UPOZORNĚNI -do 10.10., včetně, nebudu!


Vážení návštěvníci Kosy,

tímto okamžikem počínajíc, do 10.10. včetně,  nebudu  po internetu přístupný.  Prostě vlk si si dá dva týdny od Kosy voraz. Samozřejmě , že nebudu ani Slobodném vysielači. Ani na své mailové schránce.

Prostě dokonale mimo. Hodlám si ten elektronický stín dokonale vychutnat. Prosím proto – s výjimkou autorských článků, neposílejte mi prosím žádné maily. Zejména ne různé odkazy, upozornění a podobně. Dostávám toho v poslední době neuvěřitelné množství a naprosto nestíhám. Jistě nemusím vysvětlovat, že po návratu domů mít v poště nějakých 500 nevyřízených mailů je doslova děsivá představa a že jediné, co bych s tím asi tam mohl udělat, je, více méně, to smáznout a zapomenout.

Jak už jsem napsal – výjimku mají ti, co pošlou články Zejména tehdy, když to uvedou do předmětu mailu.

Všem děkuji za pochopení.

Jinak vás  chci ujistit, že Kosa  je ošetřena a že každý den bude co číst. Sice ne v takové šíři jako v normálním provozu, tak, jak bylo, zejména v poslední době, zvykem, ale každý den vyjde nejméně jedna nová věc. A věřte, že  tam jsou opravdu pěkné kousky. Však jsme si pro tuhle dobu shromažďoval čtení pro vás  dlouhodobě. A to úplně nejšťavnatější najdete  až v  samém závěru vlkovy nepřítomnosti – nejprve  čtyřdílnou skvělou povídku z Tagrusovy klávesnice a  vše bude, v posledních třech dnech, korunováno třemi díly , pro mne osobně  – těžkého frajera Marka Havlíčka z jeho letní návštěvy  mezi opolčenci na Donbasu!!!

Tím nechci říci, že to, co bude na Kose ke čtení od zítřka do  4.10. bude nějaká vata! Ani náhodou. Jen dávám dopředu vědět,   že  Kosa má pro vás opravdu dobře nabroušeno!

Tak někdy kolem 11.10.  nashle.

vlk

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.