Kosa na Slobodném vysielači


Po mimořádné úterní relaci k bruselské tragedii přichází  čtvrtek, tedy  ten tzv. druhý čtvrtek, kdy máme  na Slobodném vysielači spolu s Petrem Žantovským Dualog – někdy duel jindy dialog. Nad  českými kauzami. Pískat to bude, jako vždycky -Boris. Tedy Koroni.

Co že bude předmětem našeho zájmu?

Přirozeně  Babiš a  jeho kauza a mediální scénua  její roli v téhle šlamastyce. Dále pak zákon o střetu zájmů,  mělo by se ještě dostat i na slovenské volby, respektive na jejich odezvu na české politické scéně a možná taky  na inkluzi ve školství.

Osobně si nedělám iluze , že to všechno zvládnem,ale  slíbit vám to můžem, ne? 🙂 🙂 🙂

Proč ne, když politikáři slibují daleko víc a vážnější věci /nekecáme , makáme, Akce čisté ruce, bojujeme proti korupci  – vzpomínáte?/ a dodrží vždycky jasně daleko méně, než my  s Petrem a Borisem?

Takže  jestli večer máte  čas  – jste  vítání. Dualog na Slobodném vysielači začíná tradičně ve 20,30 hod. Jo , málem jsem zapomněl – budou i písničky. Petr už má vybráno -Merta měl 70! Tak to bude stylové.

Ještě se  sluší dodat, že  v pátek Hodina vlka nebude. Jednou měsíčně ji střídá pořad Nebezpečná bezpečnost  a to je případ  zítřka.

A na závěr tradiční prosba – Kosa nemám žádný náklad, nepotřebuje tedy příjem. Slobodný vysielač ano. Předem děkuji.

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.