Další Hodina vlk a na Slobodném vysielači


Minulý  týden jsme  si  s Borisem  dali pauzu,  ale dnes  to bude v normálním režimu.  Tedy zase oba budeme   na pozicích večer ve  20,30. A aktuálně  diskutovaná  témata?

  • tažení fanatiků typu Smatana a  Jakub Janda proti alternativním informačním kanálům , kdy  se snaží  tyto umlčet přes  tlak na zadavatele  reklamy  a  odstřihnout  jim finanční zdroje
  • Obamova  návštěva  v Evropě
  • výsledky prezidentských voleb v Rakousku
  • možná, že  se  dostane i  na  americké primárky

Shledáváte  li tento program pro vás  zajímavý a máte li čas, jste  srdečně zváni!

Nicméně  vážení, dovolím si tentokrát  velmi zaapelovat  na  na vás ohledně příspěvku pro Slobodný vysielač.

Včera, když  jsem psal tuhle upoutávku, byl stav příspěvků na  činnost  SV SK velmi a velmi neuspokojivý – viz následující grafika! A  to do konce měsíce zbýval už jen jeden pracovní den. Pokud  tedy stojíte  o to, aby  Sloodný vysielač  neskončil, protože  za něj není náhrada nebo třeba proto, že  se  vám moc zamlouvá to, jak Boris  naprosto suverénně  a při tom decentně  vede  své relace i celé radio, či z  jakéhokoli jiného důvodu – prosím přispějte! Zase přispějte.  Při tom je zjevné, že kdyby  každý posluchač Slobodného vysielače poslal měsíčně jen jedno  euro, neměl by Boris  a jeho partneři sebemenší starost, jak to finančně  v konkrétním měsíci dopadne. Nepochybně má tahle  stanice  těch potřebných 8 000 pravidelných posluchačů denně….

příspěvky

 Předem děkuji za pochopení.

 

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.