Stížnost na ČT podána!!!!


Přiznám se, že mám po celém těle  husí kůži. protože  PP mi právě mailem přeposlal screen stvrzenky, že  ČT byla  doručena  jeho stížnost  na   zpravodajsjké přešlapy   redakce  zpravodajství při referování   o ukrajinské krizi.

Detailně  jsme v minulých dnech popisoval  reakce, které  vybudila  v jisté části informačního spektra  pouhá zmínka  o tom, že  se ten materiál připravuje  a jeho zveřejnění na internetu.

není třeba  naprosto žádné fantazie, aby  si myslící člověk představil, jak  asi bude vypadat  hlavní melodie  těch, co spustili tu ouverturu. A nepochybně  se k nim přidají další  a další ochotní hráči. Včetně  dalších fízlů a slídilů. Velmi se obávám, že PP  si projde očistcem a budou se pokoušet ho existenčně  zničit.   A  že pokud se tak stane, nikdo z nás  ostatních pro něj nebudeme moci nic moc  udělat.  Za  bolševika  hrozila  nepohodlným  kotelna. V horším případ ě těžká šikana a  v tom úplně nejhorším vyhoštění na  Západ….

Dneska je  to o totálním zničení existence…..

No uvidíme. Jedno mohu slíbit. Pokud  se PP dostane jakékoli šikany, zveřejním to. Nicméně  to v takovém případě bude asi stejně platné, jako léčit někoho s tuberou zaříkáváním…  Ale třeba  jsem příliš  velký  pesimista a ukáže  se, že jsme pořád, navzdory  všelijakým Jakubům Jandům, Šarapatků, Scheinostům, Břeštanům a  podobným pořád ještě právním státem, kde  občan může  BEZTRESTNĚ  postupovat ohledně  uplatnění svých zájmů a práv podle zákona, aniž by za  to byl jakkoli popotahován a diskriminován. Tedy myslím obyčejného, normálního  občana. Nikoli třeba sqattera, anarchistu, drogového dealera, těch, co řídí  přes zákaz řízení a ujíždějí před policisty, těch, co nelegálně  překračují hranice, potížisty  ze zákona, kmotry  všeho druhu. Tihle  všichni, na  rozdíl od PP mají za sebou vždycky spoustu ochotných – tu všelijakých superhumánních nevládek a neziskovek, tu zase všemi mastmi mazaných advokátů….

Nic  z  toho PP nemá. Je  snadným a  pro mnoho těch z druhého břehu – lákavým cílem.

A zde důkaz o podání stížnosti – takže   kádrováci a bystrá a služební voka,  můžete  vyrazit!  Jakube  Jando, editore  Scheinoste – vyražte!

Stiznost ČT

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.