Co by možná měla vědět BIS


napsal Rexton

Vlkův úvod:

Vůbec nepochybuji, že dnešní Rextonovy  řádky budou mít velkou rezonanci! Přesto jsem se docela  rozmýšlel, jestli je na Kosu pustit nebo ne. Snažím se totiž , ohledně migrantů a věcí s nimi spojených, uveřejnovat na skle jen informace prověřené a pokud možno nevzbuzující emoce. Emocí, vyvolávaných záměrně je už takhle přehusto. Všelijakých senzačních informací také. Pod tímhle kotlem topit  nehodlám. Ten to nepotřebuje. Už takhle nestačí upouštět páru přes pojištovací ventil, pokud vůbec nějaký má.  A nyní vydávám text, který určitě emoce vybudí, navíc přináší informace, které nelze ověřit. Které, jestliže budou pravdivé, jsou naprosto  zdrcující.

Po určitém váhání padlo rozhodnutí – zveřejnit! Proč? Protože se do Evropy přivalila  milionová vlna migrantů, aniž  by se někdo staral kdo a proč se sem žene. Stačí říci kouzelné slovíčko – jsem uprchlík ze Sýrie a  utíkám před Assadem a mama Merkel a další podobní, roztáhnou svou  náruč a naše peněženky. Při tom ovšem ti samí horečnatě vykřikovali a  vykřikují, jaké nebezpečí pro celou západní demokracii  představuje  budoucí návrat pár stovek  těch, co válčili na straně ISL v Sýrii a Iráku a co všechno západní státy musí udělat na poli ostrahy  a obrany, aby těmhle militantním fanatikům s vojenským výcvikem nedali šanci evropským demokraciím škodit.  Když k tomu přidám prokázanou snadnost s jakou si lze opatřit  falešné pasy, nemohu prostě jinak, než následující Rextonův  text otisknout! Slyšet totiž od těch jedněch a samých, že  pár stovek fanatických žoldáků /navíc  zaregistrovaných ve všech možných databázích/je obrovským existenčním rizikem, ale že  milion a víc  nekontrolovaných a nekontrolovatelných   migrantů s neznámou a nezjistitelnou minulostí, že se  naopak bát naprosto nemusíme, protože netouží po ničem jiném, než utéci do bezpečí a my hlavně  máme prokázat vysokou Willkommenskultur! Předběžná opatrnost je kvalifikována jako xenofobie  a rasismus. To už není schýza, to je prostě drzá a vzpupná demence!

Kvůli tomuto, do očí bijícího nepoměru stovky versus milion a  z toho vyplývajících rizik, které už jen na základě prosté statistiky a nejjednodušších operací podle počtu pravděpodobnosti a zejména – té nejprostší logiky, říkají pravý opak toho, co tvrdí třídiči a vítači a hlavně oficiální bruselské a zejména německé autority a jim podobní, je otištěn Rexonův  následující text! Bez ohledu na to, že  vybudí emoce, že tvrzení v něm obsažená nelze prokázat. I pro vlka  a Kosu platí, že pravidla mají svoje výjimky.

Jen by mne zajímalo, jestli by to taková BIS potvrdila, kdyby mohla  nebo zdali taková duševní cvičení vůbec provádí. Vás  asi taky. Ale to máme společnou smůlu. O čem ale naprosto nepochybuji, je, že sem tam určitě nějaké to služební voko na Kosu mrkne- mimochodem, takže  kdyby náhodou v tom vysokém baráku ve Stodůlkách, na začátku dálnice na statutární městys,  se těmito úvahami zatím nezabývali, tak doufám, že  po přečtení následujících řádek třeba začnou. Ovšem ne tak, že si dojdou pro vlka nebo Rextona. Ostatně – byl jsem, už asi před dvěma roky soukromě upozorněn, že Kosa je v hledáčku  a to, že naprosto nefunguje  počítadlo TOPlistu na hlavní straně blogu a  na opakované urgence z firmy TOPlist nikdo nereagoval,  je pro mne potvrzením platnosti té informace o dohledu služebního zraku nad Kosou. Měl jsem totiž přes tohle počítadlo, v kterémkoli okamžiku kontrolu nad posledními stovkou právě přistoupivších IP. A  tam byly fakt zajímavé adresy!  A kdosi asi usoudil, že  tyhle informace  jakémusi nezodpovědnému a oficiální linii nedržícímu důchodci do ruky nepatří.  Ale usoudil jsem, že bude jen dobře, když si Rextonův text v tom baráku ve Stodůlkách přečtou.  Takže vlastně titulek je zbytečný – BIS už to nyní ví.

Vzhledem k tomu, že jsem poměrně zvědavý člověk a mám spoustu kamarádů v různých komunitách, tak se občas setkávám s velmi zajímavými lidmi. Jedním z nich je i člověk, který utekl kdysi před válkou z Grozného.Není teď důležité, na které straně stál, jestli na straně Jelcina nebo Kadyrova. Ano tu válku rozvrtal Jelcin, ne Putin. Sám říká, že nic není černé ani bílé a on má rád klid a přátelské vztahy se všema. Ano, je to muslim a žije tady již léta. Je poměrně slušně etablovaný a dostane k informacím a věcem, o kterých asi nikdo z nás normálních nemá tušení a já doufám, že tyto informace mají i v prostředí komunit, které je potřebují ke své práci pro blaho nás obyčejných plebejců.

Tedy, co je pro nás zajímavé- Islámský stát se nefinancuje jen těžbou ropy. Jedním ze zdrojů příjmu je dávka, říkejme jí daň, kterou by mu měl platit každý muslim žijící v EU. Ne každému se to líbí a zatím není ISIL příliš agresivní ve výběru této daně, ale ono to půjde, ne že ne. Jak se jim podaří zvednout výběr daně, tak se stane rázem ISIL velmi bohatou entitou, ona není chudá ani teď, ale pak to teprve bude mazec. Vynásob si počet muslimů v EU krát pět EUR měsíčně!

Druhým zdrojem je příjem z prodeje starožitností a jiných věci naloupených v oblasti bojů. Ničení památek je jen zástěrkou pro prodej artefaktů nevyčíslitelné hodnoty. Co se nedá prodat, to se zničí. Nenech se mýlit, tyhle věci jsou již v Londýně, Berlíně,Amsterdamu, narazíš na ně bez problémů, články o tom jsou i v našem mainstreamu. Ne, nejsou někde v horách v poušti, ale na Trafalgar Square. Co se za tyto peníze kupuje je asi jasné. V podstatě si tímto kšeftem Evropa kupuje vlastní provaz.
A teď asi to, co nás zajímá nejvíce. Kromě té daně totiž již dochází k verbování bojovníků. Ono to probíhá již léta, ale teď je to jiné v tom, že dříve se verbovali pro boj mimo území EU, teď už NE. Spolu s ilegály se sem dostávají prý i tzv. velitelé. Nejsou to bojovníci s AK 47 na ramenou. Mají peníze a prostředky na to, aby zakládali hnutí odporu a zahájili výcvik bojovníků. Zbraně s sebou nenesou, ty už tady dávnou mají.
Modus operandi bude stejný jako v Sýrii. Když se podíváš na tu mapu, co v minulý pátek  uváděl v článku Uprchlíci XVII. vlk, tak jsou vždy nejdříve obsazeny všechny dopravní uzly, které je ISIL schopen kontrolovat. Situace, při plánování akce Evropa by byla asi obdobná. Tj. problém mají větší města na dopravních uzlech. Když to řeknu blbě, tak pokud sem opravdu přijde 7 500 lidí, tak když tam bude 500 velitelů, každý naverbuje pět lidí(což je minimum a v pohodě to dá, protože na to má prostředky), tak tu máš v září 2016 kolem 2 500 vycvičených kusů. Kolik že má naše armáda mužů ve zbrani?

Shrnuto: Opravdový muslimští uprchlíci ze skutečné rusko-čečenské války nás varují, že ISIL a další formace provádějí rozvědnou činnost na území EU, verbují zde bojovníky a ekonomicky zde operují. Skuteční uprchlíci uvažují, kam utečou před násilím Z EVROPY, které je z jejich informací nevyhnutelné a my si hrajeme na to, kolik si vezmeme dobrovolně a bez odmluv velitelů do svého týlu.

vlku, nezlob se na mě, ale tyto informace určitě musí mít z BIS a UZSI i Sobotka. Stejně jako je měl i Beneš, když tenkrát kapituloval a se slibem generálům, že budou mít svou válku sprostě zdrhnul. A já, stejně jako ty, začínám tušit, že se nebezpečně blížíme k opakování historie a jak říká klasik. Kdo se nepoučí z historie, je nucen si ji zopakovat.A teď už nejde o měsíce, možná už ani o týdny. Já se jen těším, jak se bude tato operace jmenovat v knížkách dějepisu. Trvalá svoboda už tu byla, Irácká svoboda už jede, že by Evropská svoboda?

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.