Další Dualog na Slobodném vysielači


Máme  tu znovu  pro  mne tzv. „druhý čtvrtek“, což znamená, že  dnes večer na Slobodném vysielači bude zase  Dualog s Petrem Žantovským.

V Čechách, kupodivu, nedošlo  k žádnému obrovskému skandálu. Elity  řeší významný problém s pojmenováním země!  Opravdu nás pálí zejména  tohle? Avymysleli to ti 4 nejvyšší potentáti země, za vedení toho úplně nejvyššího moc pěkně paní Millerová, chce   se  říci.

Ale neřekne. Na  takovéhle  blbiny s Petrem Žantovským nereflektujeme. Na to nebude marnit  ani váš ani náš  čas.

Oba  dva jsme se dohodli, že to nejzajímavější z českého prostředí vlastně přinesla za  uplynulé dva týdny v tuzemsku Kosa- totiž onu 500- ti stránkovou stížnost na  „zpravodajství“  ČT o Ukrajině, kterou, pro mne neuvěřitelně, dokumentačně poskládal PP.

Takže  si dáme  Českou televizi. A její informační obsah a zvyklosti. Tentokrát   si asi moc neškrtnu – tohle je jasná doména  kolegy  Žantovského. Ale já  si ho docela rád poslechnu. Ostatně – ještě se pořád vzpamatovávám z těch posledních dvou pátečních jízd  do jedné v noci  v Hodině vlka s Borisem Koronim.  Ten tam ostatně, jako vždycky, bude  také.

Jo, ještě výběr muziky. To je také Petrova  doména- takže  bude se hrát Vlasta  Třešnák.

Nemáte  li nic  lepšího na práci – stačí zapnout dnes večer  ve 20,30 hod. Slobodný vysielač  a jedete  v  tom s námi. Jste  vítáni.  Vždyt si to konec konců financujete! Kdyby náhodou ne, tak zde máte  možnost to dohonit -protože tenhle měsíc  se  došlé finance  opravdu zatím vyvíjejí hodně mizerně…..

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Jo a  abych vás přiměl přečíst si tu žádost o příspěvky,  a dočíst to až sem, tak na konci něco opravdu spešl. Pro pražáky. Je  to další akce Petra zantovského ke druhému výročí oděské grilovačky. Obsazení referujících je opravdu prvotřídní. To nemá chybu. Takže  kdo má čas a je někde dostupně poblíž, neměl by váhat.

Výstřižek

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.