Hodina vlka na Slobodném vysielači


Mno, to ten týden zase  utekl  a je pátek a  tím pádem Hodina  vlka na SV SK.  Přiznávám, že  se na  drbárnu s Borisem  těším 🙂 !

Posledně jsme si, po skončení relace slíbili, že se vrátíme k tomu, co jsme nestihli – tedy blíže  rozebrat  čínskou návštěvu v Praze  a podívat s e trošku za kulisy dvou  návštěv na Kubě – Obamovy  a Stounů. Ovšem dělali jsme klasický účet bez hostinského – vlastně  bez zbytku světa.  Ani ve snu nás nenapadlo, co se všechno v mezičase  semele!

A že toho bylo –

nejprve  obnovení bojů v Karabachu, následně Panama Papers,  pak obnovený tlak z Bruselu a nakonec holandské referendum…

Čínskou návštěvu jsme pojednali včera v Dualogu s Petrem Žantovským – tím je splněno. Kuba? Nezbývá, než ji pustit i když je kolem ní pár zajímavostí,  které nikdo nepojednal a  stojí za úvahu!

Ale vedle

Panamy a offshorových kejklů nemá nárok.  Tohle bude rozhodně  hlavní téma  dnešní Hodiny  vlka. Nicméně  zcela určitě  probereme  i novinky kolem migrantů – tedy tlak na kvóty  a čtenáři Kosy se  dozví to, co jsem  slíbil včera   v článku  o těch nových bruselských představách o přerozdělování připrchlíků  – že  objasním, proč  si vůbec nejsem jistý pozicí baltských zemí, že  se proti  kvotám postaví. Ale i leccos  dalšího. A neumím si představit, že bychom nezmínili holandské NE!

Na Karabach se nedostane. Ostatně – už je tam zase /naštěstí/ příměří.

Máte li dnes večer od 20,30 hod. volno, přidte pobejt! Jak  říkají  v Chodském království. S kterým, jak doufám jednou vytvoří společný státní útvar Svobodná republika Plzeň! Kdybyste  chtěli vědět proč, tak budete muset opravdu na ten Slobodný vysielač dnes večer. Doufám, že se mne Boris na  to zeptá! Že ho to také bude zajímat.  🙂

Tak dnes večer nashle!

Jo abych nezapomněl – ještě obligátní konec – prosím podpořte projekt Slobodného vysielače! Je to NÁŠ, nikoli JEJICH prostor!

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.