Nevtip na tento den


Dnešní nevtip bude nezvykle  dlouhý, bude mít nezvyklou formu a nezvyklostí je  v podstatě  i to, že  je  vlastně  hlavním článkem dnešního vydání Kosy. Protože autor  toho  plánovaného,  který  byl skutečně  hodně  třaskavý a  já očekávám, že se  dočká velké rezonance na českém, zejména  alternativním internetu se  jej  rozhodl ještě  stáhnout  a znovu prověřit  na zdroje. Bude to třeba. Protože  se  fakt leckde  velmi nebude líbit…

Ale  k věci a  dnešku:

musím začít omluvou – včerejší tzv. Werichův  citát se ukázal být podvrhem. Jak mne upozornila  celá řad a kosířů. A  dost z nich omlátilo o hlavu ve  smyslu – hraješ  si na seriozního a  pak klidně  pustíš  hoax, jdi se vycpat!  Vycpat se  nepůjdu. Ale  rozhodně  se všem kosířkáma  kosířům omlouvám. prostě  spolehl jsem se na  to, co mi kdosi poslal. A  protože  na Kosu si doslova v poslední době  kradu čas, abych dal denní vydání dohromady, spolehl jsem se na autenticitu. Moje  chyba. Hrubá, ale  neúmyslná. prominte.

A  tady  máte  důkaz:

nevtip

Ještě jednou poděkování všem, kteří mne na  ten omyl upozornili.Tím pokládám tuhle  záležitost  za uzavřenou. Vlastně  – omluva  přirozeně  patří u Janu Werichovi. Za  to, že  jsem  přisoudil něco, s  čím zkrátka neměl nic společného. Mistře Werechichu – prominete? Na druhou stranu – jak byste  asi komentoval  tu migrační tsunami, kdybyste  byl na  živu?

Tak to už se  nedozvíme. Ale  přiznám se, že by  mne  velmi zajímal i Werichův  názor na  fotoblog, který vám jako dnešní  hlavní článek Kosy  a zároven fotoblog předkládám. Protože  některé věci jsou fakt  totálně  na hlavu!

VýstřižekVýstřižekVýstřižek

VýstřižekVýstřižekVýstřižekVýstřižekVýstřižekVýstřižekOpravdu to není ani hloupý vtip ani zase nějaký padělek. tentokráte  jsem si to pečlivě  ověřil a vyzdrojoval.

Kdyby jste  si chtěli tohle  zvláštní zařízení prohlédnout ještě  důkladněji – žádný problém!!! Rád  vám  nabídnu velmi obsáhlou fotogalerii

Tenhle  superluxusní hotel, který ze  všeho nejvíce připomíná čtyř až pětihvězdičkový hotel s all inclusive programem je  skutečně  vězením. Jde o

 Najdete  ho v rakouské spolkové  zemi Štýrsko. Jmenuje se  a zvenku nepřipomíná vězení téměř ničím. Sportovní haly, tělocvičny, modlitebna, stáje, knihovna a multimediální centrum jsou ovšem k dispozici jen vybraným odsouzeným, kteří dostali za mírnější přečiny nanejvýš na 18 měsíců. Někteří vězni tu mají vlastní jednolůžkové pokoje se sociálním zařízením a společnou kuchyňkou s obýváčkem vždy pro patnáct cel.

Co  myslíte, hrálo nebo nehrálo  tohle neuvěřitelné  arestační zařízení  nějakou  roli v nedělních rakouských prezidentských volbách?

Říkáte  si – ti Rakouši se úplně pomátli, tohle nikde jinde nemůže  existovat?! Chyba  lávky a hrubý omyl!!!

Rakušané v tomhle  bláznovství ani zdaleka nejedou sami.

Vězení totiž může  dnes  vypadat i takhle:

Výstřižek

Jak se  dočtete  v  tomhle  článku

Už chápete, proč  se  migranti tlačí do Evropy  a proč se jim nelíbí v  České republice?

A ještě  vás nenechám na pokoji. Jak dlouho bud e trvat, než  nějaké obzvláště  duchem obdařená nevládní organizace  začne  chtít  peníze  na projekty humanizace  českých kriminálů do podoby Justizzzentra Leoben a  dalších podobných špičkových ……  , no nápravných zařízení?  Osobně  bych řekl, že nejpozději tehdy  až přestanou být migranti in.

Tohle  je vážně  nevtip jak má být….

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.