Kosa, vlastně Jezevec na Slobodném vysielači


Dnes je pátek a na Slobodném vysielači to, až na výjimky znamená,  že hlavním večerním pořadem bude pravidelně nepravidelná relace  Hodina vlka.

Jenže dneska nikoli s vlkem, nýbrž s Jezevcem. Ano tím zdejším, co píše a komentuje zde na Kose. Jsem si jistý, že to bude více než kvalitní obsazení. Zcela záměrně vynechávám slova  jako náhrada či záskok.

Jezevec má hodně brizantní téma – své osobní zkušenosti s běženci, s muslimskou komunitou v Čechách. Je v těchto činnostech dlouhodobě zainteresovaný a netřeba si připomínat, že si rozhodně nebude brát servítky. Stejně jako to nedělá v psaných projevech na Kose. Partnerem mu bude samozřejmě Boris Koroni.

Já mám dnes večer nějaké povinnosti k rodině. Ale když budou oba kluci u mikrofonu hodní, tak možná koncem pořadu přijde ještě i kouzelník 🙂  No kouzelník ne, ale možná , že bych mohl dát možná poslední hodinku. Uvidíme.

Jste samozřejmě velmi srdečně zváni. Vůbec nepochybuji o tom, že  to bude velmi zajímavé a  že až bude pořad v archivu SV SK, tak se počítadlo následných poslechů rozběhne jako o život. Vážně. Známe se s Jezevcem přes 15 let, tak vím, čeho je schopen a jak hodně má prořízlou pusu.

A ještě jednu věc – dovoluji si vás znova požádat o finanční podporu pro Slobodný vysielač. Poslední dva měsíce jsem to neudělal. Protože dopadly sbírkově velmi dobře a měl jsem dojem , že už to pojede samo od sebe. Ale byl jsem vyveden z omylu – únor by kratší o dva pracovní dny a to se, bohužel,  projevilo. Konečná vybraná suma se nedostala , poprvé, co to sleduji, do zeleného pásma., zabezpečující finanční přežití projektu. Navíc na účet příspěvků pro Českou republiku přišlo nejméně peněz za celou dobu.

Vážení kosíři, přispějte prosím na tak ojedinělou zpravodajskou záležitost, jako je Slobodný vysielač. Je ve své funkci seriozního alternativního zdroje naprosto nenahraditelný!!!  Kosa nemá náklady, tudíž nepotřebuje žádné příjmy. Slobodný vysielač je na tom opačně. Předem děkuji:

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.