Hlasy z Německa: situace v Pasově


napsala veverka

 
    Zatímco hlavní německá média v oblasti tisku, rozhlasu i televize podporují politiku kancléřky Merkelové, pro její odpůrce je zdrojem informací i útočištěm několik „politicky nekorektních“ webových portálů.  Jeden z nich přinesl zprávu o situaci na německo-rakouské hranici v Pasově na konci října, a to včetně videa. Autor líčí neustávající proud migrantů směřující do SRN (4.000 za jediný den) a výrazně převyšující denní limit dohodnutý mezi oběma státy, obavy a zděšení místních obyvatel, vyčerpání zaměstnanců železnice, dokonale zorganizované služby pro migranty.
    Diskuse bývá často zajímavější než samotný článek. Vybírám jednak příspěvky vztahující se přímo k tématu, jednak názory obecnějšího charakteru, avšak typické:
– Jdou, jdou, ve dne v noci, další, další, konce to nebere. Prokristapána, jak tohle skončí?!
– Není možné, aby se podobné scény odehrávaly na česko-německé nebo polsko-německé hranici;  Česko ani Polsko si takové množství muslimů do země jednoduše nepustí. Pasivita a letargie většiny  Němců je nesnesitelná. Oni jen fungují – lhostejno, ve prospěch jakého cíle. A za pár let se budou divit, až se neodváží vyjít na ulici a až se jejich dcery stanou pouhým objektem vhodným ke znásilnění.
– Nechte vlaky prostě stát na nádraží, lidi budou v suchu a teple, oknem jim jen podejte svačinu. Vlaky se brzo nahromadí daleko do Rakouska a další už nepojedou. Jenže dokud to všechno dokonale běží, blázinec pokračuje.
– Lidi, pasovští, přestaňte se litovat a naříkat! Protestujte v ulicích a přestaňte volit tyhle zrádcovské strany. Odhlašte prolhané noviny. Hoďte se marod, braňte se, jinak to skončí katastrofou!
– Na demonstraci AfD v Pasově bylo 1.500 lidí! Na Wessis docela dobré.
– Vyhodit mosty do povětří a pak povolat po zuby ozbrojené vojáky a téhle invazní armádě se postavit!  Nejtěžší bude dostat ze země ty, kteří už tu jsou; i to půjde jen pomocí masivního nasazení vojska – hned jak současná vláda opustí svůj úřad (to se stane nejpozději napřesrok).
– Merkelová to nemá v hlavě v pořádku!
– Co ta šílená vstřícnost EU muslimské dobyvatele rozhodně naučí: že nejdále  dojdou porušováním zákonů a nezákonným jednáním. Že Evropa se nebrání a ovládnout ji je hračka.
– Doufejme jen,  že ty „traumatizované uprchlíky“ nenapadne hledat si střechu nad hlavou na vlastní pěst.
– Já už tady nechci vůbec žádné azylanty, ani ty skutečně potřebné, ani ty ostatní. Ustanovení o azylu musí z ústavy zmizet, vždyť je pro německý národ životu nebezpečné!
– Už je nemůžu ani vidět! Když se mám téhle nové ultrabarevné realitě vyhnout, musím zůstat doma. Jasně, strkat hlavu do písku nepomůže, ale dát průchod svému pobouření na ulici asi taky ne. To se radši „angažuji“ na internetu. Jsem zvědavý, jak to bude dál; uzavření hranic odhaduji na léto 2016 a první opravdu závažný teroristický útok na německém území přijde někdy v roce 2017.
– Kdy se už konečně tohle šílenství, tohle dobývání Německa zastaví?!  V krajním případě pomocí naší armády. Co dělá Bundeswehr v Afghanistánu, v Mali a v jiných podobných místech?! Tady je potřeba !!!
– Smějí se nám Němcům a naší policii, až se za břicho popadají. Kdo si myslí, že se tihle *** přizpůsobí naší kultuře, ten asi taky věří na čápa.  Ať už to bude stát cokoli,  ven z Německa! To další už sem nesmím napsat.
– Zrovna jsem se vrátil ze hřbitova. Celou hodinu jenom křesťani, i když třeba jen tak vypadají a pouze chtějí předvést novou zimní módu. Jaká úleva!  Ani jeden mohamedán!
– Tak si říkám, co by se asi stalo MNĚ jako biologickému Němci, kdybych JÁ chtěl překročit hranice bez průkazu (namátková kontrola se nikdy nedá vyloučit)… nebo co by se dělo, kdybych (taky bez jakéhokoli průkazu) ve vlaku tvrdil, že jsem „uprchlík“ … asi nic víc, než že by mne dovedli někam, odkud už bych mohl svobodně odejít – nebo snad ne?
– Německo už JE ztraceno… lidi si to jen ještě neuvědomují .. a až jim skutečnost zaklepe na dveře, prostě ty dveře neotevřou! I kdyby jim vlastního syna měli usmrtit nebo dceru znásilnit … Němci tu situaci prostě dál budou snášet…
– Byl jsem včera na velké demonstraci v Hamburku a trochu jsem se bavil s „vítači“. Závěr: oni to takhle chtějí a jejich intelekt jim neumožňuje pochopit pozadí – že jde o islámskou invazi. Jen pořád melou o humanismu, a že Německo je přece tak bohaté!!! Většina Němců je prostě zabedněná. Zachraň se, kdo můžeš, dokud to ještě jde.
– Mám strach a je mi zle. Víc už k tomuhle šílenství napsat nedokážu.
– Všechny strany nás zrazují a prodávají. Celá vláda musí pryč!
– Merkelová sama nikdy neodstoupí. Místo generálního tajemníka OSN nedostane; za prvé je na to příliš hloupá, za druhé to Rusko a Čína nedovolí. A bude proti ní i většina evropských zemí. Mohou ji z úřadu jen vynést i s židlí, ke které je tak pevně přilepená. Jestli skončí za mřížemi nebo na psychiatrii, určí soud.
– Nikdy bych si byl nemyslel, že je mezi námi tolik zabedněnců. Ale bohužel; dokonce i v okruhu mých známých a přátel (inteligentní lidi) musím poslouchat  „…ale vždyť ještě není nic vidět ani slyšet“ (Berlín-City). Oni zdůrazňují to JEŠTĚ … no, tak si teda počkejte. Nebude to trvat dlouho a po našich velkoměstech se na všech důležitých místech budou potloukat skupiny těchto lidiček a…. Už se nemůžu dočkat, protože potom konečně každému dojde, jaká apokalypsa nás postihla. Přeju pak příjemnou zábavu … přátelé!
    Tož tak asi. Celkem 158 příspěvků do diskuse. Němčinářům doporučuji  č. 16 (nick munin). Dlouhé, krásné  vyznání rodné zemi zakončené výzvou k její obraně.
    Na závěr připomenu, že podle některých průzkumů jen každý pátý Němec pochybuje o informacích šířených hlavními médii. Mezi Wessis je procento „důvěřivých“ ještě mnohem vyšší.
Příspěvek byl publikován v rubrice Veverčiny oříšky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.