Tuhý boj o Cenu Peka Vyskoče v policejní aféře


Snažím se číst, ohledně  policejní  aféry  všechno  možné.  Abych  se  v  tom totálním  zmatení, ale  ještě  větším nedostatku  relevantních informací alespon  trochu  zorientoval. A nemohu  říci,  že se mi  to nějak  daří. Spíše naopak. Čím více čtu tím  více docházím  k názoru, že  v  celém  to virválu  jde o nějaké  racio a  snahy  se  dobrat podstaty až  v úplně  poslední řadě. Důležité  je  tu  aféru  využít,  či přesněji zneužít, pro podporu politických  cílů nebo  aspon názorů  konkrétního  politikáře…

Proto jsem se  rozhodl udělat  malou  přehlídku  vybraných  bizarností a  absurdit,  které  byly  záměrně plesknuty   do českého mediálního prostoru. V rozporu se  snadno dostupnými  fakty, realitou  a zdravým  rozumem.

Je mi  líto, ale  musím tuhle  „hitparádu“ zahájit  málo známým  výrokem prezidenta  Zemana,  hned  v samém  začátku policejní taškařice.  Nikoli proto, že  bych  na něj chtěl nasazovat,  ale prostě  proto, že  tenhle úlet  bych  zrovna  u něj nečekal….   3. června prohlásil:

„Nesouhlasím se sloučením dvou protikorupčních útvarů do jedné instituce. A to z toho důvodu, že jako bývalý ekonom trochu vím, co to znamená monopol. Monopol kdekoli – v ekonomice, právu i všude jinde. Znamená to eliminaci soutěže mezi dvěma protimafiánskými útvary, která by podněcovala jejich výkonnost.“

Zdroj

Původně  jsem  tuhle  hlášku  chtěl  dát  do vtipu  dne. S  doporučením prezidentovi,  jestli  by tu svou  vizi  neměl  ještě  více rozvinout a  netroškařit –  proč koneckonců  mít  jednu  vládu a  jednoho prezidenta? Kteří také  mají monopol. Vždyt   kdyby  ty  vlády, parlamenty, policie, armády, berní  úřady  i  prezidenti byly  dva  /nebo třeba  i tři  a  proč  ne ještě  víc?/, tak  by  si krásně  konkurovaly a  to teprv  by  země  vzkvétala….

Ale jak šel  čas,  tak  těch  absurdních, tedy ještě  absurdnějších  blábolů přibývalo jako  hub  po   přívalových  deštích. A  daleko větších.

Kdo  se přihlásil se  svou hláškou  téměř  okamžitě  byl samozřejmě  Okamura  a  jeho spolek. tedy  abych Tomiovi  nekřivdil – tak  v tomhle  osobně nejel. Na  následující   ptákovinu  měl svého  člověka:

„Nahlas se mluví o tom, že je třeba, aby se celá kauza kolem OKD konečně vyšetřila, a protimafiánský útvar vedený Robertem Šlachtou se s politiky zapletenými do korupce moc nemazlí, takže je možné, že již kolem OKD krouží a získává informace, což by bylo velice dobře. Ty informace by mohly zlomit vaz premiérovi, který má již zmíněnou divokou privatizaci na svědomí z doby, kdy řídil ministerstvo financí,“

Zdroj

Autorem  téhle  velemyšlenky  je jakýsi Radek Rozvoral. Manažer, místostarosta Všechlap u Nymburka a člen předsednictva Okamurovy SPD. Těm Všechlapům  fakt  nezávidím. Mít  ve vedení  obce  člověka, kterého  zajímá  jen  vlastní  fantasmagorie a  zcela  ignoruje  fakta,  to je  tedy  terno. Ne  Sobotka  nemá,  ani  omylem,  na svědomí  divokou privatizaci  OKD. V  tom jeli úplně jiní. A  v  době, kdy ta  divoká privatizace OKD  opravdu  svištěla, byl právě  zvoleným poslaneckým uchem v Parlamentu. Rozhodně  ne ministrem financí. Jako šéf  státní  kasy prodával,v  podstatě už naprosto znehodnocený státní  MENŠINOVY  podíl. Fakta  ze  velmi snadno  získat. Když má  někdo trochu zájmu. Třeba  na Kose.

Viz  například

Kalousek, OKD, Bakala a byty OKD

nebo

Ještě jednou byty OKD, aneb je redaktor Lidovek Tomáš Plhoň ignorantský idiot nebo notorický lhář?

Jenže  pravda a realita  Okamuru  ani ty kolem něj nikdy moc  nezajímala. Tak  proč  s tím začínat  dnes?

Dalším prima  kusem  stejného ražení, jen z opačné  části politického spektra,  je jistý   Marek Hilšer, prý  vysokoškolský  pedagog. Snad  na 1.lékařské  klinice  Karlovy  univerzity….

Na veřejnosti  proslul  jako  PutinKiller- Zabiják Putina.

VýstřižekAle  také  evidentně  kámoš  Kalousků a Votápků,  s nimiž  si velmi notoval ohledně  Ukrajiny   v ČT  u Jílkové….

Výstřižekkterý má politicky  naprosto a neotřesitelně  jasno

Výstřižek

a  nešetří svou pravou  ruku…..Ale jistě  jde jen o neštastnou náhodu.

Zdroj:

Z  myšlenek tohoto  velikána  vyjímám:

…Zatknutí Davida Ratha s krabicí plnou milionů byl mistrovský kousek policie a státních zástupců a následovaly další…

…Dalo se předpokládat, že reakce kmotrovských temných sil na sebe nenechá dlouho čekat….

Dnes  se celá  situace opakuje. Nečekaný výpad tentokrát přichází ze strany Sociální demokracie a kmotrů s ní spojených. Mají strach. Nemohou ovlivňovat vyšetřování trestních případů protimafiánského Šlachtova útvaru. Aféra Vidkun, v níž je obviněn primátor Olomouce za ČSSD a vystupují v ní kmotři Langer a spol., může některé politiky vážně ohrozit. A tak na scénu nastupují ministr vnitra Chovanec s policejním prezidentem Tuhým a bývalým příslušníkem StB náměstkem Laubem, aby odstranili Šlachtu. Postup je jednoduchý. Pod zástěrkou bleskové reformy, o které věděl jen málokdo, bude do tří týdnů zničena protikorupční elitní jednotka. Nemají-li zbraně na českou justici, alespoň paralyzují to nadějné, co zbývá v české policii. Tomu se říká Chovancův blitzkrieg na spravedlnost. A vypadá to, že se ministr vnitra nezastaví před ničím….

Zdroj: http://hilser.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=527776

Rád  bych  Putin Killera  Hilšera  upozornil na zásadní  drobnost- Šlachta  spol.  s Rathovým  zatčením má  asi tolik společného,  jako on  sám. Tedy  nic. Tohle  byla  akce  Protikorupčního, tedy  konkurenčního útvaru k  tomu Šlachtovu…

A kdyby  existoval  onen  Chovancův  Blitzkrieg  na justici, nepochybně  by  k žádnému Vidkunovi nebylo vůbec  došlo.

Je  tedy  fakt, že  s  Hilšerem a pár  dalšími podobnými   policejní prezident  zjevně  opomenul zamýšlenou policejní  reformu  prokonzultovat! Trestuhodné!! Opravdu trestuhodné!

Ten  místostarosta  od  Okamury   by se  s Hilšerem měli  shodnout – jde o kauzu Vidkun nebo o OKD.Určitě  najdou  společný  průnik  yntelygence  – o obojí.

Nejedou v  tom zdaleka  sami.  Mají,  v tomto ohledu  mocného spojence!  Který  přichází  s  dalším motivem  padoucha  Chovance!  Andyho Babiše.

Babiš  v neděli  uspořádal tiskovku a  přednesl mimořádně  hustý …  no –  blábol. Slovo hustý  berte  jako  těžký  eufemismus.  Slovo blábol  je  vyjádřením  myšlenkové hodnoty  toho proudu  slov. Tedy  domněnek, naprosto nepodložených  konstrukcí  a  cílených  podpásovek.  Kde, mimo  jiné  zaznělo také tohle:

Tato vláda deklarovala, že bude bojovať proti korupci. A my chceme bojovat. Proto jsem taky zveřejnil jako první ministr v historii této země všechny smlouvy, v lednu 2015. Proto jsme taky museli bojovať proti našim koaličním partnerům v prosazování smluv Rekonstrukce státu. Takže my to děláme a já zásadně odmítám tyhle sprosté urážky, že jsem konfident ÚOOZ.

Já jsem konfident ÚOOZ, pane Chovanče? Proto Vaše plzeňská ÚOOZ účelově obvinila moji firmu? Taky bych mohl říkat, co se říká po Praze. Že ministerstvo vnitra řídí lobbistická organizace. A další věci. Pan Šlachta byl poslední ostrov, na který pan Chovanec neměl vliv.

Někdo  z  Babišova okolí by  mu měl vysvětlit, tedy mimo jiné,že:

  • boj proti korupci  NENI  v náplni  UOOZ, ale  UOKFK
  • že  najednou  nelze  nastat  situace, kdy  UOOZ  je  posledním ostrovem, na který  Chovanec nemá  vliv a  při  tom současně  JEHO /Chovancova/ plzenská pobočka  UOOZ  účelově  obvinuje  Babišovu  firmu

Ale  uznávám, že  tohle  je v  celé  té Babišově   tirádě  celkem  nepodstatná  drobnost. Neumím si představit  že  si zbylé dvě  vládní  partaje  ještě  s  tímhle  člověkem  sednou za jeden stůl. Já bych to nedokázal.

V neděli jsem k  případu policejní  reformy  napsal, že  Babiš , místo toho, aby  se  snažil  zasahovat  do cizích  rezortů  by  se sakra měl starat  o  ty, za  které on a jeho  lidé zodpovídají. Například  za  obranu. A  doložil naprosto zoufalou  výstrojní situací  armády. Než  jsem dopsal dnešní  článek, přišel blesk  z  čistého nebe –  Spiegel o  Andyho  Agrofertu  píše jako o subjektu,  který  zcela  vědomě  a  systematicky  hodlá  ohýbat  pravidla   pro čerpání  peněz  z operačního programu pro malé a  střední  firmy. Jde o drobné – 114 miliard  Kč..  A  Spiegel se odvolává  na zjištění  bruselského OLAFu…. Detaily  zde

Jsem  zvědav,  jak dlouho bude trvat, než  od  Babiše uslyšíme,  že  to není pravda, že  všichni lžou a  hází  mu klacky pod nohy, protože  bojuje  proti korupci a   je to vlastně  v Chovancově  režii… Určitě  má  nějak pod  palcem i OLAF. Tedy nejméně  jeho plzenskou pobočku…

Je  to  fakt zoufalá přehlídka  totální  bizarností   duševního úpadku, co  všechno se kolem téhle  policejní kauzy  děje!

A  to  je  jen  malý  výběr  z  šíleností, na které jsem při  rešeršování  narazil.  Nicméně  tu největší bizarnost  jsem si nechal nakonec –  článek  k policejní  reformě  a jejímu pozadí  z dílny  alternativního  serveru AE  News…  To jsem tedy  teprve  mrkal na  drát!!!

Protože  AE  News svou  superkonstrukcí  překonal  Babiše, Putin Killera  i  místostarostu  od  Okamury  dohromady!

Ten zkrátka  vytvořl teorii,  že  Šlachtu / podle  AE News po zásluze/  chce  odstřelit   ČSSD, která konečně  rozpoznala,  že  vlastně  tenhle  plukovník  PČR  je  vlastně  ve  službách CIA a  pro ní smrtelně  nebezpečný. Stejně  tak  vrchní státní  návladní  Bradáčová a  její kolega  Ištván,  kteří  na příkaz  Washingtonu rafinovaně  odstřelili  Nečasovu  vládu a  to proto, že  ta  chtěla  zadat  dostavbu Temelína  Rusům!!!  Takže  musela  být  zdikreditována stůj  co stůj  a k  tomu výborně  složily  odposlechy  Nagyové.  A všechno  vlastně tak nějak koordinoval  další  americký  agent  Babiš  – díky  svému  vlivovému imperiu a  byl  vlastně  vyslán  do vlády  jako  americký  exponent. Jenže  dnes  už  Amíci za ním nestojí,  k šíření svého vlivu  využívají  radši  Bakalova  media,takže  Babiše hodili  přes palubu a ten bojuje  o všechno….

Budu  přímo  citovat z AE  News…

Lidé okolo amerického velvyslanectví chtějí Šlachtu pro to, co jako plukovník dokáže zajistit proti českým politikům za svinstva z odposlechů a sledovaček, Babiš chce Šlachtu pro to, co dokáže zamést pod koberec, Sobotka nechce Šlachtu pro to, co by mohl Šlachta z pod koberce vytáhnout, Bakala chce Šlachtu pro to samé, pro co ho chce Babiš a novináři z fiat-alternativy nechtějí Babiše pro to, pro co ho nechce Sobotka.

Vyznáte  se v  tom?  Přidejte  si  k  tomu, že  parta  Nečas, Vondra, Kalousek, občan Schwarzenberg byli  AE  News  shledáni  jako těmi,  co prosazovali  při dostavbě  Temelína  ruské a  nikoli  americké zájmy  a proto museli  být  Šlachtou a Ištvánem, jako americkýma  prodlouženýma  rukama,  odstraněni !!!!!! a Zeman,  který  má i podle  AE News  blizko  k Rusku a zaujímá  rozumné postoje  vůči Moskvě, tak ten se  jak víme  do hry při pádu  Nečase a  spol. zapojil  významně   také. A  šel na  ruku  CIA!!! Což  nám AE  News   z nějakého, pro mne nepochopitelného důvodu  – tají,  když prostě  sestavil svou úřednickou  vládu  a nevzal na vědomí  101 podpisů  poslanců, kteří  vyjádřili svou podporu  Miroslavě  Němcové….. Takže  si kladu  otázku – není  von ten Zeman nakonec taky  agent  Sí Aj EJ, hrozně   hroznej hrozně  zlej? Navrhuji  , aby  autor  článku – pan VK  se neprodleně  spojil  s Jakubem  Jandou  z  Evropských hodnot  a  všechno  mezi sebou  vydiskutovali. Jsou  tak nějak  jedna  krevní  skupina, ačkoli s opačnou  DNA.

Jo,  tohle  fakt  nemá  chybu!!!  Tohle  bezpečně  překonává  všechny  ostatní.

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.