Co bude dál?


napsal Zdeněk Maštalíř

 Dneska  budeme mít další autorskou premieru. Společné mají oba poslední noví autoři  jak se na Kosu a její čtenářské sklo dostali. Poslali  mail soukromého typu a neměli ambici vstoupit mezi autory tohoto blogu.  To vzniklo až jako moje reakce na prvotní korespondenci.

Co lišku podšitou a pana Zdeňka Maštalíře rozděluje je smysl toho prvotního mailu . Liška mi poslala skutečně osobně zamýšlený text, pan Maštalíř  zajímavou nabídku – vlku  co si takhle  si zkusit na vlastní kůži ono pověstné – kéž by jim Bůh jejich bohulibé úmysly z huby do rukou vraziti ráčil? – na podzim jsou volby a  na naší kandidátce v tvém kraji je ještě volno. Přestań moralizovat a  zkus  to v praxi – jinak jsi jen další hospodský kibic!

Slušná výzva. A já musel řešit problém – tu rukavici zvednout , či zůstat jen kecajícím kibicem…  Nakonec, po kratším rozhodovacím procesu jsem se zvolil roli kibice.  Z jednoduchého důvodu.  Pan Maštalíř je ok. Těch mailů jsme si vyměnili povícero. a zdá se býti člověkem veskrze rozumným, který má všech pět pohromadě.S ním bych se dohodl raz dva. Ve svém věku a postavení důchodce, bych neměl co ztratit a  sám bych chtěl zjistit, jestli už mám blíž ke krmení vrabců v parku nebo ještě k praktickému životu. Problém je jinde – tenhle politický subjekt je představován jistou figurou. Pro kterou nemám pochopení a vůči které jsem se zásadně vymezil snad už v první vlčí relaci  Slobodném vysielači. To rozhodování  se pro mne zúžilo na otázku – chceš do politiky za cenu  toho, že popřeš  to, co si o hlavní postavě toho politického subjektu myslíš? Protože ta  politická strana je  on a naopak. Odpověď  byla jasná – nechci!  Ale pana Maštalíře  na Kosu ano. Kosu chci širokonázorovou. Takže má dnes autorskou premieru.

Věřím, že mu nadělíte hvězd, kolik jen pravidla jejich přidělování na WordPressu dovolí.Díky.

Po každém teroristickém útoku a dalších desítkách mrtvých podléhají občané marné naději, že jejich vládci ukončí sebevražedné multikulturní šílenství. Bohužel na základě dřívějších reakcí na podobné činy je nutné očekávat zejména následující:

1) Sluníčkáři na týden zalezou

2) EU prohloubí svojí snahu o odzbrojení občanů legálně držících zbraň

3) Budou zavedena další opatření omezující osobní svobodu a právo na soukromí. Všimněte si, že výjimečný stav zavedený po teroru v Paříži neumožnil pacifikaci nebezpečných nocležišť a jejich obyvatel v okolí Calais, ale velmi dobře umožnil zákaz veškerých občanských protestů proti tomuto řádění, včetně zatýkání a věznění lidí protestujících proti těmto středověkým poměrům a  to včetně mimořádně respektovaného francouzského generála –  bývalého velitele elitní Cizinecké legie Christiana Piquemala, který své řády získal na bitevním poli. Který byl při občanské demonstraci odveden v poutech.

Výstřižek

4) Sluníčkáři po týdnu opět vylezou a oznámí nám, že se k našim novým spoluobčanům musíme chovat hezky, respektovat jejich zvyky, neurážet je našimi zvyky a musíme jim dát více peněz, aby nás měli rádi.

Vytáhněte hlavu z písku a konečně si uvědomte, že import terorismu a chudoby je záměrný s cílem získání naprosté kontroly nad novodobými nevolníky, kteří se z nás postupně stávají.

V relativně blízké době dojde k podpisu smlouvy TTIP, která učiní národní parlamenty prakticky zbytečnými a předá veškerou moc do rukou nadnárodních koncernů. Vzhledem k tomu že tyto koncerny již vlastní nebo brzy budou vlastnit většinu výrobních prostředků a současně se individuální podnikání díky náročným legislativním požadavkům stane prakticky nemožné, staneme se prakticky nevolníky v rukou těchto koncernů.

Díky importu chudoby a nevzdělanosti se státem garantovaný sociální, zdravotní a vzdělávací systém stane neufinancovatelným a bude postupně zrušen. Kvalitní zdravotní péče a vzdělání se stane výhradou pro maximálně pár desítek procent občanů. Náprava při jakémkoli volebním výsledku nebude možná, protože smlouva TTIP zabrání národním parlamentům omezovat zisky nadnárodních koncernů pod hrozbou miliardových pokut.

Veškeré legislativní kroky činěné v rámci tzv. boje proti terorismu, jsou ve skutečnosti připravovány proti odpůrcům tohoto novodobého nevolnictví.

Ještě krátce k boji proti terorismu:

* zahájen po 11. Září 2001

* v jeho důsledku zahynulo min 1 200 000 lidí

* bylo rozvráceno několik funkčním států zejména těch potlačujících náboženský fundamentalismus

* Viníci tohoto stavu nebyli nikdy potrestáni, dodnes vládnou Británii a chystají se získat prezidentské funkce ve Francii a USA (Sarkozy, Clintonová)

* Naši vládci, které JSME MY zvolily a která MY tolerujeme, přeměnili naše ozbrojené síly v organizaci šířící zkázu po celém světě.

* Po patnácti letech „BOJE proti TERORISMU“ a milionech mrtvých leží mnohé země v troskách a do Evropy proudí islamisté po tisících

Suma sumárum naši vládci se stali svými činy těmi nejlepšími náboráři pro organizace typu Al Kaida a IS.

A tyto činy tolerujeme, strkáme před nimi hlavu do písku a dnes a denně posloucháme nesmyslné lži a nebráníme se.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.