Brexit -článek, který napíšete vy.


Dnes  hlasují  Britové  o tom, zda zůstanou v Evropské unii nebo zda  z  ní odejdou.  Pro ně i pro nás  skutečně historické hlasování  s  dalekosáhlými  důsledky. Hlasování, které  rozhodně ovlivní  historii a chod  světa.

V  tomto okamžiku, kdy toto  čtete, ještě  pořád  pan Brown  nebo  paní  Brownová mají  možnost  jít  s hlasovacím lístek k urně a  spolurozhodovat   a to zcela určitě, o osudu své země, určitě  o  osudu Evropy a  nejspíš  i  světa.

Zkuste  si představit,  že jste  na jejich místě. Napište  do diskuse,  jak byste  hlasovali  a  proč. Tenhle  článek  napíšete  vy. Nikoli vlk nebo někdo jiný. Jen vy. Diskusi nebudu, pokud  možno, omezovat. Nicméně  chci  jednoho každého z  vás  požádat o  zdrženlivost, tedy pokud  možno jen jeden  jediný  příspěvek,  bez  vytváření  diskusních  vláken. Kdybyste totiž  šli v Británii hlasovat, také byste  mohli jen jedenkrát.

Díky

P.S: pokud nějaký  komentář  se hned  neobjeví, mějte  trpělivost. V  takovém případ ě byl zachycen  vnitřními spamovými  filtry a já  ho uvolním, jen co se dostanu k internetu. Což  ovšem dnes, bohužel, nebude extra často.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

66 reakcí na Brexit -článek, který napíšete vy.

 1. Pavel Kavický napsal:

  Hlasoval by som za odchod Británie z EU. Pozrite si ako sa kryje kurz dolára a britskej libry voči euru. Keď dolár zarába na eure tak aj libra zarába na eure. To je predsa nemysliteľné byť členom EU so všetkými výhodami a ešte zarábať na tom, keď má EU problémy. Británia nemá čo v EU robiť. Jedine, že by zmenila politiku a hrala by za EU a nie za USA.

 2. LP napsal:

  EXIT. Rano vyjde slnko ako v kazdy iny den, bez ohladu na politiku. Vazby ake ma GB teraz sa exitom nestratia.
  EU musi padnut. Ako pisali prispievatelia vyssie, toto nikdy nebola, nie je a ani nikdy nebude ta EU ktorej obraz predstavovali politici svojim obcanom pred vstupom. Rovnako neexistuje nijaka demokracia. Ze je mozne volit? Chaba naplast..
  Som presvedceny, ze GB v EU nateraz zostane, za kazdu cenu, aj za cenu manipulacie s vysledkami referenda. Ako pisal Vlk, „politikari vsetkych krajin spojte sa!“ …az bude prekrocena hranica znesitelnosti a ludia vyjdu do ulic. Obavam sa majdanizacie celej EU, nie vsak v prevedeni majdanistov-zoldnierov ala Kyjev, ale k spontánnej majdanizacii. Pri vedeni EU ake je teraz k tomu musi nevyhnutne prist.

 3. JiB napsal:

  Doporučuji přečíst si dnešní článek Petra Robejška v Mladé frontě dnes str.9 „Brexit může zachránit Unii“ ve kterém se tento zkušený politický analytik přimlová pro Brexit paradoxně přesně z těch důvodů, kvůli nimž by vlk naopak hlasoval pro setrvání UK v EU.
  život je holt plný paradoxů… (;-)
  Zdraví Vás
  JiB

Komentáře nejsou povoleny.