Ilegálové


naspal Rexton

 

Když jsem psal ve svém posledním pojednání o hrozícím nebezpečí, které nám hrozí ze strany přichodivších ilegálů, bylo před Summitem EU a já se obával, že stejně jako vždy někdo z vládnoucích elit zradí. Nezklamal jsem se a Polsko nepřekvapilo.

Překvapením ale byl celý výsledek jednání. Už jsem pochopil mnoho, ale asi jsem nepochopil, jaký je mechanismus vybírání řídících elit celého toho EU spolku.

Já bych pochopil, kdyby nás přehlasovali, vyhrožovali nám penězi, silou, peklem (což se de facto stalo) a mělo to alespoň nějaký efekt a srozumitelný výstup ve smyslu „zítra máte na hranicích 2 000 ilegálů a dělejte, co umíte!“

Ale co se doopravdy stalo? Jasně, budou kvóty, papírově máme mít 1 600 ilegálů, dalo by se to zvládnout a tolik lidí se ohlídat asi dá. Jaká je ale realita? Realita je ta, že ve skutečnosti máme povinnost s 1 600 lidmi zahájit azylové řízení. Tedy, de facto je přivézt, ztotožnit (pokud to již někdo neudělal) a …. ano, klidně odmítnout a vyhostit. Tihle lidé budou z táborů v Itálii a Řecku. Pokud budou z Itálie, tak nemám obavu, že bude vyhoštění nějakou těžkou prací. Protože jak řekl představitel Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boret Bokwango,: „Afričané, jež nyní vidím v Itálii, jsou doslova vyvrhelové a odpad Afriky. Prodají cokoli a kohokoli i sami sebe. Tito lidé vystupující po ulicích jako kramáři a slídící ulicemi měst za kořistí v žádném případě nejsou Afričani v Africe, bojující za obnovu a rozvoj svých zemí. Vzhledem k tomu se ptám sám sebe, proč Itálie a jiné evropské země a také arabské země dovolují a tolerují, aby se na jejich národních územích takové osoby zdržovaly. Pociťuji silný vztek vůči těmto přistěhovalcům z Afriky, jež se chovají jako krysy napadající města v Evropě, a silný stud za ně. Pociťuji ale také silný vztek a stud vůči těm vládám v Africe, které tomuto masovému odchodu svého odpadu do Evropy také ještě napomáhají.“ Co k tomu dodat? Náklady na transport platí Itálie, tak se nás týká jen pobyt v detenčním zařízení a export zpět do Itálie.

Dokonce jsem četl, že sankce za to, že kvóty nesplníme, je 0,02% HDP. Je-li tomu skutečně tak, pak je to směšná částka. Spočítejme náklady na jednoho uprchlíka a vynásobíte počtem hladových krků. Pokud ho taky budeme živit 40 let podle standardů Německa, tak se na tu sankci složím.

Pakliže k tomu výše psanému doplním všechno, na čem se velké státy dohodly, tak nelze nenabýt dojmu, že celá EU se neutápí v krizi uprchlické, ekonomické, morální či jiné. EU dojíždí na normální krizi kádrů. Prostě nejsou lidi. Tedy normální lidi. Dám celý vlkův plat na to, že kdyby nyní žil Caligula a do Bruselu poslal svého koně Incitata, tak se to ani nepozná, právě naopak -minimálně u žlabu by byl ten správný!

Troufám si tvrdit, že líp to dopadnout nemohlo. Dostali jsme time out na přípravu, abychom se opevnili a obrnili. Teď je jen na nás, jak ho využijeme a budeme připraveni na Evropské jaro, protože to už bude masakr se vším všudy a já bych všechny chtěl poprosit, aby si zapamatovali tuto větu:

Právo na život a bezpečí našich rodin a občanů této země je nadřazeno ostatním právům.

A pokud s ní souhlasí, tak aby v jejím duchu začali jednat. Sobotka vám vyválčil čas, ale život za vás nepoloží. Ostatně my za něj asi taky ne…

P.S. Mám prosbu na kosíře, chystám jeden projekt na tyto témata a potřeboval bych kontakt na blogerku Lucii Pasekovou , má blog na Iděsu. Může mi někdo pomoct? Informace  prosím na mail  rexton@seznam.cz

Vlkův přípodotek:

Jsem štěstím bez sebe , že  Rexton je ochoten vsadit  celý můj plat..  🙂   🙂    🙂

Myslím, že  Rextona bychom měli navrhnout jako příštího českého eurokomisaře. Právě složil kvalifikační zkoušku . Taky  chce  vydávat prachy někoho jiného.    🙂   🙂    🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.