Vtip na tento den


Dnes stylově – pochází od jezevce

A bude podán tak, jak jste vtip na tento den  ještě nezažili!!! To mi věřte. Jako tipovačka!!!

Že mi kape na karbid, jak že vtip může být tipovačkou? Snadno. Dám sem jen základní situaci, bez pointy. A je na vás , abyste ji v diskusi doplnili! Schválně jestli přijde pointa  lepší, než ta, která má být údajně vítězná a kterou mám od jezevce osobně. Tu zveřejním hned po půlnoci na zítřek. Tak se snažte!

U nás v hospodě se probírala zajímavá věc – hledala se nejlepší pointa  k následující otázce:

Co je nejhorší, nejděsivější, a nejbeznadějnější, na zprávách o sexuálních útocích na ženy v Kolíně n. R. atd? Co v nich chybí?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Jezevova nora, Politické vtipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

48 reakcí na Vtip na tento den

 1. Homér napsal:

  Řešení ….

  • Ježko napsal:

   Co je nejhorší, nejděsivější, a nejbeznadějnější, na zprávách o sexuálních útocích na ženy v Kolíně n. R. atd? Že voličky frau Merkel si neplnia povinnosti, ktoré im zvolením frau do funkcie bordel baby vyplývajú z angažmá v jej podniku a hlasne protestujú.

   Co v nich chybí? Hlboká, úprimná ľútosť tých dievčat a žien, ale i ich mužov, otcov, bratov, ktoré a ktorí ju volili.

 2. Gerd napsal:

  Nejhorší, nejděsivější, a nejbeznadějnější, na zprávách o sexuálních útocích na ženy v Kolíně n. R. je, že v nich nejsme my.

 3. davids napsal:

  Chybí mi jakékoliv video dokazující že se to stalo. Jediné video, které jsem viděl, bylo to, kde spousta muslimských mladíků střílela petardy před katedrálou v Kolíně. Ty útoky se ale staly na více místech v několika městech. A bylo tam tolik lidí, že je prostě divné, že někdo něco nenatočil. I kdyby to točil ze vzdálenosti. Dále tam přece musely být nějaké webové kamery. Není to nejhorší a nejbeznadějnější, ale prostě to chybí.

  • zemedelec napsal:

   Pro davids.
   Možno to nesmí uveřejnit.
   Možno ty videa už prochází školením muslimů,jak na Německé ženy.
   Ještě bych k tomu zařadil i strach,stačil náznak,nebo dotyk a už to jede,ale to se dalo čekat od tak vychovaných muslimů.

   • Antonie napsal:

    Nesmí. Východní Evropa je relativně ještě posledním pozůstatkem západních svobod.

   • Eva Juhárová napsal:

    k tým videám, čo by mali školiť muslimov, ako sa správať k nemeckým ženám, bezpodmienečne patrí toto video:

    • zemedelec napsal:

     Paní Juhárová.
     Pěkné video.
     Jinak to někdo může považovat jako vtip,to co se stalo v Kolíně n R,ale ti postižení asi ne.

     • Eva Juhárová napsal:

      Ide o to, či si „robím vtip“ z obetí, alebo z toho nariadenia udržiavať vzdialenosť na dĺžku paže, ktorého sa obetiam po udalostiach dostalo od ich pani starostky. Aj tie zvieratá vedia čo je to nesúhlas a dokážu to rešpektovať…asi toľko k pointe videa a môjmu odporúčaniu, že by malo byť súčasťou školení pre imigrantov.

 4. NavajaMM napsal:

  Najhoršie je, že tam chýba tá starostka, čo má „jednu ruku dlouhou“.
  Kedysi, a nebolo to tak dávno, chodievali starostovia na Silvestra na námestie medzi ľudí. Koniec-koncov, veď mesto platí ten ohňostroj. Ale už sa aj oni boja. Nevšimol som si ani správy o tom, že veľká mutti víta migrantov osobne. Asi klasika – voda a víno.

 5. Geordyn napsal:

  Nejbeznaděnější – Německá policie vzdala ochranu německých žen a dívek. Tutlala nebo bagatelizovala zprávy o událostech v Kolíně n. R. a i v jiných německých městech.
  Chybí v těchto zprávách v německém tisku, kdo je viníkem těchto událostí. Tedy politika kancléřky. A proto tak výrazný volební – protestní výsledek AfD.
  P.S. Všimněte si dnešního počasí. Stejné jako před sedmdesáti sedmi lety. Ani ta příroda nezapomíná.

 6. juvel napsal:

  Nejhorší na těchto zprávách je určitě ruská propaganda, která je všude, nejděsivější je bezesporu vždycky Zeman a nejbeznadějnější je jejich zlomyslné odsuzování tohoto škádlení německých děvčat od arabských chlapců. Chybí zprávy, které by vyzdvihly a ocenily snahy arabských mládenců o integraci s německými děvčaty.

 7. Antonie napsal:

  No nejhorší je každý útok, každé násilí, ale chybí spravedlivé váhy, zákonná jistota a bezpečí, ochrana oběti proti zločinu.

  Islám je návodem k trestné činnosti. Islám je zlo, Korán je popletený, lidé jsou otroci Bruselu a začínají mít strach. Islámští bojovníci volně nepřekračují anebo násilím neprolamují hranice proto, aby se pak podřídili zákonům země, které se zmocnili. Námi pohrdají a nejen v západní Evropě ale i u nás už mají vládami vytvořené všechny podmínky k tomu, aby prosadili kruté barbarství, právo šaría, které podle nich je právem jediným nejdokonalejším, protože islám oddělený od státoprávního uspořádání je pro muslimy nemyslitelný, islám je zároveň i vládnoucí systém.

  A domnívala jsem se, že konec civilizace je pozvolný proces zániku, ale tak to není. Jakmile získají převahu, pro původní obyvatelstvo ze dne na den přestane fungovat školství, zdravotnictví, bezpečnost, i energie, elektrika, plyn, benzín. No a ti co nekonvertují, jsou vražděni a prchají. Pěšky, s batohem, s dvoukolákem, protože pro ně není benzin ani nafta.

  Islamizace je profesionálně organizovaná, za jejím účelem je školený v islámských zemích i Pelikán. U nás ještě moc uprchlíků nemáme, muslimové ale ve vládě už jsou. MuDr. Hassan Mesian, muslim, senátor ČR za Litoměřicko, Roudnicko a Slánsko, nominován stranou ČSSD, a je jich víc, např. v zastupitelstvu Brna, nezabývám se tím podrobně, ta jména už nevím, ale jsou tam, a máme už i mešity s radikálními kazateli proti našim zákonům, našemu způsobu života.

  A komunita s organizací WAMY, The World Assembly of Muslim Youth, Světové shromáždění muslimské mládeže, usiluje o pronikání do veřejného života evropských zemí. Ta islamizace je profesionálně organizovaná, za tím účelem je školený v islámských zemích i Pelikán.

 8. Aldo napsal:

  V těch zprávách chybí že ty útoky zorganizoval Kreml 🙂

 9. Patrick73 napsal:

  Chybí v nich němečtí muži. Jak to, že bylo celé náměstí plné německých žen a muslimských mužů?

  • ajembest napsal:

   Přesně tak.

  • Antonie napsal:

   Chybí v nich němečtí muži. Jak to, že bylo celé náměstí plné německých žen a muslimských mužů?
   Protože německým mužům v tom možná zabránila policie. Nevím, nesledovala jsem ta videa z Kolína, ale na demonstracích v Praze jsem oceňovala perfektní práci policejního kordonu mezi pokojnou demonstrací a násilnou protidemonstrací.
   https://www.zonerama.com/foto-grafika/Photo/986495/37535984
   Ale říkal Martin Konvička na jedné besedě s občany, že policie má nedostatečné kompetence pro takové krizové situace. Němečtí muži, kteří by ženy určitě bránili, se k nim přes ty policajty nedostali.

 10. vlkp napsal:

  Když čtu komentáře, tak zjištuji, že příště musím asi výslovně dopsat, že smyslem diskuse je napsat nějaký výrok, který by s původním textem složil vtip dne!!! Je to pro mne docela zajímavé zjištění.

  • NavajaMM napsal:

   Myslím, že sa aj snažíme, ale vymýšľať vtip je dosť náročné. Vtip sa obvykle naozaj stane. To napríklad na Slovensku po voľbách sa ideme uchechtať už len nad titulkami správ.

 11. Zdeněk napsal:

  Tato zpráva je zároveň zprávou o jistém druhu impotence, kterou se postižení zpravidla nechlubí.

 12. Milan napsal:

  Pro davids, tamní policíe zcela jistě důkazní videa má které pořídily ti zadržení a „usvědčení pořádku milovní“ snědí mladíci.

 13. masielko napsal:

  „Co je nejhorší, nejděsivější, a nejbeznadějnější, na zprávách o sexuálních útocích na ženy v Kolíně n. R. atd? Co v nich chybí?“
  Práve to, že je sú o všetkom inom, len nie o tých ženách.

  Vysvetlivka: Správy nesledujem, ale v dobe newspeaku je obeťou násilník. Problémy sa riešia emočne a ešte lepsie, ak sa vlastne vôbec neriešia a len vzbudzujú emócie. Rozoberanú tému migrantov očakávam aj medzi zložením rybacieho šalátu či cestovným poriadkom MHD.

 14. NavajaMM napsal:

  …najhoršie je, že sa to nedá prišiť Putinovi.

 15. český maloměšťák napsal:

  Nejděsivější je na tom to, jak se podařilo odvést pozornost od faktu, že v ČR je ročně znásilněno možná až 7 000 žen. Jak se lidi opět nechali udělat masou. Zatím tkzv. masou stagnující, zahušťujíc se (dle Canettiho). Zatím.

  Vtip ? Udělat z toho vtip ?
  To je dosi nevkusné.

  Je třeba si uvědomit, že mezi znásilněnýma mohla být Vlkova (jezevcova) dcera nebo vnučka.
  Tipovačka číslo 2 : „Jaký by pak asi pan Vlk (pan jezevec)udělal na tohle vtip ?“
  Tak aby se mu smála celá vlčí (psí) smečka , masa ?
  Zůstaňte s námi.

  • Antonie napsal:

   chjo, svrbí mě, chtěla jsem napsat jazyk, ale ne jazyk, klávesnice, jenže nebyl by to tematicky korektní vtip ale nekorektní odpověď, tak Vám přeji jenom celý hezký zbytek dne 🙂

  • vlkp napsal:

   Ne, nemohla. A to není vtip. Naštěstí nemohla. Ovšem vtipem bohužel není ani to, že evidentně jestli by to řídili čeští maloměštáci, brzy bychom to tu měli jako v Kolíně n. R.
   Smutný kino.

  • Gerd napsal:

   Vsadil bych se, že muslimové vlkovi vnučku opravdu neznásilní. Jak by také mohli?

  • klokin napsal:

   Omlouvám se za komentář mimo téma, ale ty počty znásilněných v ČR berete prosím kde? Tvrzení různých aktivistů až o desítkách tisíc ročně znásilněných žen v ČR se naštěstí opírá většinou jen o počet panáků které do sebe zrovna nalili.
   http://www.policie.cz/clanek/statisticke-prehledy-kriminality-za-rok-2015.aspx

 16. tatko napsal:

  ..najhoršie je,že v nich beznádejne chýba ľudskosť a triezva myseľ.. ..že tie sa objavujú iba ako pointa špatných vtipov,je desivé..

 17. pozorovatel napsal:

  Vysvetlenie, čo stojí za situáciou v Nemecku a celou tou ľahostajnosťou politikov aj policajtov je tu, v tomto článku. Nemci majú fakt vážny problém:
  https://diskuter.wordpress.com/2016/03/07/americky-think-tank-nepriatelske-prezvatie-nemecka/

  „Zosnulý Robert Conquest navrhol kedysi sadu troch politických pravidiel, pričom posledné znelo: “Najjednoduchší spôsob ako objasniť správanie ľubovoľnej byrokratickej organizácie je predpokladať, že nejaká tajná organizácia vašich nepriateľov nad ňou získala kontrolu”. Toto pravidlo sa javí ako užitočné, keď sa človek pokúša pochopiť inak zjavne šialenú a samovražednú politiku vlády kancelárky Merkelovej v Nemecku. Táto politika dáva iba vtedy zmysel, ak naozaj nemecká vláda bola prevzatá tajnou organizáciou s úmyslom nie udržať Nemecko ale naopak ho kompletne rozložiť.“

 18. L.C. napsal:

  Omlouvám se za příliš ostrou mluvu, ale co chybí?

  To, že hrdí Germáni ztratili definitivně koule.

  • Jan Čermák napsal:

   Germánům chybí hlavně smysl pro humor.
   Takže bych doplnil….., že se jim to líbilo neb manželové nemají koule…
   zdravím

 19. Antonie napsal:

  Kdybych si hlavu přelomila, prostě nevymyslím, co by českým Švejkům u piva tak nejhoršího, nejděsivějšího a nejbeznadějnějšího v těch zprávách o sexuálních útocích v Kolíně a jinde, mohlo chybět. Snad ne statut uprchlíka, aby si bez výčitek svědomí a téměř beztrestně mohli dovolit úplně všechno? 🙂

 20. Medikolog napsal:

  NEJHORŠÍ NA TOM JE KRYPTOZDRAŽENÍ VODY V PRAZE…. prý VEOLIA musí mýt a chladit hlavy Němcům, kteří se necítí dostatečně multikulturně obohaceni. Proto prý nadále zvolili multikulturalistku, připrchlickou milovnici, madam Merkelovou. Bůh zmátl mysli našich Německých sousedů…

  • zemedelec napsal:

   Medikolog.
   Přirovnat stavbu EU,ke stavbě Babilonské věže,to bych považoval za vhodné.
   Díky Vám,mě to tak napadlo.

   • Medikolog napsal:

    Zemedelec
    Jenže Mr. Babiloun (Černošskej Pánbůh a páni Izraeliti:-) chtěl tu Babilonskou věž skutečně dostavět… ne zneužít samu stavbu věže ke zničení Babilonu, k atomizaci a k počernění Babiloňanů…

 21. Kanalnik napsal:

  Bezmoc.
  Spravedlnost.

  vtip mi na to roubovat nejde

 22. Peterko napsal:

  Kde boli a co robili pocas utokov nemecky muzi?

  • Antonie napsal:

   Teď jsem se k podobnému dotazu vyjádřila kousek, výš ale neprošel, tak to zkusím znovu bez internetového odkazu. Německým mužům v tom možná zabránila policie. Nevím, nesledovala jsem ta videa z Kolína, ale na demonstracích v Praze jsem oceňovala perfektní práci policejního kordonu mezi pokojnou demonstrací a násilnou protidemonstrací.
   Ale říkal Martin Konvička na jedné besedě s občany, že policie má nedostatečné kompetence pro takové krizové situace. Němečtí muži, kteří by ženy určitě bránili, se k nim přes ty policajty nedostali.

 23. klasik76 napsal:

  Najdesivejšie je, že tu vôbec riešime nejaké pointy k rádoby vtipu. Tu totižto sranda skončila. A pokiaľ si to väčšina neuvedomuje, tak tí imigranti poriešia nás.

  • Medikolog napsal:

   Nejděsivější je skutečnost, že kdo se nedá pořešit a ubrání se, ten bude „pořešen“ přímo exemplárně svými vlastními soukmenovci na soudních stolicích… a on i celý jeho rod budou tisíckrát litovat vzepření se vůli otrokářů NWO… jsa „pozitivně“ diskriminován, jako byli pozitivně diskriminováni otroci svými pány.

 24. zdenekb napsal:

  mimo zadání… (vtip mě nenapadá)

  Nejděsivější je, že tuto událost se téměř podařilo ututlat (u kolika dalších se to opravdu povedlo?).
  Zcela mi chybí reakce německých feministek. Asi jsou příliš vytíženy vítáním.

 25. Skogen napsal:

  Že to není vtip. Totiž. Kdyby to byl vtip, tak bych asi i zasmál.

 26. Medikolog napsal:

  Vlku, VIVAT JEZEVCOVA HOSPODA… dokáže se smát i tomu, nad čím my bezmocně skřípeme zuby… třeba i nad volebním právem cizinců v tichosti uzákoněném v ČR … takže brzy budou cikánské obce s cikánskými radnicemi na dávkách, kam i policie půjde po špičkách aby někoho neurazila… s neromům neprodejnými nemovitostmi nulové tržní hodnoty… a u německé hranice možná i obce s výkonem práva ŠARÍJA. Nejhorší bývá, když se vtipy proti lidskosti stávají realitou.

 27. michal cv napsal:

  nejděsivější je, že i přes tyto hrůzy vlk jest stále fascinován Sobotkou…

 28. fero napsal:

  Najdesivejsie na tom je to, ze BND sleduje a vyhodnocuje teroristicke hrozby.Sleduju elektr. komunikaciu a pod. A este nemcov a teroristov sleduje NSA a nic o organizacii tohto ,,pikniku,, nevedeli. Ze si to nevsimli operatori kamerovychsystemov v prrtechnizovanom Nemecku. Najdesivejsje je to, ze sa to stalo!! A nasledne informacie nemeckych uradov, ze sa to vlastne nestalo a az potlaku soc.sieti, ze sa to vlastne stalo, ale bola to vina sporoodetych nem.zien a to ze nevedia vystriet ruku a povedat nie. A ze vlastne potme by zeny chodit nemali….

Komentáře nejsou povoleny.