Kosa opět na Slobodném vysielači


Dávám upoutávku na páteční Hodinu vlka na Slobodném vysielači dříve než jindy.  Nikoli proto, že se nemohu dočkat, až  to zase oznámím světu. Důvod je úplně jiný.  Shodli jsme se s Borisem Koronim, že  máme  tento týden tolik opravdu horkých témat, že je určitě  v daném čase nestihneme. Takže hledáme nějaký způsob, jak zařadit  zejména to, co  posluchače nejvíce zajímá. A tudíž  před vlastním výběrem témat  upřednostníme tak, která vyjdou jako nejnosnější hlasováním v anketě na titulní straně  webu Slobodného vysielača.

Jednotlivá témata  a momentální stav jejich žádanosti  je  následující:

anketa

Kdybych uměl /což není ten případ/ na své stránky  také dát anketu, dal bych ji. Snad příště, protože se to hodlám nějak naučit.

Samozřejmě, že  můžete hlasovat také.  Zejména tehdy, jestli zítra večer v pravidelném čase od  20,30 hodláte být na drátu. Jste, jako vždycky, srdečně zváni.

A nakonec připojím svou tradiční žádost o podporu -Kosa nemá žádný náklad a nepotřebuje tedy ani žádný příjem. Slobodný vysielač ano. Jinak nepřežije. A držitelé klíčů   to zase budou mít o fous snazší. Předem děkuji.

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

 
No vlastně už nikam nemusíte! Právě mi ze Slobodného vysielača poslali kod jak se na anketu dostat přímo. Tak tady je:

http://www.opinionstage.com/polls/2342644/poll

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.