme a najednou by chtěla bezpečnost, když se zde ze strany cizinců jedná o totéž, co páchá sama? No to zcela určitě fungovat nebude!

Zcela určitě se nezmění ani muslim ani úděsně chytrý obyvatel české a moravské a slezské kotliny. A to neplatí jen pro Českou republiku, ale pro všechny evropské země. Chce-li Evropa liberalismus, tak ho prostě má. Pokud není človíček schopen domýšlet, kam široce založené svobody jakž – takž civilizovaného západního člověka mohou vést v souvislosti s přílivem nekompatibilních migrantů, neexistují ani plány co by kdyby, vše se řeší deset minut po dvanácté, co zbude za řešení? Kdo a hlavně jak se domluví s těmi, co nikoho a nic nerespektují mimo svého nábožeství? Pro něž není lidský život ani ten jeho vlastní vůbec ničím?

Kam se bude budoucnost vyvíjet je docela dobře možné vysledovat z historie, která se stále opakuje. Volení zástupci lidu – politici – jako obvykle, aby nepřišli o svá korýtka, nechají dojít věci do stavu, ze kterého už nebude nenásilné řešení. Volič dá těmto politikům hlas i v dalších volbách, jenom co mu Sobotka slíbí něco zadarmo. No a pak … hahaha,… bychom jakože vzali do rukou zbraně… vážně? To určitě!!

A tak tady máme takový vtip:

pesimista – pivní český tlachal – tvrdí, že válka bude, optimista – sunita (sluníčkář) – že nebude a my realisté si holt děláme zbrojní průkaz a ke krátké zbrani bude holt nutno přikoupit i zbraň poloautomatickou – a učíme se střílet.

75% tohoto národa klidně konvertuje k islámu, jen aby nemuselo bojovat. Takže není proč se děsit, budeme se mít vždy jen tak, jak chceme. Že nechceme? No kdybychom nechtěli, tak bychom s tím něco dělali. Ale neděláme, nadáváme a hledíme jak se politikové nadnášejí na tezích humanismu a podobných bludů a zatím  co se situace vyhrocuje. Máme to, co chceme. Nechceme si bránit svoje svobody, tak je mít prostě nebudeme. Není nic mezi tím. Nemáme schopnou ani policii, ani armádu. Máme i tady jen to, co dlouhodobě chceme a jsme ochotni si zaplatit. Budovat tyto složky není o tom, že před rokem začali do mé země proudit davy muslimů a na Ukrajině se to tradičně řeže, takže názor české nic neznající společnosti okamžitě obrátil a chce silnou armádu a už dnes večer by už mělo být všechno OK. Nechceme mít děti ale kariéru, takže nejenže nás nebude mít kdo živit v důchodu, ale ani bránit. My jsme tak neuvěřitelně chytří…. My snad na tu svoji chytrost zahyneme.

Příspěvek byl publikován v rubrice BREN pálí ostrými se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.