Silvestrovské poděkování


Je obecně známo, že nemám rád Silvestra a naprosto nerad píši silvestrovské články. Na veselou notičku moc neumím a na tu povinně veselou už vůbec ne.  Ostatně – proto jsem zase o silvestrovský článek požádal přítele Jeníka Čermáka.

Ale jsou věci, které na Silvestra musím. Respektive nemusím, ale dělám moc rád!!! V přímé i příčinné souvislosti s Kosou.

Tou nepominutelnou a přitom na nejvýš příjemnou věcí je pro mne poděkování!!!  Silvestrovské poděkování

-autorům

a to jak zavedeným, tak letošním nováčkům na Kose. Všem bez rozdílu. Bez ohledu, zda s jejich názory souhlasím či nikoli, zda jsou více či méně zruční při řazení svých sdělení a písmenek, jejichž prostřednictvím to  zařizují. Díky, za jejich odvahu, invenci, snahu  a čas. A někdy také za  pochopení pro vlkovu redakční zpožděnost, nepřesnost, kritičnost, atd.atd. Kos a totiž už dávno není exhibicí jediného muže!

-ćtenářům

za to že  jsou ochotni se mrknout  do prostoru obyčejných lidí. Do virtuálního obýváku jistého postaršího vlka a jeho přátel. Zejména pak těm, kteří přijdou, posadí se, zkouknou novoty a když je možnost, okomentují je svým názorem. Aniž by  zkoušeli  vtrhnout sem zablácených bagančatech, plivat na koberec, utrhnout záclony nebo propálit čalounění na fotelu.

Speciální kategorií , která zaslouží neméně speciální poděkování pak tvoří ti, co mají pro zřizovatele toho virtuálního obýváku dobré slovo….

-vlastní rodině

za to, že se mnou a Kosou mají ještě vůbec nějakou trpělivost…. Docela  se jim divým, mám li být upřímný. Zejména pak své dobré ženě Karkuli.

-Wordpressu

za pohostinství, které mi poskytuje

-služebním očím a uším z domova i zahraničí

které se kolem Kosy točí  a které nejspíše mají na svědomí takové lapsusy , jako vypnutí tzv. bílého počítadla na titulní stránce Kosy, jakož i to, že Kosa, ačkoli rostla jako na steroidech, vypadla z českého přehledu nejúspěšnějších český wordpressových stránek. Ačkoli všechny tam zveřejnované, mají většinově násobně menší návštěvnost. Je to důvod k tomu, abych nepropadl sebeuspokojení.

-všem mým osobním nepřátelům  či nepřátelům Kosy

díky za to , že jste! Udržujete mne trvale ve střehu. Jako nic jiného.

Do roku 2016 přeji všem hodně úspěchů, pevné zdraví a radost ze života! Příští rok nashle!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.