Hodina vlka na Slobodném vysielači


Vzhledem k tomu, že  ještě  ani v době, kdy  většina  z vás  bude číst tuhle upoutávku nebudu ani zdaleka  doma  na Vlčštejně, tak si dovolím vyslovit  doufání,  že   mi technické možnosti vůbec  dovolí, aby  dnes večer  v obvyklém čase  nějaká relace s Borisem Koronim vůbec byla.  Snad  všechno klapne.

A co že  vám nabídneme, pokud  všechno klapne? Borise   velmi zajímá   dění kolem  české televize  Prima. Fakt  je, že   to určitě  zajímavé téma  je.

Druhu věcí, které bychom s e rádi dotkli je nadcházející Mistrovství Evropy  ve  fotbale. Ovšem nikoli   co by  téma  fotbalové. Zkusíme  trochu prozkoumat věci s  tímhle mistrovstvím hluboce  související, které ovšem nemají   s kopáním  do nafouknuté,  dříve  kožené, dnes umělohmotné  koule  přímo vůbec nic  společného.

Takže  jako vždycky – nemáte  li dnes  večer nic  lepšího na práci, jste  srdečně  vítáni  k poslechu.

A než se na Vás  obrátím se  svou tradiční prosbou o příspěvek dám sem něco , co jsem si stáhl ze  stránek Slobodného vysielača. Abyste  věděli, na  co  že  je  Vaše  podpora vynakládaná:

Za Máj vzniklo vďaka Vašim príspevkom

135 nových relácií.

289 153 prehratí relácií z archívu
25 196 stiahnutých relácií z archívu
86 krajín poslucháčov

Já  k  tomu  dodávám, že  ačkoli  byly  v  květnu Hodiny  vlka jen 2 místo tradičních 4,  dosáhla  jejich poslechovost  z archivu SV SK  skoro 6%  z celkového počtu přehrátí. Takže  snad mohu prohlásit,  že  jste  svoje  peníze úplně  nevyhodili oknem.

Všem kteří přispěli  velmi  děkuji.  Zejména  pak  těm, kteří  projekt  Slobodného vysielač a podporují  například ze  svých nevelkých důchodů. A vím zcel a bezpečně  ,  že  nemálo  českých příspěvatelů se  rekrutuje  právě z řad  důchodců…. Ještě  jednou   díky.

A  tudíž  si znovu  dovolím požádat  o podporu a  uvést bankovní spojení.

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.