Pozvánka Dualog na Slobodném vysielači


Dnes  večer  se zase potkám na kus  řeči s Petrem Žantovským. Při našem pravidelném čtrnáctidenníku  Dualog na Slobodném vysielači, pod  laskavým dohledem Borise Koroniho.

Téma nastolil tentokráte  Petr. Dám sem kousek z jeho mailu, kterým jsme  relaci domlouvali.

Pozítří druhé výročí masakru v Oděse, k němuž jsme dělali i tu konferenci,. rád bych navrhl, že tomu věnujeme aspoň část pořadu. Nejen Ukrajině, ale i Sýrii, migrantům, zkrátka válce, kdo ji chce, kdo ji potřebuje a jak o tom mluví česká reprezentace – a hlavně proč.

Jo  a písničky  vybral  Petr  tentokráte  od Slávka  Janouška.

Nemáte li nic lepšího na práci a nevíte  co s  časem, jste srdečně vítáni.

A jako obyčejně si vás  dovolím požádat o příspěvek pro Slobodný vysielač.  Minulý měsíc dopadl finančně  velmi bídně, z potřebných  8 000 eur se nesebralo ani 7 000.

Slobodný vysielač nemá žádný jiný finanční zdroj než dobrovolné  posluchačské příspěvky.Různí sestavovači  seznamů proruských diverzně  ideologických webů na  na internetu, chtějí ořezat ty, co nezávisle  a samostatně myslí od  financí z reklamy. Tohle není případ Slobodného vysielača, toho mohou od financí odřezat jen jeho posluchači. Chcete  udělat  radost Borisi Koronimu nebo Bretschneiderům Smatanovi s Jandou? Volba  je na vás.

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.