Kurs Brexitu. S upozorněním na snadný výdělek těm, co mají vždycky a ve všem jasno.


Pořádná  jízda  ohledně Brexitu a výsledku hlasování  o něm POKRAČUJE! To je tedy  fofr.  A  dneska  si  dovolím dát  poskytnout  těm, co  mají naprosto jasno,  jak všechno  dopadne,  jak  snadno a bez námahy  přijít  k velkým, opravdu  velkým  penězům. Protože  když  mají  na  tuty jistotu,  jak vše  je zmanipulováno, tak nic  neriskují… Ale popořadě.

Nejdřív  si  dáme  tradiční  grafyBrexitTakže  Brexit  je  nyní  už skoro   o  celých 10%  pravděpodobnější, než  když  jsem před  pár  dny  sázkové prognozy  na Kose  startoval!!! A  z  tehdejšího sázkového  kurzu  1:3,75 máme  už  jen  1:2,25…. A  naopak setrvání Británie  v EU  je  stále méně  jisté. Takže  původní  nizoučký  kurz  1:1,29  se nám nyní  vyšplhal  na  1: 62

A  stejně  to vidí, plus  mínus,   ostatní britské  sázkové  kanceláře. Viz  následující  grafika

Brexit1

Ačkoli poměr  sázek  zůstává  skoro  stejný.Brexit2

Ještě  větší pád  ovšem zaznamenal včera vývoj  britského  burzovního indexu FTSE 100

Brexit3Ztratil  během obchodního dne  přes   2%…. Říkáte  nic  moc, co jsou  to nějaká  dvě   procentíčka. Tak vězte,  že  pokud  si to dobře pamatuji, tak jedno  procento  v indexu FTSE 100 představuje  hodnotu  majetku  řádově  asi 90 miliard  britských liber!!! Při momentálním kurzu libry  34,134 Kč  za  kus to představuje  hodnotu přes  3 BILIONY  Kč!!! Tedy  přibližně  TŘI  roční  státní  rozpočty  České  republiky a  šest   slovenských. A  včera se, jen tak  z britského akciového trhu  vypařily, za jeden  den  ty procenta  dvě. Tedy  asi   6 českých státních  rozpočtů!!!! Gigantická  ztráta  majetků.

Jen tak.  Aniž  by  kdokoli  cokoli dělal.  Protože   investoři  do britských  akcií  mají  panický  strach  z Brexitu  jako možné  reality!

A mohlo  být  ještě  hůře,  protože  totiž  klesala  , logicky  i hodnota libry. Kdyby  ne , byly  by  ztráty  investorů ještě  větší! viz  kurs libry proti dolaru za posledních  24 hodin.

Braxit4Taky  let  skoro střemhlav!

Co bylo  příčinou  včerejší  paniky?  Jedna  dost  zásadní  věc. Nejčtenější  britský  novinový  titul – bulvární  Sun  zaujal  jasné a nekompromisní stanovisko a podpořil Brexit.

Viz jeho titulní strana

Tohle  je  opravdu,  pro  stranu těch, co chtějí, aby  Británie  zůstala  v EU,  mimořádně  těžký  úder!  Sun  vychází v  denním nákladu přes  2 miliony  výtisků , což  znamená, že  ho  vezme  do ruky nějakých 3-4 miliony  čtenářů. Většinou  těch, co se  v politice  moc nevyznají a neřeší ji. A  tedy  nejsou moc  schopni  si vytvořit  nějaký  silný  názor. Prostě  klasičtí nerozhodnutí  voliči, kteří  nakonec  celé referendum , tak jako vždycky  ve  všech  volbách – rozhodnou. A  ti nyní  dostaly od  „svých“ novin  jasný návod, jak hlasovat!

Proto se včera  dopoledne  burzovní index  i kurz libry  tak dramaticky propadly!!! Tohle  je vážně  malér!

Dodejme, že  Sun  je  součástí  tiskového imperia  jednoho z největších  informačních světových  magnátů -Rupperta  Murdocha a  /mimo jiné  vlastní také Timesy a v USA  ultrapravicovou  TV  Fox  News/ a  že  nepochybně včerejší  vydání  vyšlo  když  ne s Murdochovým souhlasem, tak určitě  s  tím, že  věděl, co bude na  titulce!!!

Proč  tohle  všechno píši?

Protože neustále  narážím  na početnou komunitu  těch,  co tvrdí,  že  referendum o Brexitu je jen divadýlko  s předem známým  koncem,  že  elity, reprezentující  NWOO  dávno rozhodly, jaký bude výsledek  a  že Bilderberg  a podobné  spolky  už  vydaly  své příkazy  a nikdo ani nepípne!

Zdá se,  že  Ruppert  Murdoch,  vlastnící  podstatnou  část  světových informačních  kanálů, tedy zřejmě není členem těch nejužších  center světovládných  oligarchů a  tajných  spolků a nezáleží mu  na  tom, aby  svou moc  ještě posílil zavedením NWOO…. Že by? Fakt? A  to má  snad největší  a nejvlivnější  světové  mediální imperium…

A vedle  toho  –  ti co  manipulují  za kulisami světem, tak přicházejí  o velké prachy  a  to už nějaký čas dennodenně,  tím jak padají, bez konce, akciové  indexy. V Británii,ale i celém západním světě. V  důsledku  Brexitu. Ale  oni to snášejí. Bez  mrknutí  oka. Krvácejí  a nemají  s  tím problém!!! Obdivuji  je . NWOO  je jim nade  vše!

Jo  slyším  logické  vysvětlení  – oni to neřeší a  jsou v klidu, protože  vědí,  že  to nakonec  dopadne  jak už  dávno určili  a Brexit  stejně nebude, takže od pátku za týden  ráno, po oznámení  toho správného  výsledku vystřelí kurzy  raketově nahoru a  začne  velká  rally a  oni se naopak  lacino  napakují  a budou  ještě  bohatší, protože  nyní  za  lacino  nakupují  to, co prodávají zpanikaření  hejlové,  kteří se nechali  zmanipulovat?

Fajn!  Nemám  s tím problém. Ale pokud  věříte  na manipulaci, na NWOO na Bilderberg  a  jeho všeobjímající  vliv  a  to, že  Brexit  nebude, protože  to zkrátka  nebude dovoleno,  pak máte  právě naprosto jedinečnou  možnost  se  napakovat  se  skutečnými  vládci světa. Ne v  nějakém  slaboduchém sázkovém kurzu  1: 1,62, jakkoli  je  výhra  vlastně  dvojnásobná  než před  týdnem. Ale  zkuste  to na burze.  Přes nějaký  derivát s  velkou pákou. Tam  jistě  nebude žádný  problém  najít produkt , který, pokud  máte  pravdu, vám snadno  hodí  deseti nebo ještě  více násobek  vaší investice! Během  týdne.  Vsadte  na svou pravdu 100 litrů a budete mít  melouna. Půjčte  si toho melouna  vsadte  ho, dostanete  jich deset a zabezpečíte  rodinu! A nemusíte  hnout prstem!  věříte přece  svému úsudku  a jeho neochvějné  správnosti, že?

Já  osobně  si  také myslím, že  Brexit se  nakonec  konat  nebude. Ale  že  to bude  zatraceně  těsné  a že se Cameron  i Brusel nyní  doslova ztrhají, aby  ten trendový  sešup z posledních  dnů zastavili  a obrátili. Za použití všech možných   a nemožných prostředků. Myslím. Nevím.  A  myslet, jak známo  studente, znamená – pranic  vědět. Takže  si ten meloun na  tu  sázku  půjčit  sám nepůjdu.Schází  mi  totiž  ta  festovní  jistota  těch, co věří  na spiknutí a  celosvětovou moc  spiklenců.

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.