Hodina vlka na dnes na Slobodném vysielači


Vím, že je  dnes  čtvrtek a nikoli pátek.  Přesto dnes večer  bud   Hodina  vlka  na Slobodném  vysielači.  Původně  tenhle týden  byl bez vlka  na  SV SK. Z jednoduchého důvodu – jednak jsme se dohodli s Borisem, že jeden pátek v  měsíci bude vyhrazen jiné relaci a  hlavně – zítra  prostě  nemohu, nechci li riskovat  rozvod. Moje  dobrá žena  Karkule  je  totiž názoru, že  je potřeba  vlka kultivovat  sem tam kulturou, aby  úplně nezdivočel. tudíž  zítra se  jde  do divadla.

Takže  kvůli tomu všemu bude Hodina vlka  dnes.

A  že  se  nám témata  nahromadila!

Od minule  máme  nesplněno pojednání o právě  začínajícím ME  ve  fotbale ve Francii. Přirozeně  z úplně jiné, než fotbalové stránky.  Ještě  v pondělí jsem si myslel, že  by nebylo od věci se trochu zmínit  o posledním švýcarském referendu, kde Helvéti odmítli a  to velmi výrazně – myšlenku  tzv. nepodmíněného příjmu. Z mého hlediska osvědčili zdravý rozum.

Jenže  do toho přišel konec  amerických primárek. A  také  velké manévry NATO  v Polsku.

Když  to shrnu  – osobně  to vidím   na poslední dvě  témata. Jestli nevypukne  letos  III. světová a nebo nenastane nějaká  celoplanetární katastrofa  stejného rozměru, pak si troufnu tvrdit,  že  volba  dalšího amerického prezidenta je  naprosto nejdůležitější  událostí  roku 2016. Ačkoli  si to mnozí posluchači Slobodného vysielača a čtenáři Kosy  nemyslí.  Dovolím si to ještě  vygradovat – jsem přesvědčen, že  je li Ronald  Reagan  v nebi / pekle, pak až tam za ním dorazí squadra  jeho nástupců – Clinton, Bush jr. , Obama a  pokud  bude v listopadu zvolena, tak to platí i pro Hillary,  jsem přesvědčen, že  je  Ronie  jednoho každého z nich pořádně  na uvítanou profackuje.  Pokud  tohle  téma Boris  zařadí  a vy bude v obvyklém čase 20,30 hod večer připojeni na  stream Hodiny  vlka na Slobodném vysielači, dozvíte se proč.

A jestli  Boris  zařadí i manévry NATO v Polsku, tak uslyšíte  jednu elementární  otázku, která nikdy nepadne  v českém nebo slovenském mediálním prostoru ohledně Ruska, ačkoli  dávno a  dávno  padnout  měla a  bez jejího  zodpovězení  jsou  jakékoli řeči a analýzy kolem Ruska  jen snůškou prázdných keců.

Je  to tedy  na vás  jestli do svých domovů dnes  večer necháte  vstoupit  kultivovaného gentlemana Borise  Koroniho  a  vypelichaného vlka….

A  samozřejmě  – nesmím zapomenout  na tradiční závěr- nejdřív  velké poděkování všem, kteří minulý měsíc  přispěli svým příspěvkem Slobodnému vysielači.  A dovoluji si na  vaši peněženku obrátit  i  v  červnu. Prostě  účty  se musí platit každý měsíc. A já jsem přesvědčen,  že  každý, kdo Slobodnému vysielači přispěje, dostane  více než  přiměřenou protihodnotu. Momentálně  stav došlých financí na účet  SV SK  a  to jsme  skoro ve  třetině  měsíce – vypadá velmi a velmi neuspokojivě – takto:

Výstřižek

Děkuji za pochopení!

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.