Hodina vlka na Slobodném vysielači


Utrhli jsme  další týdenní lístek v kalendáři a je tu pátek. Na rozdíl od  toho minulého tentokráte Hodina  vlka  na Slobodném vysielači  BUDE.

O čem že bude? Abych přiznal pravdu – sám pořádně nevím. Za celé dva týdny  se neobjevilo nějaké silné téma, o kterém bychom si s Borisem řekli – tohle je ono, o tom bude řeč.

Takže program vám tentokráte nedám. Nechám to na Borisovi. A  také tentokráte  zejména na posluchačích Slobodného vysielače a jejich dotazech.

Nicméně  za sebe  mám pocit, jaký jsem snad v životě ještě neměl – připadám si jako člověk, který má přejít hluboký močál, aniž by věděl, kde že je ta  stezička, po které se  tím bezedným bahnem přejít dá. At  se podívám do zahraničí kam se podívám, nikde nevidím sebemenší známku stability- jen čím dál větší  chaos, stále  rostoucí napětí a  stále neústupnější postoje  čím dál více rozdělené společnosti.

Pokud jde o mně, je právě tohle  pro mne  centrálním tématem uplynulých dvou týdnů….

Třeba  to vidíte  stejně, třeba  jinak a  třeba  vás  to bude zajímat. Pokud  ano a  nevíte li, co s  pátečním večerem, jste  srdečně vítáni v tradičním čase  od  20,30 hod na Slobodném vysielači.

Už se na vás  s Borisem Koronim těšíme.

Nicméně  nemohu si odpustit tuto pozvánku zakončit  jinak než tradiční žádostí o vaši finanční podporu pro Slobodný vysielač. Minulý měsíc se jeho financování nepodařilo posunout  do zelené zony  a tenhle měsíc  to zatím nevypadá o nic lépe, protože  jsme  vlastně  v půlce měsíce- ty dva dny , co do ní zbývají je víkend, kdy žádné finance nedorazí…

Výstřižek

Prosím, podívejte  se  zdali nemůžete opravdu na jeho provoz přispět. Počítá se každá koruna.

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.