Kosa opět na Slobodném vysielači- další Dualog


Tenhle týden hned  2x. Dnes  a zítra.

Tahle upoutávka je na   na dnešní pořad

                           DUALOG

                                     kde se pokusím být partnerem

                              Petru  Žantovskému

Témata?

Tím hlavním bude to, co jsme posledně jen lehce načali s Borisem Koronim v Hodině  vlka a ani zdaleka nedokončili – totiž návštěva  čínského prezidenta v Praze a její peripetie. A skoro bych si tipnul, že tentokrát se  asi s Petrem Žantovským hrubě neshodneme. Což není důvod k ničemu jinému jen k výměně názorů a informací.

A  asi znovu dojde na česká media  a některé iniciativy kolem nich. Ale to bude hlavně  Petrova parketa. Já si dám tu čínu. Pardon -Čínu.

Takže  pokud nemáte  zase nic  lepšího na práci – jste srdečně vítáni k poslechu. Ten pořad  je dělán pro vás,  vážně! A  snažíme se  ho vyrobit  nejlépe jak my dva s Borisovou podporou umíme.

Jako hudební doprovod Petr vybral tentokráte Jarka Nohavicu. Takže minimálně ten je záruko  dobré relaxace, když vás  ti dva strejcové u mikrofonů budou nudit.

A co dál? No málem jsem zapomněl – musím poděkovat za  vaše březnové přispění SV SK! Díky moc. Ale  sami víte, že  účty se musí platit každý měsíc, takže i dne s si Vás dovoluji požádat o příspěvek. Kos a nemá náklad, nepotřebuje tedy žádný příspěvek. Slobodný vysielač je na tom přesně opačně.

Takže  tradiční informace na závěr:

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.