Ještě jednou Prostřeno!


Opravdu život je ten nejlepší režisér. Když jsem klepal ten článek o chátře a vymývačích mozků, netušil jsem ani v nejmenším, co jako přinese další díl toho vařičského seriálu Primy!!! Míním ten včerejší. To bylo fakt náramný kino. A bude správně se o tom zmínit. Protože jinak bych si vyčítal, že  to nezaznělo!

Takže, pokud jste neviděli čtvrteční pokračování, protože na pokleslou zábavu nekoukáte ani jako na kulisu při večeři – no ona ta kulisa je leckdy zajímavá jako studium současného českého člověka, který, když jde o prachy  tak je skutečně ochoten jít leckdy přes mrtvoly /šel by doslova, kdyby ho nechali, o  tom vůbec nepochybuji/- tak nebude vědět následující:

Že ve včerejším dílu byl hostitelem pražský  taxikář  Bob.  A když byla večeře v nejlepším, vtrhla do kvartýru jeho ožralá manželka  a všechny vyhodila. Včetně  televizního štábu.

Večer zachránil – hádejte kdo ?! Ano správně – konvertitka Jekatěrina. Která všechny pozvala bez váhání  k sobě domů, že to tam dojedou. A dojeli. Její syrský manžel ani nemrknul okem, že se mu do bytu 1+1  hrne znovu kupa lidí, kterým musí uvolnit místo a jít se nejspíš toulat někam ven, že se bude kolem jeho částečně zahalené manželky motat houf cizích mužskejch… Prostě řekl pojdte dál a bylo!

Shrnuto – konvertitka , dnes muslimka, si v pondělí vymínila, že  žádné vepřové /pro ni/ a žádný alkohol /pro všechny/.  A dostala na sítích pořádný nářez. Byla nazvána špinavou courou, flundrou a poslána do prdele. A  nikoli sedm,ale spousta statečných  by  s ní zatočilo!

Takže  ve čtvrtek se objeví ožralá  Češka a  ta to rozjede a pošle do zadní části těla úplně všechny!

Paráda!  Lepší demonstraci, pro to , co jsem vlastně chtěl říci, než poskytl reálný život bych nevymyslel!

Diskuse o migraci se dnes už prostě zvrhla. Od faktů  k davové psychoze a hysterii. Kdy chátra  má jasno a je připravena účtovat. Nepochybně se objeví názory typu, že je dobře, že je ta ženská vyhodila z bytu. Kdo se na tu flundru, co se  tady roztahuje,  má koukat Nemohou mne překvapit.  Cejchovačů bílých vran, které je třeba uklovat, s evždycky našlo všude dost!

Nepochybuji a nikdy jsem nepochyboval, že je  nutné se bránit masové migraci,  hloupé dezinformační kampani vymývačů mozků, t tragickým nápadům různých naivů, valení klínů do hlavy od různých profesionálních dobrodějů, kteří se těší na granty -viz například Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU)  pana Rozoumka, jejíž výroční zprávu jsem před nedávným časem pojednal  v

Uprchlíci XXVI. – černý humor a bizar

a  kde jedoloenol, že  na migranty  a nějakou rozumnou a přínosnou práci s nimi jde asi tak 15% ze skoro 22 milionů, které ročně, z několika veřejných kanálů, získá.

Ale  stejně  je nutné se bránit vytváření davové psychozy, cejchování veřejného  nepřítele, volání po lynči  a hledání jednoduchých řešení.  Zítra  se totiž těmi s cejchem může stát kdokoli z nás, pokud náhodou udělá nebo řekne něco, co se zfanatizovanému davu nebude líbit!  Nebo možná přesněji – udělá nebo řekne něco, co se nebude líbit  nebo hodit  těm, co tím davem manipulují! Pokud jste viděli alespon částečně  výstupy  ze včerejší parlamentní debaty k migraci, nemusím nic  vysvětlovat!

Debatu vyvolala opozice, která chce hledat snadné body – že jako vláda nedělá dost. Ovšem  o azyl u nás požádalo loni kolem 2,5 tisíce lidí!!! Němci vrací Rakušákům kolem 200 migrantů denně, ale nám ani nohu!  Ale opozice není spokojena, vláda prý nedělá dost. Ano, nejsou obsazené hranice. Ale ono to jaksi není potřeba, protože  do Čech nikdo nechce! Fiala si poprskal kravatu v ČT 24 jak byl rozhořčený tím, že Sobotka v projevu zmínil, že  vláda preferuje celoevropské řešení migrační krize. Mám tomuh e dnes bigotnímu pravičákovi rozumět tak, že si myslí, že  Turecko k nějaké akci k minimálně omezení migrace donutí česká vláda? Nebo Řecko k tomu, aby přestalo vozit migranty z ostrovů do Evropy? Nebo Německo, aby změnilo svůj pohled na migranty a jejich přijímání?   Nebo si myslí, že česká pseudoarmáda, která dnes nemá na hranicích už ani technická zázemí v podobě budov po PS, je schopná trvale čelit proudu o jednom milionu hlav? Pokud by dorazil na české hranice?

Ne , Fiala, Černoch, Vojta Falmer a podobní jen bouchali pěstí do stolu, aby si dav všiml , jak že oni by to děli lépe. Což by nedělali, kdyby se přihodila ta tragedie, že některý z těhle Mikulášů by se uhnízdil ve Strakovce!

Mimochodem – k tomu jejich volání po uzavření a kontrole hranic – my , kterým ještě zbytkově slouží pamět jsme ještě nezapomněli na devadesátá léta a válku v Jugoslávii. Na Bosnu a Kosovo zejména. Takže víme, že se tím ohání zejména  nevládky, že tehdy jsme přijali tisíce a tisíce  uprchlíků právě z Bosny  a Kosova… Oni argumentují ve smyslu, že máme  přijímat zase. Já si z toho beru něco úplně jiného – to, že tehdy  ještě nebyl Schengen a naše hranice byly hlídané!!!  To pro píši pro všechny, kteří jsou ochotni to o ochraně  a uzavření hranice papouškovat po Zemanovi, Černochovi, Fialovi, Filipovi a dalších,  jako o jasném řešení! Mimochodem, pro upřesnění dodávám, že  válka v Bosně probíhala mezi roky  92-95 a kdopak tehdy vládnul v zemi? V Kosovu se válčilo od února 199 do července 1999 a premierem tehdy byl. ..  ale sakra, nějak si nemohu vzpomenout! No holt to nechám na vás…

Parádní číslo předvedli lidovci!!! Jejich postoj vůbec tu nesmyslnou parlamentní tirádu umožnil. A oni pak exhibovali ve sněmovně a zejména v televizi, jak už před rokem a dokonce rokem a půl upozornovali, říkali v souvislosti s migrační vlnou…. Aby si národ všimnul,  že  oni jeho obavy slyší, podporují diskusi o těhle obavách a hlavně – i když nezodpovídají ani za obranu, ani za vnitro, ani  za zahraničí a vlastně, s výjimkou církevních restitucí skoro za nic, už dávno, s okresním hejmanem, řešili….

Snažím se každý dne zjištovat, zejména v české politice co a jak! A to, co na mne valil lidovecký předseda    evropského výbor parlamentu Benešík jsem opravdu nezaregistroval před tím rokem  nebo dokonce půldruhým rokem ani náhodou!!

Ale pamatuji si cosi jiného! Tohle:

Bělobrádek o pomoci uprchlíkům do Evropy

„Křesťan, a každý slušný člověk, má morální povinnost pomoci bližnímu. Obětuje-li svůj život za druhé, je to výraz nejvyšší lásky. Nikdo ale nemá právo obětovat druhé. Ty, kteří o svém osudu rozhodnout nemohou. Např. naše děti. Přijmout pronásledované musíme, ale můžeme akceptovat jen tolik a takových migrantů, kteří neohrozí budoucnost naší civilizace a naše vlastní životy.“

Zdroj: Pavel Bělobrádek na Facebooku

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/budeme-prijimat-uprchliky-rekl-belobradek-rocne-pres-tisic-lidi-pw4-/domaci.aspx?c=A150616_121043_domaci_kop

A také si pamatuji, jak právě lidovečtí politici nám před časem tloukli do hlav /spolu s Kalousekpartají/ , že si jako budeme sami vybírat vhodné uprchlíky, zejména  křestany a ty, co  mají profese, které s EU nás uplatní – například lékaři a ajtáci…  Tehdy jsme se tomu v jednom dílu Uprchlíků vysmál. A dnes od  Benešíka slyším, že oni už před rokem, rokem a půl… A od Langšádlové, že vláda dělá málo a nedostatečně, ačkoli na Parlamentních listech ještě před 6-ti dny vyšlo například tohle:

Karel Schwarzenberg: Uprchlíci jsou lidé jako my, klidně je přijmu i u sebe. Když čtu o hordách či zvířatech…

Znovu apeluji na zdravý rozum a schopnost kritického myšlení každého z nás.  Jestli se dáme sežrat davu a jeho stoupající psychoze- tvrdě to nakonec odskáčeme!  Ano, vadilo mi to, že  Jekatěrina si vynutila  ten bezalkoholový týden. Nicméně ona, v okamžiku když se  objevila ožralá Bobova manželka  nakonec měla jasně pravdu. Ohledně alkoholu!  A když bylo potřeba helfnout , neváhala ani chvíli. Ani její muž. Nechci tu muslimskou menšinu, vynucující si stále více  a více, ale jsem připraven bránit práva každého, kdo tady žije, kdo se chová slušně a nedělá problémy! Dnes dav zaútočí na něj. Kvůli šátku jeho ženy. Zítra  na mne. Kvůli .. no ono se něco najde! A pozítří na vás. Takhle to vždycky, když se dav dá do pohybu končí!Ta   žena z lidu nám to včera v Prostřeno  ukázala jak na ně! Chcete ke  spouštění takové  laviny přispět? Já nikoli. Stačí, co dělají, resp. nedělají elity! Bez ohledu, jestli tvrdí , že oni už před půl druhým rokem říkali. Co před půldruhým rokem, ono je někdy velmi zajímavé si vzpomenout, co říkali ještě před pár měsíci.  Dovolím si jednoho takového citovat . Ten citát má datum 12.září 2015. Schválně  jestli si vzpomenete, kdo že to byl

„Máme 18 tisíc volných míst pro pomocné dělníky. Pokud naši občané nechtějí obsazovat tyto pozice, tak ano, proč ne,“ řekl o možnosti zaměstnávat běžence v Česku. 

Kdyby jste náhodou nepamatovali pak ten pán se zrcadlově jmenuje Šibab. Důkaz k nalezení zde:

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/uprchlici-by-podle-babise-mohli-obsadit-tisice-pracovnich-mist-o-ktera-cesi-nestoji–1532216

A jen tak mimochodem, dnes není tvrdšího migrantobijce! A nemusím dodávat, že jde o nejpopulárnějšího politika země….

Těmhle  chcete  to chcete baštit?

Nechme Jekatěrinua  její šátek  na pokoji! Nebezpečím jsou úplně jiní.

Jo, abych nezapomněl – dneska diskuse nebude.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.