Kurs Brexitu


Tak ještě  zítra  pozítří budu pro Kosu  psát  tenhle  článeček. leč  myslím, že  už je  dohráno, jakkoli  ještě   aninejsou instalovány  volební  urny. Sázkovky  i finanční trhy  to už  vidí naprosto jasně a zřetelně!

Brexit

z včerejšího poměru 29:71 pro setrvání máme  dnes  už  astronomických 24:76 !!

COž  samozřejmě  ovlivnilo  u  sázkové kurzy. Když  si dnes  vsadíte  na Brexit a  trefíte  to, pak za  vsazenou libru dostanete  hned  4 vyhrané. nejvyšší kurs od  vypsání!!! Naopak když  vsadíte  setrvání  pak za vsazenou  libru dostanete  jen 1,25 libry – nejnižší kurs  od  vypsání…. A ostatní sázkovky  to vidí stejně.

Brexit1

Brexit2

Kdyby náhodou  někdo  chtěl opět  namítat, že  je  to masivní manipulace veřejnosti těsně před  referendem, necht si pečlivě  prohlédne  graf  britského akciového indexu.

Brexit3

FTSE během včerejška  POSILIL a  to většinově hned zrána  o 3,03  % o sotva uvěřitelná  3,03 %  a britský  akciový trh  nabral z minuty  na minutu hodnotu  majetku  představující  neuvěřitelných  270 miliard  liber, což  je, „počítáno pře s palec“  nějakých 9 rozpočtů České  republiky!!!

A podobně  reagovala  libra, která  včera posílila  o  2,7%

Brexit4Zkrátka  ti , kteří v tom  mají opravdu obrovské peníze  už s jistotou vědí, jaký bude konečný  součet  hlasů ve  čtvrtek večer.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.