Kosa opět na Slobodném vysielači -v novém pořadu DUALOG


Dnes večer od 20,30 hod se  na  Slobodném vysielači odbude premiera nového, doufejme , že pravidelného pořadu  s názvem

                                  DUALOG

Ne, není to tradiční vlkův překlep. Ten pořad se skutečně a záměrně jmenuje DUALOG. Z jednoduchého důvodu – někdy bude dialogem, jindy klidně duelem.  S kým nebo lépe mezi kým?

Inu Boris Koroni si na to pozval mediálního borce par excellence – Petra Žantovského. Pokud chodíte číst na Parlamentní listy, nemusím nic dodávat. pravidelně tam hodnotí v jejich redakčním materiálu zejména českou mediální scénu. Bez rukaviček a náramně dobře.   No a tím druhým – tu partnerem, tu duelantem bude vlk.

Může být, že  si právě někteří z vás řekli  – už zase? A jiní třeba – znamená to, že  skončí páteční Hodina vlka?

Takže pro ty první – budu velmi pečlivě sledovat echo na tento nový pořad a pokud by vyšlo, že  jsem pro něj přítěží, požádám Borise a Petra Žantovského, aby si našli někoho vhodnějšího. Nijak nepopírám, že mne ty rozhlasové táčky na SV SK velmi baví, ale rozhodně nedám přednost vlastní zábavě před výsledkem a tím by mělo být, že Slobodný vysielač získá nové posluchače. Zejména z Čech, kde je posluchačský kmen, nejen podle mého názoru, zatím slabý.  A je potřeba s tím něco udělat. Nemusím vysvětlovat proč.

Tomuto cíli také bude odpovídat zaměření této nové relace, která by měla být orientována výhradně na  kauzy ČESKÉ VNITROPOLITICKÉ SCÉNY.  Tak, aby si k poslechu našel cestu český posluchač. Relace by měla být vysílána pravidelně každý druhý čtvrtek.

Pro ty druhé, co se ptají na osud páteční Hodiny vlka mám jednoduchou informaci – nic se nemění. Tady naše tete-a -tete  s Borisem pojede naprosto normálně.

Tenhle nový pořad je potřeba, dle mého názoru, velmi. Slobodný vysielač začíná mnohým vadit. Svou otevřeností, nestranností a stejným přístupem ke všem. Nejlepší důkaz v tomto směru jste mohli získat v úterý večer, pokud  jste si – tak jako já, chtěli poslechnout od 20,30 relaci V prvej línii, kam si Boris pozval nesporného vítěze slovenských parlamentních voleb – Mariana  Kotlebu na přímý rozhovor.  Nedivím se mu, že chtělprávě jeho. Bylo to naprosto logické. Ačkoli za sebe říkám, že tenhle politik, kdybych měl na Slovensku volební právo, by nikdy můj hlas nezískal. Nikdy znamená nikdy! Nicméně není důvod si  ho neposlechnout a nezamyslet se nad tím, co říká. Ba právě naopak.

Tenhle úmysl jsem měl nejen já, ale mnoho dalších. Skoro nikdo napřímo neuspěl. Na internetové stránky SV SK najeli, v rámci obrany demokracie a nepochybně i svobody slova!!!! hackeři /zajímalo by mne jestli to dělali z přesvědčení nebo kvůli prachům/ a web prostě a jednoduše zablokovali. Aby Kotlebu nikdo nemohl slyšet! Báječný nápad, příslovečný docent Chocholoušek by ho jistě ocenil. Zejména v době sociálních sítí…..

Takže  proto je Slobodný vysielač důležitý, ba nyní už nejspíš nenahraditelný. Proto bych rád, aby si ho našli čeští posluchači! A to jde zejména přes česká témata. Osobně a za sebe dodám, že bych za nejvyšší uznání svých relací na SV SK považoval to samé, co se  v úterý stalo pánům Koronimu a Kotlebovi – totiž, že  by „obránci demokracie a svobody“  najeli  někdy na tuhle novou relaci jednou úplně stejně. Znamenalo by to,  že trefila do černého a v nadkritickém rozměru posluchačstva.

A ještě tradiční dodatek- myslíte, že Slobodný vysielač má smysl? Myslíte si, že tu nějaká protiváha oficioznímu zpravodajskému vymývání mozků být musí? Fajn! Tak SV SK podpořte finančně. Svoboda informací má svůj náklad a děláte to pro sebe. Tady je bankovní spojení:

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Jo, málem jsem zapomněl – co že bude v Duelongu za témata?

Tohle:

1-politika české vlády ohledně migrační krize,  ve světle posledního vývoje
2- seminář o kremelské propagandě v českém parlamentu
3- stažení zákona o nových cenách elektrické energie
4- boj v parlamentu o nový zákon o státních zakázkách
5- boj o Lex Babiš

Nemyslím si, že všechno stihneme, ale zkusíme to.  Každý, kdo má zájem, je srdečně vítán.

 

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.