Nevtip na tento den


když už jsme dne s u těch absoltních bizrností, tak jeden z kosířů mi poslal taky  pěkný kousek!! Tentokrát je  v hlavní  roli Nikos Toskas, řecký ministr veřejného pořádku. Jde o jeho reakce na nedávné incidenty na řecko makedonské  hranici, kdy  se Makedonci bránili  pokus  o násilné proniknutí migrantů z Řecka  na své území. A pan ministr to okomentoval:

„Migranti, které tu včera bili, budou zítra džihádisty.“

 Hezké -migranti napadnou pohraničníky kameny a my máme být opatrní, abychom těm chudáčkům nějak nepochroumali dušičky.  Vržený kámen je útok vražednou zbraní.

Ale to panu ministrovi nestačilo a hned přidal další šproch:

„Nevybíravé použití chemikálií, gumových nábojů a omračujících granátů vůči zranitelnému obyvatelstvu, obzvlášť bez důvodu, je nebezpečný a žalostný čin.“

Zvláštní ovšem je, že  stejný pan ministr  souhlasil s použitím  chemikálií, gumových projektilů  a omračujících granátů proti protestujícímu řeckému zranitelnému obyvatelstvu. A  to opakovaně. Ačkoli to byl, podle něj nebezpečný a žalostný čin.

Zdroj:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tri-stovky-zranenych-uprchliku-Tak-dopadl-dalsi-pokus-o-masovy-vstup-do-Makedonie-430350

To tedy byl víkend…

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.